Aukce 65 / Pohlednice / Motiv / Osobnosti - domácí

1926
224913 - 1938 EMIL HÁCHA / protektorátní prezident, oficiální po
1938 EMIL HÁCHA / protektorátní prezident, oficiální pohlednice velkého formátu, neprošlá s DR PRAHA 29 SNĚMOVNA POSLANECKÁ N.S.; bez poškození
Vyvolávací cena: 600  +16,7 %
Vydraženo za: 700 Kč
1927
14 000
225257 - 1938 Emil Hácha a Jozef Tiso, ze zimní dovolené dr. Hách
1938 Emil Hácha a Jozef Tiso, ze zimní dovolené dr. Háchy v Tatrách, zde se setkal s dr. Tisem, společné foto ze Skalnatého plesa, zleva, dr. J. Krejčí, dr. Tiso, prezident dr. Hácha, jeho dcera Milada Rádlová a dr. F. Ďurčanský; neprošlý fotopohled malého formátu; bez poškození, vzácné!
Vyvolávací cena: 1 500  +833,3 %
Vydraženo za: 14 000 Kč
1928
225442 - 1940 Andrej Hlinka, portrét s dvojramenným křížem se zn
1940 Andrej Hlinka, portrét s dvojramenným křížem se znakem a lidovými motivy, signováno I.V. Hochštetský - vzadu s autorovým vlastnoručním podpisem, vícebarevné, velký formát, neprošlé s PR autopošty PREŠOV 29.VI.40; pouze nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 800  +12,5 %
Vydraženo za: 900 Kč
1929
225440 - 1940 M.R. Štefánik - 2ks slovenských pohlednic, 1x jednob
1940 M.R. Štefánik - 2ks slovenských pohlednic, 1x jednobarevná s portrétem a dvojramenným křížem, neprošlá s PR autopošty a 1x vícebarevná s lidovými ornamenty a slovenským znakem, prošlá s 3 otisky PR autopošty PREŠOV 29.VI.40; dobrý stav
Vyvolávací cena: 900  +100,0 %
Vydraženo za: 1 800 Kč