Aukce 56 / Pohlednice / Motiv / Ženy, móda, akty

  Ostatní kategorie
< Judaika Ženy, móda, akty Osobnosti - domácí >
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-1 z 1]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1966
200010 / 1966 - Pohlednice / Motiv / Ženy, móda, akty
1904 Medailonek - SECESE, 2ks secesních pohlednic s různými medailonky s vlepenou fotografií dívky, DA, prošlé, francouzská provenience - firma PMM; bez poškození
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Ženy, móda, akty, U:A5

22.06.2018 15:00
:: ok ::