Sálová aukce 40 / Faleristika / Jugoslávie

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
153289 -  Hasičský čestný kříž - Vatrogasni savez kraljevine J
+3
Jakost
Hasičský čestný kříž - Vatrogasni savez kraljevine Jugoslavije, líc barevný smalt, značeno KG Zagreb, originální etue
Vyvolávací cena:
U:X
153285 -  Medaile za horlivou službu, 1x stříbrná, 1x bronzová
+1
Jakost
Medaile za horlivou službu, 1x stříbrná, 1x bronzová
Vyvolávací cena:
U:X
153284 -  Medaile Za statečnost M. Obilič, 1x pozlacený OK, 1x st
+1
Jakost
Medaile Za statečnost "M. Obilič", 1x pozlacený OK, 1x stříbrná (bílý kov)
Vyvolávací cena:
U:X
153279 -  Medaile za válečnou chrabrost, s převýšeným věncem,
+1
Jakost
Medaile za válečnou chrabrost, s převýšeným věncem, zlacený bronz, Huguenin Fréres 1921-1941
Vyvolávací cena:
U:X
153277 - 1878 Pamětní medaile na osvobozovací válku 1876-1878
+1
Jakost
1878 Pamětní medaile na osvobozovací válku 1876-1878
Vyvolávací cena:
U:X
153278 - 1904 Medaile ke 100. výročí korunovace krále Petara I. 1
+1
Jakost
1904 Medaile ke 100. výročí korunovace krále Petara I. 1804-1904, na malé trikolorové stužce
Vyvolávací cena:
U:X
153282 - 1912 Kříž milosrdenctví, zlacený, medailon smalt
+1
Jakost
1912 Kříž milosrdenctví, zlacený, medailon smalt
Vyvolávací cena:
U:X
153280 - 1912 Pamětní medaile na boje v Kosovu 1912
+1
Jakost
1912 Pamětní medaile na boje v Kosovu 1912
Vyvolávací cena:
U:X
153281 - 1912 Stříbrná medaile za chrabrost
+1
Jakost
1912 Stříbrná medaile za chrabrost
Vyvolávací cena:
U:X
153283 - 1913 Kříž na Balkánské války
+1
Jakost
1913 Kříž na Balkánské války
Vyvolávací cena:
U:X
153290 - 1914- Řád sv. Sávy, III. třída, 3. typ, přiložena stu
+3
Jakost
1914- Řád sv. Sávy, III. třída, 3. typ, přiložena stuha
Vyvolávací cena:
U:X
153286 - 1915 Pamětní medaile na přechod armády přes Albánii na
+1
Jakost
1915 Pamětní medaile na přechod armády přes Albánii na soluňskou frontu
Vyvolávací cena:
U:X
153287 - 1918 Pamětní kříž s meči na válku 1914-1918 a sjednoc
+1
Jakost
1918 Pamětní kříž s meči na válku 1914-1918 a sjednocení
Vyvolávací cena:
U:X
153288 - 1935-1941 Medaile Dobromu strelcu, stuha s trikolorou
+1
Jakost
1935-1941 Medaile "Dobromu strelcu", stuha s trikolorou
Vyvolávací cena:
U:X
153300 - 1945 Medaile 30 let od vítězství nad fašismem 1945-1975
+1
Jakost
1945 Medaile 30 let od vítězství nad fašismem 1945-1975 + medaile 40 let Jugoslávské lidové armády
Vyvolávací cena:
U:X
153299 - 1945- Medaile práce
+2
Jakost
1945- Medaile práce
Vyvolávací cena:
U:X
153297 - 1945- Medaile Za chrabrost
+2
Jakost
1945- Medaile Za chrabrost
Vyvolávací cena:
U:X
153298 - 1945- Medaile Za zásluhy o lid
+2
Jakost
1945- Medaile Za zásluhy o lid
Vyvolávací cena:
U:X
153293 - 1945- Řád bratrství a jednoty se stříbrným věncem, 2.
+2
Jakost
1945- Řád bratrství a jednoty se stříbrným věncem, 2. třída, č. 57874, punc, stříbro, etue
Vyvolávací cena:
U:X
153294 - 1945- Řád partyzánské hvězdy s puškami, 2. třída, č
+2
Jakost
1945- Řád partyzánské hvězdy s puškami, 2. třída, č. 22048, červený smalt, etue
Vyvolávací cena:
U:X
153296 - 1945- Řád Za chrabrost, č. 12608; originální etue
+2
Jakost
1945- Řád Za chrabrost, č. 12608; originální etue
Vyvolávací cena:
U:X
153292 - 1945- Řád Za vojenské zásluhy se stříbrnými meči, 2.
+3
Jakost
1945- Řád Za vojenské zásluhy se stříbrnými meči, 2. třída, puncováno Ag 900, originální etue
Vyvolávací cena:
U:X
153295 - 1945- Řád Za zásluhy o národ, 3. třída, č. 117512
+2
Jakost
1945- Řád Za zásluhy o národ, 3. třída, č. 117512
Vyvolávací cena:
U:X