Aukce 65 / Pohlednice / Motiv

1913
226367 - 1920 PRAHA, Dům v Karlově ulici, Artěl Praha, signováno
1920 PRAHA, Dům v Karlově ulici, Artěl Praha, signováno M.H., kamenotisk, nepoužitá; velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
1914
226370 - 1920 PRAHA, Malostranský dvůr, signováno M.H., Artěl Pra
1920 PRAHA, Malostranský dvůr, signováno M.H., Artěl Praha, kamenotisk; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
1915
226369 - 1920 PRAHA, Ulička u Daliborky, signováno M.H., Artěl Pra
1920 PRAHA, Ulička u Daliborky, signováno M.H., Artěl Praha, kamenotisk; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
1916
226368 - 1920 PRAHA, Z Malé Strany, Artěl Praha, kamenotisk, nepro
1920 PRAHA, Z Malé Strany, Artěl Praha, kamenotisk, neprošlá, signováno M.H; luxusní
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
1917
214001 - 1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill.40B), Zvěrokruh, červený rám, litografie; DA, prošlá, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: 2 200  +0,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1918
48 000
226359 - 1899 MUCHA Alfons, Moët et Chandon, Champenois Paris France
1899 MUCHA Alfons, Moët et Chandon, Champenois Paris France, kompletní sestava 10ks pohlednic bez přítisku zadního adresního formuláře, včetně originálního přebalu; pouze obálka se stopami opotřebení, vynikající stav, hledané, navíc v kompletním souboru!
Vyvolávací cena: 38 000  +26,3 %
Vydraženo za: 48 000 Kč
1919
226353 - 1909 MUCHA Alfons, Vzpomínka na rodné město Ivančice - 1
1909 MUCHA Alfons, Vzpomínka na rodné město Ivančice - 1. vydání, vícebarevná; nepoužitá, luxusní stav
Vyvolávací cena: 2 400
1920
226350 - 1913 MUCHA Alfons, Krajinská výstava v Ivančicích, barev
1913 MUCHA Alfons, Krajinská výstava v Ivančicích, barevná; nepoužitá, luxusní
Vyvolávací cena: 1 900
1921
214029 - 1918 MUCHA Alfons (1860–1939), Šestero blahoslavenství,
1918 MUCHA Alfons (1860–1939), Šestero blahoslavenství, nekompletní sestava 4 pohlednic: Blahoslavení čistého srdce - prošlá, Unie Praha; Milosrdní - prošlá, Pešl; Lkající - nepoužitá, Pešl; Chudí Duchem - nepoužitá, Pešl; velmi pěkný stav
Vyvolávací cena: 700  +0,0 %
Vydraženo za: 700 Kč
1922
224934 - 1920 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – V
Vyvolávací cena: 400
1923
226356 - 1920 MUCHA Alfons, sestava 5ks pohlednic, Šestero blahoslav
1920 MUCHA Alfons, sestava 5ks pohlednic, Šestero blahoslavenství, nekompletní, různá vydání, 4x nepoužité a 1x prošlá; vynikající stav
Vyvolávací cena: 1 400  +0,0 %
Vydraženo za: 1 400 Kč
1924
226352 - 1922 MUCHA Alfons, Russia Restituenda, jednobarevná; prošl
1922 MUCHA Alfons, Russia Restituenda, jednobarevná; prošlá, luxusní
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
1925
221496 - 1918-1920 Josef Šváb č. 209 - Ach. ty Róže... + č. 12
1918-1920 Josef Šváb č. 209 - "Ach. ty Róže..." + č. 12 "Tisíc litrů Plzeňského"; 2x barevná lito, obě prošlé, omačkané růžky a 2x ohyb
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
1926
224913 - 1938 EMIL HÁCHA / protektorátní prezident, oficiální po
1938 EMIL HÁCHA / protektorátní prezident, oficiální pohlednice velkého formátu, neprošlá s DR PRAHA 29 SNĚMOVNA POSLANECKÁ N.S.; bez poškození
Vyvolávací cena: 600  +16,7 %
Vydraženo za: 700 Kč
1927
14 000
225257 - 1938 Emil Hácha a Jozef Tiso, ze zimní dovolené dr. Hách
1938 Emil Hácha a Jozef Tiso, ze zimní dovolené dr. Háchy v Tatrách, zde se setkal s dr. Tisem, společné foto ze Skalnatého plesa, zleva, dr. J. Krejčí, dr. Tiso, prezident dr. Hácha, jeho dcera Milada Rádlová a dr. F. Ďurčanský; neprošlý fotopohled malého formátu; bez poškození, vzácné!
