Aukce 68 / Autogramy, rukopisy / Herci, zpěváci
BARKER Lex (1919-1973), významný americký herec, vlastnoruční podpis na fotografii z filmu Vinnetou; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1938 BURIAN Vlasta (1891–1962), král komiků, herec, sportovec, režisér, spisovatel a imitátor, vlastnoruční podpis na kartě s vlastní kolorovanou karikaturou signovanou SONEVEND Ctibor 38 - režisér brněnského rozhlasu; bez poškození, ojedinělé!
Vyvolávací cena: Kč
1940 HERCI / pohlednice s podpisy prvorepublikových herců, zastoupen např. Ferenc Futurista (1891-1947), Doďa Pražský (1898-1981), Eman Fiala (1899-1970) a další; lehký šikmý ohyb a patina, vzácné
Vyvolávací cena: Kč
3350
LAMAROVÁ Hedy (1914-2000), světoznámá rakousko-americká filmová herečka; podpis na fotopohlednici
Vyvolávací cena: Kč
3351
1946 SCHEINPFLUGOVÁ Olga (1902–1968) + MÁTULOVÁ Vlasta (1918-1989) / sestava dvou portrétních fotografií s podpisy
Vyvolávací cena: Kč
3352
1914-1916 VOJAN Eduard / ŠTĚPÁNEK Zdeněk podpisy významných českých herců na čb fotografii a pohlednici; zachovalý stav
Vyvolávací cena: Kč