Aukce 68 / Autogramy, rukopisy
3348
6 000 Kč
1938 BURIAN Vlasta (1891–1962), král komiků, herec, sportovec, režisér, spisovatel a imitátor, vlastnoruční podpis na kartě s vlastní kolorovanou karikaturou signovanou SONEVEND Ctibor 38 - režisér brněnského rozhlasu; bez poškození, ojedinělé!
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +100,0 %
Vydraženo za: 6 000 Kč
3353
3 200 Kč
1980 FERRARI Enzo (1898-1988), světoznámý italský automobilový závodník, zakladatel závodního týmu Scuderia Ferrari a stejnojmenné automobilky, podpis na lístku s fotkou Gillese Villeneuva s přitištěným podpisem na zadní straně, doplněno obálkou s přítiskem a výplatním otiskem fy Ferrari; zajímavé
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +6,7 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
3364
3 600 Kč
1952 ZÁTOPEK Emil (1922-2000) a ZÁTOPKOVÁ Dana (1922-2020), československý atlet - běžec, čtyřnásobný olympijský vítěz a československá atletka - oštěpařka, olympijská vítězka, společný podpis na pohlednici zaslané z OH v Helsinkách 1. srpna 1952(!), doplněno o podpisy dalších sportovců; zachovalé, ojedinělý výskyt, vzácné!
Vyvolávací cena: 2 000 Kč +80,0 %
Vydraženo za: 3 600 Kč
3365
600 Kč
1979-1980 KLIMUK Piotr (1942), běloruský kosmonaut, fotografie s životopisem a ručně vepsaným věnováním; bezvadné + CHRETIÉN Jean-Loup (1938), první francouzský kosmonaut, vlastnoruční podpis na společné fotografii s ruskými kosmonauty; bez poškození
Vyvolávací cena: 600 Kč +0,0 %
Vydraženo za: 600 Kč