Aukce 63 / Pohlednice / Motiv

1888
214006 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 1 (Weill
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 1 (Weill.18), Jaro, barevná litografie; DA, prošlá - text psaný malířem Jožou Úprkou, mírně omačkané růžky a část levého okraje, velmi dobrý vzhled
Vyvolávací cena: 1 000  +30,0 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
1889
214002 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill.40A), Zvěrokruh, modrozelený rám, litografie; DA, neprošlá, odřené růžky, patina
Vyvolávací cena: 500  +60,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
1890
214004 - 1901 MUCHA Alfons (1860–1939), Cocorico (Weill.69), barevn
1901 MUCHA Alfons (1860–1939), Cocorico (Weill.69), barevná litografie, DA; prošlá ve Francii, pouze nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 1 600  +6,3 %
Vydraženo za: 1 700 Kč
1891
213997 - 1902 MUCHA Alfons (1860-1939), Hospodářsko - průmyslová
1902 MUCHA Alfons (1860-1939), Hospodářsko - průmyslová a národopisná výstava ve Vyškově, na výšku; prošlá, DA, velmi dobrý stav pouze lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: 1 800  +66,7 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
1892
214022 - 1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Brněnská matice školská
1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Brněnská matice školská, (Weill.140), prošlá; pouze mírně omačkané růžky, malý výskyt!
Vyvolávací cena: 1 500  +0,0 %
Vydraženo za: 1 500 Kč
1893
214031 - 1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Šestero blahoslavenství,
1905 MUCHA Alfons (1860–1939), Šestero blahoslavenství, nekompletní, sestava 4 pohlednic, vydání Novotný Praha: Blahoslavení pokojní, Milosrdní, Lkající, Blahoslavení protivenství trpí pro spravedlnost; vše prošlé, pouze mírně omačkané růžky, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 700  +14,3 %
Vydraženo za: 800 Kč
1894
214018 - 1914 MUCHA Alfons (1860–1939), Jarní slavnosti; neprošl
1914 MUCHA Alfons (1860–1939), Jarní slavnosti; neprošlá, pouze nepatrně odřené růžky, velmi pěkný stav
Vydraženo za: 3 000 Kč
1895
214027 - 1918 MUCHA Alfons (1860–1939), České srdce (Weill.138),
1918 MUCHA Alfons (1860–1939), České srdce (Weill.138), sestava 2ks, dva náklady s modrým a bílým orámováním, obě vzadu přítisk; prošlé, nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 700  +57,1 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
1896
214035 - 1919 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – V
1919 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – Vlastnosti českého lidu v obrazech, kompletní série 8ks pohlednic, vydal Arnošt Pešl, Praha – Košíře; 3ks prošlé, 5ks neprošlé, převážně pěkný stav
Vyvolávací cena: 1 300  +7,7 %
Vydraženo za: 1 400 Kč
1897
213996 - 1919 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učite
1919 MUCHA Alfons (1860–1939), Pěvecké sdružení učitelů moravských, litografie, s přítiskem "Legitimace"; neprošlá, velmi dobrá stav
Vyvolávací cena: 1 500  +140,0 %
Vydraženo za: 3 600 Kč
1898
213998 - 1920 MUCHA Alfons (1860–1939), Spolek Český slepecký ti
1920 MUCHA Alfons (1860–1939), Spolek Český slepecký tisk; neprošlá, bezvadné
Vyvolávací cena: 600  +116,7 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
1899
214020 - 1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej, Výstava
1928 MUCHA Alfons (1860–1939), Slovanská epopej, Výstava (Weill.163); neprošlá, pouze nepatrný ohyb v 1 růžku, výborný stav
Vyvolávací cena: 900  +144,4 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1900
218689 - 1937 MUCHA Alfons (1860–1939), Slavia, vzájemně pojišť
1937 MUCHA Alfons (1860–1939), Slavia, vzájemně pojišťovací banka, vyfr. s PR z roku 1945; neprošlá, nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
1901
221496 - 1918-1920 Josef Šváb č. 209 - Ach. ty Róže... + č. 12
1918-1920 Josef Šváb č. 209 - "Ach. ty Róže..." + č. 12 "Tisíc litrů Plzeňského"; 2x barevná lito, obě prošlé, omačkané růžky a 2x ohyb
Vyvolávací cena: 700
1902
220959 - 1912 DRTIKOL František (1883–1961), 2ks fotopohlednic, ž
1912 DRTIKOL František (1883–1961), 2ks fotopohlednic, žánrové záběry dívky se secesním šperkem, reliéfní razítko ateliéru Drtikol a spol./ Praha 1912, nepoužité; dobrý stav
Vyvolávací cena: 3 000
1903
220624 - 1908 TENIS soubor 5ks barevných litografických pohlednic s
1908 TENIS soubor 5ks barevných litografických pohlednic s námětem tenisu, Drive, Striker Out, Umpire, Backhand, Finish of a Drive, signováno KC, vydavatel A.Vitek Praha, 3ks prošlé; pouze 1x lom v růžku, jinak velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 2 000
1904
10 000
221401 - 1900-1939 [SBÍRKY]  LETADLA, VZDUCHOLODĚ, LODĚ  sbírka 9
+17
1900-1939 [SBÍRKY] LETADLA, VZDUCHOLODĚ, LODĚ sbírka 96ks pohlednic s vyobrazením letadel z počátků letectví 1914-1937, celkem 27ks, 13ks pohlednic s vyobrazením vzducholodí Zeppelin, zbylých 56ks pohlednic s vyobrazením lodí RU Mariny, část 5ks dopravní Lloyd, kreslené, i fotopohlednice; převážně velmi dobrá kvalita, odhadní tržní cena 15.000Kč
Vyvolávací cena: 6 000  +66,7 %
Vydraženo za: 10 000 Kč