Sálová aukce 39 / Pohlednice / Motiv / Wiener Werkstaette
1290
1923 Wiener Werkstaette No.863, stojící dívka v dlouhých šatech, barevná litografie, signováno SOVV, nepožitá, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč