Sálová aukce 40 / Faleristika
1336
1944 [SBÍRKY] sestava 11ks medailí Za dlouholeté manželské soužití + Kříž polského Červeného kříže + medaile za Záchranu života a majetku + Za zvládání povodní + 2x Odznak za 25 a 35 let práce v hornictví + odznak Przododnikom pracy + klopová miniatura + medaile Na stráži míru + medaile Braterstwo broni
Vyvolávací cena: Kč
1337
1944- [SBÍRKY] sestava 8ks medailí, obsahuje medaile: Za zásluhy o dopravu, bronzová + Za účast v bitvě o Berlín + Za zásluhy o ochranu hranice + komise národní výchovy + Za zásluhy dobrovolných hasičů + Kříž svazu dobrovolných hasičů + 30 a 40 let Lidového Polska
Vyvolávací cena: Kč
1338
1922-1938 Pamětní medaile na válku 1914-1918, zlacená bronz, na stuze zkřížené meče, Hauser 44 + Medaile Tyrolsko obráncům vlasti 1914-1918, bronz, Hauser 45
Vyvolávací cena: Kč
1339
1922-1938 Stříbrné vyznamenání za zásluhy, postříbřený berličkový kříž, nesmaltovaný; originální etue, značeno firmou Anton Reiterer Wien, Hauser 13
Vyvolávací cena: Kč
1340
Vyvolávací cena: Kč
1341
Vyvolávací cena: Kč
1342
Vyvolávací cena: Kč
1343
1945- DOLNÍ RAKOUSY Stříbrné čestné vyznamenání za zásluhy, postříbřený kříž, smaltovaný znak, Schmidt Abb. 107
Vyvolávací cena: Kč
1344
Vyvolávací cena: Kč
1345
1945- KORUTANY Velké čestné vyznamenání země Korutany; připínací náprstní hvězda, zlacený bronz, smalt + klopová miniatura na jehle, Smidt Abb. 107
Vyvolávací cena: Kč
1346
Vyvolávací cena: Kč
1347
1945- Stříbrné čestné vyznamenání za zásluhy, smaltovaný postříbřený kříž maltézského typu; originální etue, stříbření na bronzu částečně setřeno, značeno Wolfgang Reiterer Wien, Schmidt Abb. 16
Vyvolávací cena: Kč
1348
1945- Stříbrný odznak za zásluhy, postříbřený kříž maltézského typu; Schmidt Abb. 18
Vyvolávací cena: Kč
1349
1945- Vídeň Medaile při nasazení při pohromách, postříbřená, smaltovaný znak, Schmidt Abb. 201
Vyvolávací cena: Kč
1350
Vyvolávací cena: Kč
1351
Vyvolávací cena: Kč
1352
Vyvolávací cena: Kč
1353
1964 Rakouská olympijská medaile 1964, postříbření OK; Schmidt Abb. 45
Vyvolávací cena: Kč
1356
Medaile Za věrné služby Serviciul credencios, 2. třída, stříbro, krásná patina
Vyvolávací cena: Kč
1358
1872-1933 Vyznamenání za 25 let služby, 1. typ, 1872-1930, část stuhy + medaile k 50. výročí postavení královského paláce v Peleši, 1933, pozlacený bronz
Vyvolávací cena: Kč
1363
1906 Jubilejní medaile na 40 let vlády Carola I. 1866-1906 pro civilní a vojenské osoby; 2ks, nové stuhy
Vyvolávací cena: Kč
1364
1913 Medaile národního nadšení (překročení Dunaje), BK patinovaný; původní nošená stuha
Vyvolávací cena: Kč
1932-1947 Řád rumunské hvězdy s meči, 2. typ (1932-1947) na válečné stuze (1938-1944), komandér; originální etue
Vyvolávací cena: Kč
1932-1947 Řád rumunské hvězdy s meči, 2. typ s meči mezi klenotem a korunou, důstojník
Vyvolávací cena: Kč
1370
1939-1942 Medaile na paměť 100. výročí narození krále Carola I., bronz + medaile Křížové tažení proti komunismu
Vyvolávací cena: Kč
1371
1940-1947 Zlatý kříž Za letecké zásluhy, 2. vzor, monogram krále Michala
Vyvolávací cena: Kč
1374
1993 Pamětní medaile 60. výročie ukončenia druhej svetovej vojny; průhledná etue
Vyvolávací cena: Kč
1375
1993 Pamětní medaile ministra obrany Slovenské Republiky, III. stupeň, průhledná etue
