1915 BUSHIRE - Britská okupace, SG.3, 4, 14, Perský šáh 3Ch, 5Ch, 10Kr (sign.), s přetisky BUSHIRE UNDER BRITISH OCCUPATION; vzácné, známka 5Ch (£900) poškozena, 10Kr 2x sign., kat. celkem £1.320
Vyvolávací cena: 5 000Kč+120,0 %
Vydraženo za: 11 000 Kč
1117
1915BUSHIRE - Britská okupace, SG.5,7,13, Perský šáh 6Ch, 10Ch, 5Kr s přetisky BUSHIRE UNDER BRITISH OCCUPATION; vše BEZ TEČKY ZA OCCUPATION; bezvadné, s malou částí původního lepu, £2.500, velmi vzácné, samozřejmá záruka na pravost