Aktuálně běží
Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
1920 PRAHA, Dům v Karlově ulici, Artěl Praha, signováno M.H., kamenotisk, nepoužitá; velmi dobrý stavVyvolávací cena: 800 Kč +0,0 %
1920 PRAHA, Malostranský dvůr, signováno M.H., Artěl Praha, kamenotisk; nepoužitá, luxusníVyvolávací cena: 800 Kč +0,0 %
1920 PRAHA, Ulička u Daliborky, signováno M.H., Artěl Praha, kamenotisk; nepoužitá, luxusníVyvolávací cena: 800 Kč +0,0 %
1920 PRAHA, Z Malé Strany, Artěl Praha, kamenotisk, neprošlá, signováno M.H; luxusníVyvolávací cena: 800 Kč +0,0 %
1899 MUCHA Alfons (1860–1939), Champenois, Série 2 (Weill.40B), Zvěrokruh, červený rám, litografie; DA, prošlá, velmi dobrý stavVyvolávací cena: 2 200 Kč +0,0 %
1899 MUCHA Alfons, Moët et Chandon, Champenois Paris France, kompletní sestava 10ks pohlednic bez přítisku zadního adresního formuláře, včetně originálního přebalu; pouze obálka se stopami opotřebení, vynikající stav, hledané, navíc v kompletním souboru!Vyvolávací cena: 38 000 Kč +26,3 %
1909 MUCHA Alfons, Vzpomínka na rodné město Ivančice - 1. vydání, vícebarevná; nepoužitá, luxusní stavVyvolávací cena: 2 400 Kč
1913 MUCHA Alfons, Krajinská výstava v Ivančicích, barevná; nepoužitá, luxusníVyvolávací cena: 1 900 Kč
1918 MUCHA Alfons (1860–1939), Šestero blahoslavenství, nekompletní sestava 4 pohlednic: Blahoslavení čistého srdce - prošlá, Unie Praha; Milosrdní - prošlá, Pešl; Lkající - nepoužitá, Pešl; Chudí Duchem - nepoužitá, Pešl; velmi pěkný stavVyvolávací cena: 700 Kč +0,0 %
1920 MUCHA Alfons (1860-1939), Výzdoba Obecního domu – Vlastnosti českého lidu v obrazech - č.11 "Syna svého, svatá Matko národa, přijmi lásku a nadšení", vydal Arnošt Pešl, Praha – Košíře, prošlé s pěknou Hradčanskou frankaturou; bez poškozeníVyvolávací cena: 400 Kč
1920 MUCHA Alfons, sestava 5ks pohlednic, Šestero blahoslavenství, nekompletní, různá vydání, 4x nepoužité a 1x prošlá; vynikající stavVyvolávací cena: 1 400 Kč +0,0 %
1922 MUCHA Alfons, Russia Restituenda, jednobarevná; prošlá, luxusníVyvolávací cena: 600 Kč +0,0 %
1918-1920 Josef Šváb č. 209 - "Ach. ty Róže..." + č. 12 "Tisíc litrů Plzeňského"; 2x barevná lito, obě prošlé, omačkané růžky a 2x ohybVyvolávací cena: 500 Kč +0,0 %
1938 EMIL HÁCHA / protektorátní prezident, oficiální pohlednice velkého formátu, neprošlá s DR PRAHA 29 SNĚMOVNA POSLANECKÁ N.S.; bez poškozeníVyvolávací cena: 600 Kč +16,7 %
1938 Emil Hácha a Jozef Tiso, ze zimní dovolené dr. Háchy v Tatrách, zde se setkal s dr. Tisem, společné foto ze Skalnatého plesa, zleva, dr. J. Krejčí, dr. Tiso, prezident dr. Hácha, jeho dcera Milada Rádlová a dr. F. Ďurčanský; neprošlý fotopohled malého formátu; bez poškození, vzácné!Vyvolávací cena: 1 500 Kč +833,3 %
1940 Andrej Hlinka, portrét s dvojramenným křížem se znakem a lidovými motivy, signováno I.V. Hochštetský - vzadu s autorovým vlastnoručním podpisem, vícebarevné, velký formát, neprošlé s PR autopošty PREŠOV 29.VI.40; pouze nepatrně omačkané růžkyVyvolávací cena: 800 Kč +12,5 %
1940 M.R. Štefánik - 2ks slovenských pohlednic, 1x jednobarevná s portrétem a dvojramenným křížem, neprošlá s PR autopošty a 1x vícebarevná s lidovými ornamenty a slovenským znakem, prošlá s 3 otisky PR autopošty PREŠOV 29.VI.40; dobrý stavVyvolávací cena: 900 Kč +100,0 %
