Aukce 65 / Pohlednice / Motiv / Osobnosti - domácí
1927
14 000 Kč
1938 Emil Hácha a Jozef Tiso, ze zimní dovolené dr. Háchy v Tatrách, zde se setkal s dr. Tisem, společné foto ze Skalnatého plesa, zleva, dr. J. Krejčí, dr. Tiso, prezident dr. Hácha, jeho dcera Milada Rádlová a dr. F. Ďurčanský; neprošlý fotopohled malého formátu; bez poškození, vzácné!
Vyvolávací cena: 1 500 Kč +833,3 %
Vydraženo za: 14 000 Kč
1928
900 Kč
1940 Andrej Hlinka, portrét s dvojramenným křížem se znakem a lidovými motivy, signováno I.V. Hochštetský - vzadu s autorovým vlastnoručním podpisem, vícebarevné, velký formát, neprošlé s PR autopošty PREŠOV 29.VI.40; pouze nepatrně omačkané růžky
Vyvolávací cena: 800 Kč +12,5 %
Vydraženo za: 900 Kč
1929
1 800 Kč
1940 M.R. Štefánik - 2ks slovenských pohlednic, 1x jednobarevná s portrétem a dvojramenným křížem, neprošlá s PR autopošty a 1x vícebarevná s lidovými ornamenty a slovenským znakem, prošlá s 3 otisky PR autopošty PREŠOV 29.VI.40; dobrý stav
Vyvolávací cena: 900 Kč +100,0 %
Vydraženo za: 1 800 Kč