Sálová aukce 44 / Pohlednice / Motiv / Automobily, motocykly, povozy
1309
1917 VOJENSKÝ AUTOMOBIL - litografie, vlevo nahoře signovaná, poštovně prošlá, vzadu řádkové raz. "KuK. 1. Armeekommando/ Auto - Abteilung"; velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč