Aukce 50 / Filatelie / ČSR I. - ex POUR / Spěšné

184191 - 1919 Pof.S1N-S3N, kompletní řada spěšných zn. na bílé
1919 Pof.S1N-S3N, kompletní řada spěšných zn. na bílém papíru; hodnota 10h s velmi lehkou stopou po nálepce, zk. a označeno Gi, Kar
Vyvolávací cena:
184231 - 1919 Pof.S1vz + S2vz, kompletní sestava nezoubkovaných a z
1919 Pof.S1vz + S2vz, kompletní sestava nezoubkovaných a zoubkovaných spěšných zn. s přetiskem VZOREC; pouze zoubkovaná hodnota 5h s lehkou stopou po nálepce, zk. Kar
Vyvolávací cena:
184197 - 1919 firemní spěšný tiskopis z II. TO (!), obálka vyfr.
1919 firemní spěšný tiskopis z II. TO (!), obálka vyfr. výplatní zn. Hradčany 5h zelená a spěšnou zn. 2h fialová, Pof.S1 ve spěšné funkci, DR GABLONZ A.D. NEISSE 5.VIII.19; svislý přehyb, zk. Kar, velmi vzácná franktura skutečně prošlého tiskopisu s přednostním doručením, kus hodný špičkových sbírek poštovní historie!
Vyvolávací cena:
184194 - 1919 spěšný tiskopis z I. TO (!), obálka vyfr. výplatn
1919 spěšný tiskopis z I. TO (!), obálka vyfr. výplatní zn. Hradčany 3h fialová a spěšnou zn. 2h fialová, Pof.S1 ve spěšné funkci, znárodněné SR BRNO 2/ 3.IV.19; bez poškození, zk. Kar, velmi vzácná franktura skutečně prošlého tiskopisu s přednostním doručením, dekorativní kus hodný špičkových sbírek poštovní historie!
Vyvolávací cena:
184202 - 1921 celý firemní adresní novinový rukáv zaslaný jako
1921 celý firemní adresní novinový rukáv zaslaný jako spěšný tiskopis ve IV. TO, vyfr. zn. Holubice 20h a 2-páskou Spěšné 5h zelená, Pof.S2, podací DR PRAHA 1/ 11.IV.21; bez poškození, opět vzácný tiskopis s přednostním doručením, navíc s násobnou frankaturou spěšné známky!
Vyvolávací cena: