Aukce 63 / Filatelie / Asie / Dálný východ a SNS / Írán / Persie
1915 BUSHIRE - Britská okupace, SG.3, 4, 14, Perský šáh 3Ch, 5Ch, 10Kr (sign.), s přetisky BUSHIRE UNDER BRITISH OCCUPATION; vzácné, známka 5Ch (£900) poškozena, 10Kr 2x sign., kat. celkem £1.320
Vyvolávací cena: Kč
1915 BUSHIRE - Britská okupace, SG.5,7,13, Perský šáh 6Ch, 10Ch, 5Kr s přetisky BUSHIRE UNDER BRITISH OCCUPATION; vše BEZ TEČKY ZA OCCUPATION; bezvadné, s malou částí původního lepu, £2.500, velmi vzácné, samozřejmá záruka na pravost
Vyvolávací cena: Kč