Aukce 63 / Filatelie / Asie / Dálný východ a SNS / Írán / Persie

1116
11 000
220198 - 1915 BUSHIRE - Britská okupace, SG.3, 4, 14, Perský šáh
1915 BUSHIRE - Britská okupace, SG.3, 4, 14, Perský šáh 3Ch, 5Ch, 10Kr (sign.), s přetisky BUSHIRE UNDER BRITISH OCCUPATION; vzácné, známka 5Ch (£900) poškozena, 10Kr 2x sign., kat. celkem £1.320
Vyvolávací cena: 5 000  +120,0 %
Vydraženo za: 11 000 Kč
1117
220199 - 1915 BUSHIRE - Britská okupace, SG.5,7,13, Perský šáh 6C
1915 BUSHIRE - Britská okupace, SG.5,7,13, Perský šáh 6Ch, 10Ch, 5Kr s přetisky BUSHIRE UNDER BRITISH OCCUPATION; vše BEZ TEČKY ZA OCCUPATION; bezvadné, s malou částí původního lepu, £2.500, velmi vzácné, samozřejmá záruka na pravost
Vyvolávací cena: 25 000