1898 BŘECLAV - litografická koláž, mj. nádraží, DA + LEDNICE (Eisgrub) - barevná koláž, Minaret, interiér skleníku a zámku, DA; obě prošlé bez poškození
Vyvolávací cena: 500Kč
3377
1911 SVATÝ HOSTÝN - Slezané na Hostýně, čb fotopohlednice, na výšku, fotograf J. Horák; prošlá, bezvadná
Vyvolávací cena: 900Kč
3378
Vyvolávací cena: 600Kč
3379
1 300Kč
1936 ŠUMPERK - Fest aller Deutschen, fotopohled ze slavnosti BDD (Spolek Němců v Čechách), A. Schneider, Mahr. Schönberg, neprošlé; bez poškození
Vyvolávací cena: 600Kč+116,7 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
3380
600Kč
1903 TACHOV (Tachau) - 4-okénková kolorovaná lito pohlednice, mj. nádraží v noci; DA, prošlá, zachovalé
Vyvolávací cena: 600Kč+0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
3381
500Kč
1899 TŘEBÍČ - několika záběrová litografie, mj. celkový pohled, Karlovo náměstí, C.k. pošta, Národní dům, Černý dům, Kostelíček atd., nakladatel J. Lorenz, č.2623, dlouhá adresa, nepoužitá; pouze nepatrný ohyb v pravém dolním růžku
Vyvolávací cena: 400Kč+25,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
3382
1908 UŽHOROD třídílná kolorovaná panoramatická pohlednice, centrum města od řeky, DA, neprošlá; 1x ohyb v růžku, jinak pěkně zachovalá