Filatelie
(3257)
Papírová platidla
(5)
Fiskální ceniny
(2)
Numizmatika
(20)
Autogramy, rukopisy
(31)
Historické dokumenty, mapy
(6)
Pohlednice
(55)
Místopis
(35)
Motiv
(20)
Muchovky
(2)
Umělecké
(1)
Judaika
(1)
Ženy, móda, akty
(1)
Osobnosti - domácí
(2)
Herci, zpěváci, varieté a cirkusy
(1)
Železnice, lanovky
(2)
Automobily, motocykly, povozy
(2)
Hasiči
(1)
Letecká doprava
(1)
Propaganda - nacismus
(2)
Propaganda - komunizmus
(1)
Blahopřejné
(1)
Sbírky a partie
(2)
Ostatní sběratelské obory
(16)
Pomůcky
(3)
Exkluzivní položky
Naše tipy
Největší zájem
Sbírky
Souvislé zobrazení
Výsledková listina
TOP100 dražených položek
Aukční termíny
Vyhledávání
Možnosti dražby
Smluvní podmínky
Zkratky a vysvětlivky
Klientů online: 53
Poslední aktualizace: 18.04.2024 20:20
FAQ
Zpráva
Přihlásit
EN
Aktuality
Online aukce 75
VIP Prodej
eShop
Dodavatelé
Archiv
O nás & Kontakty
Aukce 56 /
Pohlednice
/
Motiv
/
Ženy, móda, akty
Prohlížíte si
aukci v archivu
, v této aukci již
nelze dražit
!
Aktuálně běží
Online aukce 75
, kde můžete najít podobné položky a dražit!
Zobrazení:
view_column
view_stream
1966
1904
Medailonek - SECESE, 2ks secesních pohlednic s různými medailonky s vlepenou fotografií dívky, DA, prošlé, francouzská provenience - firma PMM; bez poškození
Vyvolávací cena:
Kč
U:
A5