Vyvolávací cena: Kč
1376
1993 Pamětní medaile na SNP 1944-1994, jednostranná bronz + Čestná pamětní medaile Za službu v mierových misiách Armády SR, Minister obrany SR, obecný kov patinovaný na stříbro, na stuze terčík s římskou II + Pilotní odznak Armády SR, bronz, šroub + Ozdznak Vojenské letecké akademie Košice, bílý kov, drátěné úchyty
Vyvolávací cena: Kč
1378
2010 Medaile Za účast v boji proti fašizmu, číslo 4004; papírová etue + udělovací list
Vyvolávací cena: Kč
1379
Medaile za mateřství, 1. a 2. třída, na kovových smaltovaných závěsech, stříbrná medaile, na závěsu tmavomodré proužky + pozlacený bronz, na záávěsu světlomodré proužky, Herfurth 3.3 + medaile Veterán práce, Herfurth 3.4 + medaile Za válečné zásluhy, 2. typ, stříbro, č. 2405254, Herfurth 3.15.2
Vyvolávací cena: Kč
1380
Řád mateřské slávy, 1. třída, č. 102085, stříbro, smalt; Herfurth 2.12.1
Vyvolávací cena: Kč
1381
Řád mateřské slávy, 2. třída, č. 416871, stříbro, smalt; Herfurth 2.12.2
Vyvolávací cena: Kč
1382
Řád mateřské slávy, 3. třída, č. 938315, stříbro patinované, závěs smalt; Herfurth 2.12.3
Vyvolávací cena: Kč
1383
Řád pracovní slávy, 3. třída, č. 419270, stříbro, smalt, nošený kus; Herfurth 2.10.3
Vyvolávací cena: Kč
1384
Řád rudé hvězdy, 4. typ, č. 1741105, stříbro, smalt, šroub; Herfurth 2.22.4
Vyvolávací cena: Kč
1386
Řád slávy, 3. třída, č. 215469, stříbro, krásná patina; Herfurth, 2.23.3
Vyvolávací cena: Kč
1387
Řád vlastenecké války, vydání po roce 1985; stříbro, smalt, šroub, č. 6024919; Herfurth 2.12.5
Vyvolávací cena: Kč
1388
Řád Znak cti, 3. typ, č. 1275520, stříbro, smalt, nošený kus; Herfurth 2.8.3
Vyvolávací cena: Kč
1389
[SBÍRKY] Jubilejní medaile na 20., 30., 40. a 50. Výročí vítězství ve Velké vlastenecké válce, 4ks, Herfurth 3.43-45 + Jubilejní medaile na na 50, 60 a 70 let ozbrojených sil SSSR, Herfurth 3.49-51 + Medaile 250 let Leningradu, Herfurth 3.54 + medaile Za naši sovětskou vlast, pozlacený tombak, červený smalt + Medaile na paměť maršála Žukova 1896-1996, pozlacený tombak; 10ks, zajímavá sestava
Vyvolávací cena: Kč
1390
[SBÍRKY] Medaile za obranu Stalingradu + Za obranu Kavkazu + Za osvobození Varšavy + Za osvobození Prahy + Za vítězství nad Německem + Za hrdinskou práci ve válce; 6ks, Herfurth 3.28, 3.30, 3.38, 3.39, 3.41
Vyvolávací cena: Kč
1391
1999 Řád Bohdana Chmelnického, III. stupeň, připínací kříž, běžný kov, část zlaceno, smalt, originální etue, přiložena "ordenska knižka" z roku 1999, č. 15817
Vyvolávací cena: Kč
1392
2004 Medaile bezpečnosti, pozlacený tombak, udělovací legitimace vyplněná + Pamětní medaile 60 let od osvobození Ukrajiny od fašistů 1944-2004, pozlacený tombak, udělovací legitimace nevyplněná
Vyvolávací cena: Kč
1393
LICHTENŠTEJNSKO pamětní medaile Lichtenštejnského střeleckého spolku, avers vyobrazení Josefa Václava knížete z Lichtenštejna, revers heraldický znak Lichtenštejnského knížectví; zajímavé, průhledná etue
Vyvolávací cena: Kč
1394
PÁKISTÁN Medaile na den usnesení o nezávislosti, běžný kov + Vojenské medaile k přežití v horách, pozlacený bronz
Vyvolávací cena: Kč
1395
PÁKISTÁN Medaile republiky 1956 + Pamětní medaile na váku v Indii 1971 + Pamětní medaile na 100. výročí zakladatele Pákistánu Jonhai Sad Saaba; vše běžný kov, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč