Aukce 68 / Filatelie / ČSR II.

1769
234000 - 1947 MINISTERSKÉ FDC / M 1/47, Dvouletka - modrá, vylepeny
1947 MINISTERSKÉ FDC / M 1/47, Dvouletka - modrá, vylepeny zn. Pof.447-449, PR PRAHA 1/ 1.I.1947/a, na zadní straně Ministr pošt a č. 236; včetně tištěného věnování ministra, adresovaná na předsedu ÚNS J. Davida; bezvadné, původně součástí ministerského dárkového alba
Vyvolávací cena: 1 500  +100,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
1770
233998 - 1947 MINISTERSKÉ FDC / M 2/47, Sv. Vojtěch, vylepeny zn. P
1947 MINISTERSKÉ FDC / M 2/47, Sv. Vojtěch, vylepeny zn. Pof.450-452, PR PRAHA 10 HRAD/ 23.IV.47/a, na zadní straně Ministr pošt a č. 2 (!); včetně tištěného věnování ministra uvnitř, adresovaná na předsedu ÚNS J. Davida; bezvadné, původně součástí ministerského dárkového alba, velmi nízké prominentní číslo2!
Vyvolávací cena: 1 500  +113,3 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
1771
233993 - 1948 MINISTERSKÉ  FDC /  M 1/48, Všesokolský slet, vylepe
1948 MINISTERSKÉ FDC / M 1/48, Všesokolský slet, vylepeny zn. Pof.467-469, 2x černé PR PRAHA ze dne 7.III.48, na zadní straně Ministr pošt a č. 460, neprošlá; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
1772
233994 - 1948 MINISTERSKÉ FDC / M 2/48, Karlova univerzita, vylepeny
1948 MINISTERSKÉ FDC / M 2/48, Karlova univerzita, vylepeny zn. Pof.470-473, PR PRAHA 10 HRAD/ 7.IV.48, na zadní straně Ministr pošt a č. 3 (!); bezvadné, velmi nízké prominentní pořadové číslo!
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1773
233992 - 1948 MINISTERSKÉ FDC / M 4/48, Kroměřížský sněm, vyle
1948 MINISTERSKÉ FDC / M 4/48, Kroměřížský sněm, vylepeny zn. Pof.479-480, vzadu Ministr pošt a pořadové číslo 474; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 000  +30,0 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
1774
6 000
234763 - 1948 MINISTERSKÉ FDC / M A/48, 100. výročí zrušení pod
1948 MINISTERSKÉ FDC / M A/48, 100. výročí zrušení poddanství, vzadu s číslem 83, neprošlá, vylepena zn. Pof.4747, černé PR PRAHA 83 STARÉ VÝSTAVIŠTĚ/ 14.V.48; lehká patina v okraji, jinak pěkná kvalita, řídký výskyt!
Vyvolávací cena: 2 400  +150,0 %
Vydraženo za: 6 000 Kč
1775
233990 - 1948 MINISTERSKÉ FDC/ M 5/48, 100. výročí SNP, vylepeny
1948 MINISTERSKÉ FDC/ M 5/48, 100. výročí SNP, vylepeny zn. Pof.481-483, PR KOŠICE 1/ 27.VIII.48, na zadní straně Ministr pošt a č. 30 (!); bezvadné, nízké pořadové číslo!
Vyvolávací cena: 1 000  +70,0 %
Vydraženo za: 1 700 Kč
1776
233991 - 1948 MINISTERSKÉ FDC / M B/48, vylepeny zn. K.G. Pof.485-48
1948 MINISTERSKÉ FDC / M B/48, vylepeny zn. K.G. Pof.485-487, červené PR PRAHA 1/ 28.X.48, na zadní straně Ministr pošt a číslo 425; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +73,3 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
1777
6 000
232947 - 1949 NEOHLÁŠENÁ VARIANTA FDC / 2A/49n, 1. výročí únor
1949 NEOHLÁŠENÁ VARIANTA FDC / 2A/49n, 1. výročí únorových událostí, vylepeny zn. 2x Pof.500 místo pouze jedné, adresována do Dánska, vzadu řádkové fialové raz. Poštovní úřad Praha 1 - Filatelie; zachovalé, vzadu pouze stopy po nálepkách, ojedinělý výskyt!
Vyvolávací cena: 3 000  +100,0 %
Vydraženo za: 6 000 Kč
1778
234597 - 1951 ODLIŠNÉ VYLEPENÍ ZN. / 8/51V, 30. výročí KSČ, 2k
1951 ODLIŠNÉ VYLEPENÍ ZN. / 8/51V, 30. výročí KSČ, 2ks FDC s podpisem J. Schmidt, 1x zn. vylepeny v opačném pořadí Pof.591, 588, PR s rozlišením 9i a 9h; bezvadné, Monografie neuvádí!
Vyvolávací cena: 500  +240,0 %
Vydraženo za: 1 700 Kč
1779
235511 - 1952 FDC 11/52 Socialistické zemědělství, vylepená zn.