Vyvolávací cena: 1 500  +833,3 %
Vydraženo za: 14 000 Kč
1928
225442 - 1940 Andrej Hlinka, portrét s dvojramenným křížem se zn
1940 Andrej Hlinka, portrét s dvojramenným křížem se znakem a lidovými motivy, signováno I.V. Hochštetský - vzadu s autorovým vlastnoručním podpisem, vícebarevné, velký formát, neprošlé s PR autopošty PREŠOV 29.VI.40; pouze nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 800  +12,5 %
Vydraženo za: 900 Kč
1929
225440 - 1940 M.R. Štefánik - 2ks slovenských pohlednic, 1x jednob
1940 M.R. Štefánik - 2ks slovenských pohlednic, 1x jednobarevná s portrétem a dvojramenným křížem, neprošlá s PR autopošty a 1x vícebarevná s lidovými ornamenty a slovenským znakem, prošlá s 3 otisky PR autopošty PREŠOV 29.VI.40; dobrý stav
Vyvolávací cena: 900  +100,0 %
Vydraženo za: 1 800 Kč
1930
28 000
225741 - 1905-1921 [SBÍRKY]  ŽELEZNICE / sestava 18ks fotopohlednic
1905-1921 [SBÍRKY] ŽELEZNICE / sestava 18ks fotopohlednic se záběry lokomotiv 10x, drezíny 1x, železniční zaměstnanci, výtopna, vagony atd., pouze 2x prošlé; zachovalé, zajímavý konvolut, tržní cena odhadem 7.000Kč
Vyvolávací cena: 3 000  +833,3 %
Vydraženo za: 28 000 Kč
1931
9 500
225743 - 1900-1930 [SBÍRKY]  ŽELEZNICE NÁDRAŽÍ / sestava 25ks po
1900-1930 [SBÍRKY] ŽELEZNICE NÁDRAŽÍ / sestava 25ks pohlednic, obsahuje 10x záběry nádraží, mj. Bystřice n. Pernštejnem 2x, Přerov, Selmeczbánya, Plzenec, Blansko, Aussig Hafen, místní dráha Moravská Ostrava - Karvinná atd., doplněno záběry železničních mostů a tratí, prošlé i neprošlé; převážně velmi dobrý stav, tržní cena odhadem 4.000Kč
Vyvolávací cena: 1 500  +533,3 %
Vydraženo za: 9 500 Kč
1932
225721 - 1900-1930 [SBÍRKY]  AUTA, MOTOCYKLY, KOLA, HASIČI / sestav
1900-1930 [SBÍRKY] AUTA, MOTOCYKLY, KOLA, HASIČI / sestava 47ks pohlednic, část fotopohlednice, část litografické, DA, prošlé i neprošlé, uloženo v zásobníku na fotky; převážně dobrá kvalita, několik velmi pěkných kusů, tržní cena cca 8.000Kč
Vyvolávací cena: 2 000  +225,0 %
Vydraženo za: 6 500 Kč
1933
1 900
225746 - 1900-1940 [SBÍRKY]  LODĚ, PONORKY /  sestava 17ks pohledni
1900-1940 [SBÍRKY] LODĚ, PONORKY / sestava 17ks pohlednic s vyobrazením vojenských i civilních lodí, 2x ponorka, menší část prošlá; převážně dobrý stav, tržní cena odhadem 2.000Kč
Vyvolávací cena: 900  +111,1 %
Vydraženo za: 1 900 Kč
1934
226306 - Staženo
Staženo

Vyvolávací cena: 0
Staženo
1935
225443 - 1938 Österreich kehrt heim! 10. April 1938, propagandistick
1938 Österreich kehrt heim! 10. April 1938, propagandistická pohlednice, věnec se znaky rakouských zemí a nacistickou svastikou, dvojbarevná, velký formát, neprošlá s několika otisky PR; ohyb v levém dolním rohu
Vyvolávací cena: 600
1936
225254 - 1939 Hitler Adolf - uvítání na brněnské radnici starost
1939 Hitler Adolf - uvítání na brněnské radnici starostou Oskarem Judexem 17.3.1939, nepoužitá fotopohlednice malého formátu, pouze vylepená zn. 5h s červeným PR4; bez poškození
Vyvolávací cena: 800  +62,5 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
1937
225255 - 1939 Konstantin von Neurath - momentka z příjezdu do Prahy
1939 Konstantin von Neurath - momentka z příjezdu do Prahy 5.4.1939 kdy se ujal úřadu říšského protektora, neprošlý fotopohled malého formátu, vzadu vylepená zn. 5h s DR PRAHA 25/ 5.IV.39, doplněno dvěma kašety se svastikou; bez poškození
Vyvolávací cena: 800  +100,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1938
224438 - 1939-1941 2ks nacionalistických pohlednic velkého formátu
1939-1941 2ks nacionalistických pohlednic velkého formátu, barvená J. Tiso 1939, čb odhalení pomníku J. Hlinky ve Vrútkách, obě s PR; zachovalé
Vyvolávací cena: 500  +220,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1939
225434 - 1940 Bratislava - Dni Hlinkovej mládeže, bratislavský hra
1940 Bratislava - Dni Hlinkovej mládeže, bratislavský hrad s příslušníkem Hlinkovy mládeže a praporem, jednobarevná pohlednice velkého formátu, prošlá s oranžovým PR autopošty BRATISLAVA 9.VI.40; luxusní, velmi vzácné!
Vyvolávací cena: 2 000  +175,0 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
1940
225436 - 1940 Dr. Jozef Tiso, propagandistická pohlednice s portrét
1940 Dr. Jozef Tiso, propagandistická pohlednice s portrétem presidenta a pochodujícími vojáky, barevná, velký formát, prošlá s oranžovým PR autopošty RUŽOMBEROK/ 29.IX.40/ I. telovýchovné vystúpenie HG; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +220,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1941
7 500
225430 - 1940 I. slovenské športové hry Nemecko - Slovensko / brat
1940 I. slovenské športové hry Nemecko - Slovensko / bratislavský hrad s dvojramenným křížem a nacistickou svastikou, čb, velký formát, 2x otisk PR autopošty BRATISLAVA/ 15.IX.40, neprošlé; bez poškození, vzácný výskyt!
Vyvolávací cena: 2 000  +275,0 %
Vydraženo za: 7 500 Kč
1942
225433 - 1940 Na stráž!, vojáci Hlinkovy gardy s vlajkou a slovens
1940 Na stráž!, vojáci Hlinkovy gardy s vlajkou a slovenským znakem, barevná, velký formát, neprošlá se 4 otisky PR autopošty LEVOČA/ 2.VII.40; bez poškození, vzácné!
Vyvolávací cena: 1 000  +120,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1943
225437 - 1940 Slovenská propaganda - oráč se sluncem a dvojramenn
1940 Slovenská propaganda - oráč se sluncem a dvojramenným křížem; barevná, velký formát, prošlá s PR autopošty NITRA 25.VIII.40; bez poškození
Vyvolávací cena: 500  +340,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1944
2 800
225431 - 1940 I. slovenské športové hry Nemecko - Slovensko / slov
1940 I. slovenské športové hry Nemecko - Slovensko / slovenské národní fotbalové mužstvo, čb, velký formát, vyfr. a prošlá 2x otisk PR autopošty BRATISLAVA/ 15.IX.40; bez poškození, vzácný výskyt!
Vyvolávací cena: 1 000  +180,0 %
Vydraženo za: 2 800 Kč