Sálová aukce 40 / Faleristika / Rakousko po roce 1918
1338
1922-1938 Pamětní medaile na válku 1914-1918, zlacená bronz, na stuze zkřížené meče, Hauser 44 + Medaile Tyrolsko obráncům vlasti 1914-1918, bronz, Hauser 45
Vyvolávací cena: Kč
1339
1922-1938 Stříbrné vyznamenání za zásluhy, postříbřený berličkový kříž, nesmaltovaný; originální etue, značeno firmou Anton Reiterer Wien, Hauser 13
Vyvolávací cena: Kč
1340
1922-1938 Zlatá medaile za zásluhy, pozlaceno, průměr 45mm; originální etue, Hauser 14
Vyvolávací cena: Kč
1341
1945- BURGERLAND Pamětní medaile na připojení Burgerlandu k Rakousku v roce 1921, zlacený bronz, Schmidt Abb. 81
Vyvolávací cena: Kč
1342
Vyvolávací cena: Kč
1343
1945- DOLNÍ RAKOUSY Stříbrné čestné vyznamenání za zásluhy, postříbřený kříž, smaltovaný znak, Schmidt Abb. 107
Vyvolávací cena: Kč
1344
1945- HORNÍ RAKOUSY - Medaile za nasazení při povodních r. 1954, bronz, Schmidt Abb. 127 + Štýrsko - Medaile za nasazení při povodních, bronz, Schmidt Abb. 166 + Zemský svaz bývalých vojáků Dolních Rakous - medaile Za zvláštní zásluhy, pozlacený bronz
Vyvolávací cena: Kč
1345
1945- KORUTANY Velké čestné vyznamenání země Korutany; připínací náprstní hvězda, zlacený bronz, smalt + klopová miniatura na jehle, Smidt Abb. 107
Vyvolávací cena: Kč
1346
Vyvolávací cena: Kč
1347
1945- Stříbrné čestné vyznamenání za zásluhy, smaltovaný postříbřený kříž maltézského typu; originální etue, stříbření na bronzu částečně setřeno, značeno Wolfgang Reiterer Wien, Schmidt Abb. 16
Vyvolávací cena: Kč
1348
1945- Stříbrný odznak za zásluhy, postříbřený kříž maltézského typu; Schmidt Abb. 18
Vyvolávací cena: Kč
1349
1945- Vídeň Medaile při nasazení při pohromách, postříbřená, smaltovaný znak, Schmidt Abb. 201
Vyvolávací cena: Kč
1350
Vyvolávací cena: Kč
1351
1945- Zlatá medaile za zásluhy, pozlacená bronz, originální etue, značeno Anton Reiterer Wien, Schmidt Abb. 19
Vyvolávací cena: Kč
1352
1945- Zlatý odznak za zásluhy, pozlacený kříž maltézského typu; Schmidt Abb. 17
Vyvolávací cena: Kč
1353
1964 Rakouská olympijská medaile 1964, postříbření OK; Schmidt Abb. 45
Vyvolávací cena: Kč