1905-1921 [SBÍRKY] ŽELEZNICE / sestava 18ks fotopohlednic se záběry lokomotiv 10x, drezíny 1x, železniční zaměstnanci, výtopna, vagony atd., pouze 2x prošlé; zachovalé, zajímavý konvolut, tržní cena odhadem 7.000KčVyvolávací cena: 3 000 Kč +833,3 %
1900-1930 [SBÍRKY] ŽELEZNICE NÁDRAŽÍ / sestava 25ks pohlednic, obsahuje 10x záběry nádraží, mj. Bystřice n. Pernštejnem 2x, Přerov, Selmeczbánya, Plzenec, Blansko, Aussig Hafen, místní dráha Moravská Ostrava - Karvinná atd., doplněno záběry železničních mostů a tratí, prošlé i neprošlé; převážně velmi dobrý stav, tržní cena odhadem 4.000KčVyvolávací cena: 1 500 Kč +533,3 %
1900-1930 [SBÍRKY] AUTA, MOTOCYKLY, KOLA, HASIČI / sestava 47ks pohlednic, část fotopohlednice, část litografické, DA, prošlé i neprošlé, uloženo v zásobníku na fotky; převážně dobrá kvalita, několik velmi pěkných kusů, tržní cena cca 8.000KčVyvolávací cena: 2 000 Kč +225,0 %
1900-1940 [SBÍRKY] LODĚ, PONORKY / sestava 17ks pohlednic s vyobrazením vojenských i civilních lodí, 2x ponorka, menší část prošlá; převážně dobrý stav, tržní cena odhadem 2.000KčVyvolávací cena: 900 Kč +111,1 %
Staženo
Vyvolávací cena: 0 Kč
1938 Österreich kehrt heim! 10. April 1938, propagandistická pohlednice, věnec se znaky rakouských zemí a nacistickou svastikou, dvojbarevná, velký formát, neprošlá s několika otisky PR; ohyb v levém dolním rohuVyvolávací cena: 600 Kč
1939 Hitler Adolf - uvítání na brněnské radnici starostou Oskarem Judexem 17.3.1939, nepoužitá fotopohlednice malého formátu, pouze vylepená zn. 5h s červeným PR4; bez poškozeníVyvolávací cena: 800 Kč +62,5 %
1939 Konstantin von Neurath - momentka z příjezdu do Prahy 5.4.1939 kdy se ujal úřadu říšského protektora, neprošlý fotopohled malého formátu, vzadu vylepená zn. 5h s DR PRAHA 25/ 5.IV.39, doplněno dvěma kašety se svastikou; bez poškozeníVyvolávací cena: 800 Kč +100,0 %
1939-1941 2ks nacionalistických pohlednic velkého formátu, barvená J. Tiso 1939, čb odhalení pomníku J. Hlinky ve Vrútkách, obě s PR; zachovaléVyvolávací cena: 500 Kč +220,0 %
1940 Bratislava - Dni Hlinkovej mládeže, bratislavský hrad s příslušníkem Hlinkovy mládeže a praporem, jednobarevná pohlednice velkého formátu, prošlá s oranžovým PR autopošty BRATISLAVA 9.VI.40; luxusní, velmi vzácné!Vyvolávací cena: 2 000 Kč +175,0 %
1940 Dr. Jozef Tiso, propagandistická pohlednice s portrétem presidenta a pochodujícími vojáky, barevná, velký formát, prošlá s oranžovým PR autopošty RUŽOMBEROK/ 29.IX.40/ I. telovýchovné vystúpenie HG; bez poškozeníVyvolávací cena: 500 Kč +220,0 %
1940 I. slovenské športové hry Nemecko - Slovensko / bratislavský hrad s dvojramenným křížem a nacistickou svastikou, čb, velký formát, 2x otisk PR autopošty BRATISLAVA/ 15.IX.40, neprošlé; bez poškození, vzácný výskyt!Vyvolávací cena: 2 000 Kč +275,0 %
1940 Na stráž!, vojáci Hlinkovy gardy s vlajkou a slovenským znakem, barevná, velký formát, neprošlá se 4 otisky PR autopošty LEVOČA/ 2.VII.40; bez poškození, vzácné!Vyvolávací cena: 1 000 Kč +120,0 %
1940 Slovenská propaganda - oráč se sluncem a dvojramenným křížem; barevná, velký formát, prošlá s PR autopošty NITRA 25.VIII.40; bez poškozeníVyvolávací cena: 500 Kč +340,0 %
1940 I. slovenské športové hry Nemecko - Slovensko / slovenské národní fotbalové mužstvo, čb, velký formát, vyfr. a prošlá 2x otisk PR autopošty BRATISLAVA/ 15.IX.40; bez poškození, vzácný výskyt!Vyvolávací cena: 1 000 Kč +180,0 %