Aukce 63 / Filatelie / Zakarpatská Ukrajina / Zakarpatská Ukrajina 1918-1938
3460
3 800 Kč
1939 R-dopis z Podkarpatské Rusi zaslaný na Slovensko, vyfr. zn. Pof.309, DR NIŽNÍ VERECKY/ 18.II.39, dosud jediné známé raz. III. typu z Podkarpatské Rusi, vzadu příchod TURČ. SV. MARTIN/ 21.II.39; ojedinělý výskyt, pěkný stav
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +90,0 %
Vydraženo za: 3 800 Kč
3462
1 900 Kč
1939 CHUST / PR39/006, ХУСТ-CHUST 15.III.39, příležitostná obálka vyfr. zn. Pof.351, Sněm Karpatské Ukrajiny 3K, zasláno jako R, adresát Ota J. Brikcius; filatelisticky motivovaná celistvost, pěkná kvalita, pravost potvrzena vzadu znalcem Mrňákem - značka s podpisem, zk. Blaha
Vyvolávací cena: 1 800 Kč +5,6 %
Vydraženo za: 1 900 Kč
3464
5 500 Kč
1939 MINISTERSKÉ DÁRKOVÉ ALBUM / 1. sněm Karpatské Ukrajiny / dárkové album Ministerstva hospodářství se zlatým orámováním, celkem šest listů s bloky zn. Pof.351 a vloženým nekompletním 100ks archem (částečně poškozen); v původních deskách, ojedinělý výskyt
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +83,3 %
Vydraženo za: 5 500 Kč