Aukce 68 / Pohlednice / Místopis

3376
235636 - 1898 BŘECLAV - litografická koláž, mj. nádraží, DA +
1898 BŘECLAV - litografická koláž, mj. nádraží, DA + LEDNICE (Eisgrub) - barevná koláž, Minaret, interiér skleníku a zámku, DA; obě prošlé bez poškození
Vyvolávací cena: 500
3377
234858 - 1911 SVATÝ HOSTÝN - Slezané na Hostýně, čb fotopohledn
1911 SVATÝ HOSTÝN - Slezané na Hostýně, čb fotopohlednice, na výšku, fotograf J. Horák; prošlá, bezvadná
Vyvolávací cena: 900
3378
226967 - 1905-1915 ŽATEC (SAAZ) - sestava 7 jednozáběrových pohle
Vyvolávací cena: 600
3379
234865 - 1936 ŠUMPERK - Fest aller Deutschen, fotopohled ze slavnost
1936 ŠUMPERK - Fest aller Deutschen, fotopohled ze slavnosti BDD (Spolek Němců v Čechách), A. Schneider, Mahr. Schönberg, neprošlé; bez poškození
Vyvolávací cena: 600  +116,7 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
3380
226960 - 1903 TACHOV (Tachau) - 4-okénková kolorovaná lito pohledn
1903 TACHOV (Tachau) - 4-okénková kolorovaná lito pohlednice, mj. nádraží v noci; DA, prošlá, zachovalé
Vyvolávací cena: 600  +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč
3381
227349 - 1899 TŘEBÍČ - několika záběrová litografie, mj. celko
1899 TŘEBÍČ - několika záběrová litografie, mj. celkový pohled, Karlovo náměstí, C.k. pošta, Národní dům, Černý dům, Kostelíček atd., nakladatel J. Lorenz, č.2623, dlouhá adresa, nepoužitá; pouze nepatrný ohyb v pravém dolním růžku
Vyvolávací cena: 400  +25,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
3382
234594 - 1908 UŽHOROD třídílná kolorovaná panoramatická pohled
1908 UŽHOROD třídílná kolorovaná panoramatická pohlednice, centrum města od řeky, DA, neprošlá; 1x ohyb v růžku, jinak pěkně zachovalá
Vyvolávací cena: 800