Aukce 63 / Filatelie / Zakarpatská Ukrajina / Zakarpatská Ukrajina 1918-1938

3459
220515 - 1924 CPL2C, Poistenka 15h, DR HUST 31.III.24; šikmý lom, m
1924 CPL2C, Poistenka 15h, DR HUST 31.III.24; šikmý lom, malý výskyt
Vyvolávací cena: 600  +33,3 %
Vydraženo za: 800 Kč
3460
3 800
220917 - 1939 R-dopis z Podkarpatské Rusi zaslaný na Slovensko, vyf
1939 R-dopis z Podkarpatské Rusi zaslaný na Slovensko, vyfr. zn. Pof.309, DR NIŽNÍ VERECKY/ 18.II.39, dosud jediné známé raz. III. typu z Podkarpatské Rusi, vzadu příchod TURČ. SV. MARTIN/ 21.II.39; ojedinělý výskyt, pěkný stav
Vyvolávací cena: 2 000  +90,0 %
Vydraženo za: 3 800 Kč
3461
221377 - 1937 KERECKY / CDV69/301, obrazová dopisnice Užhorod, zasl
1937 KERECKY / CDV69/301, obrazová dopisnice Užhorod, zaslaná do Brna s podacím DR KERECKY 8.X.37, červené příchozí evidenční razítko; bez poškození
Vyvolávací cena: 700  +71,4 %
Vydraženo za: 1 200 Kč
3462
1 900
214876 - 1939 CHUST / PR39/006, ХУСТ-CHUST 15.III.39, příležit
1939 CHUST / PR39/006, ХУСТ-CHUST 15.III.39, příležitostná obálka vyfr. zn. Pof.351, Sněm Karpatské Ukrajiny 3K, zasláno jako R, adresát Ota J. Brikcius; filatelisticky motivovaná celistvost, pěkná kvalita, pravost potvrzena vzadu znalcem Mrňákem - značka s podpisem, zk. Blaha
Vyvolávací cena: 1 800  +5,6 %
Vydraženo za: 1 900 Kč
3463
214879 - 1939 CHUST / PR39/006, ХУСТ-CHUST 15.III.39, příležit
1939 CHUST / PR39/006, ХУСТ-CHUST 15.III.39, příležitostná obálka vyfr. zn. Pof.351, Sněm Karpatské Ukrajiny 3K, zasláno jako R; filatelisticky motivovaná celistvost, 2x svislý přehyb v okraji obálky, zk. Gi
Vyvolávací cena: 1 400  +0,0 %
Vydraženo za: 1 400 Kč
3464
216392 - 1939 MINISTERSKÉ DÁRKOVÉ ALBUM / 1. sněm Karpatské Ukra
1939 MINISTERSKÉ DÁRKOVÉ ALBUM / 1. sněm Karpatské Ukrajiny / dárkové album Ministerstva hospodářství se zlatým orámováním, celkem šest listů s bloky zn. Pof.351 a vloženým nekompletním 100ks archem (částečně poškozen); v původních deskách, ojedinělý výskyt
Vyvolávací cena: 3 000  +83,3 %
Vydraženo za: 5 500 Kč