1952 FDC 11/52 Socialistické zemědělství, vylepená zn. Pof.650 s deskovou vadou DV 40/1 - reflektor; 2x skvrna v obálce, oblíbená desková vada
Vyvolávací cena: 500  +160,0 %
Vydraženo za: 1 300 Kč
1780
232950 - 1948 CARTES MAXIMUM / M. R. ŠTEFÁNIK, čb. pohlednice velk
1948 CARTES MAXIMUM / M. R. ŠTEFÁNIK, čb. pohlednice velkého formátu s vylepenou zn. Pof.413, s modrým PR BREZOVÁ POD BRADLOM 2.V.48; bez poškození
Vyvolávací cena: 400  +175,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
1781
228837 - 1953 1. DEN - SLOVENSKO / firemní R-dopis s celkovou franka
Vyvolávací cena: 1 500
1782
233257 - 1953 1. DEN / dopis vyplacený zn. Pof.485 (2x) v hodnotě 3
1953 1. DEN / dopis vyplacený zn. Pof.485 (2x) v hodnotě 3Kčs, vhozený do poštovní schránky, podací DR RÝMAŘOV 1.VI.53-18, zatíženo doplatným, poznámka "T 1.08" a "54", poštovné v nové měně 60 haléřů = 30Kčs ve staré měně, chybělo 27Kčs, doplatné ve 2-násobné výši 54Kčs omylem zapraveno doplatními zn. Pof.D76 (20x) a D77 (7x) na přední i zadní straně v hodnotě pouze za 44Kčs, DR BRUNTÁL 2.VI.53; obálka nahoře nešetrně otevřena a s přehybem, zk. Dražan, použití doplatních známek 2. den po vyhlášení měnové reformy je ojedinělé a tak velký počet doplatních zn. nízkých hodnot výjimečný!
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1783
229270 - 1953 1. DEN / R-dopis v místě adresovaný na Státní bank
Vyvolávací cena: 700
1784
207909 - 1953 DOPIS DO CIZINY / filatelisticky ovlivněný Let+R-dopi
1953 DOPIS DO CIZINY / filatelisticky ovlivněný Let+R-dopis nad 20g adresovaný do Rakouska, poštovné 130Kčs (snížený tarif), bohatá frankatura 14ks známek vpředu i vzadu, DR PRAHA 135/ 18.VI.53, příchozí DR WIEN 56/ 23.6.53 vzadu; Let-dopisy do ciziny jsou hledané, z výstavního exponátu, obálka otevřena ze 3 stran a ve vodorovném přeložení podlepena, zk. Dražan
Vyvolávací cena: 500
1785
207487 - 1953 NEDĚLE / dopis s 3-barevnou smíšenou frankaturou vý
1953 NEDĚLE / dopis s 3-barevnou smíšenou frankaturou výplatních a příležitostných zn. Pof.487 (3x), 704 a 707 (3x) vpředu + 10-blok Pof.707 vzadu, DR OLOMOUC 1/ 7.VI.53, poštovné 30Kčs; dobrá jakost, zk. Dražan, nefilatelistická korespondence, dopisy podané k přepravě v neděli jsou hledané!
Vydraženo za: 1 100 Kč
1786
233281 - 1953 SESTAVA / 6ks zajímavějších zásilek: pohlednice vy
1953 SESTAVA / 6ks zajímavějších zásilek: pohlednice vyfr. zn. Pof.714 (5x) + 15h doplaceno v hotovosti, z 12.VI.53; obchodní papíry z 5.VI.53, omylem vyplaceny 2-násobkem správného poštovného; R-dopis s mnohonásobnou frankaturou stejné hodnoty z 5.VI.53; těžší R-dopis se 4-barevnou frankaturou ze 4.VI.53; firemní Ex-dopis ze 6.VI.53; větší část balíkové průvodky s mnohonásobnou frankaturou vpředu i vzadu z 8.VI.53; vše zk. Dražan, navíc zadní strana Let-dopisu s arabskou pečetkou s vylepenými doplatním zn. Pof. D77 (2x) a D78 (16x) ze 12.VI.53; běžný stav
Vyvolávací cena: 500
1787
234372 - 1945 VOJ. ZAJATECKÝ TÁBOR/ BRNO-JUNDROV / dvouřádkové m
1945 VOJ. ZAJATECKÝ TÁBOR/ BRNO-JUNDROV / dvouřádkové modré raz. na dopisu s DR BRNO 25.III.45, prošlé cenzurou
Vyvolávací cena: 500  +0,0 %
Vydraženo za: 500 Kč
1788
234902 - 1948-1953 MÍROV, BORY, LEOPOLDOV / sestava 3 celistvostí z
1948-1953 MÍROV, BORY, LEOPOLDOV / sestava 3 celistvostí z věznic, 1x cenzura, 1x včetně obsahu; zachovalé
Vyvolávací cena: 800
1789
21 000
234693 - 1977 ZT  známky pro CDV178, Námětová výstava Temafila 4
1977 ZT známky pro CDV178, Námětová výstava Temafila 4,40Kčs Leonardo da Vinci, zkusmý otisk definitivní rytiny v původních barvách na slabším bílém papíru + 2 fázové otisky, 1x bez červené barvy, 1x tisk pouze hnědou barvou; bez vady
Vyvolávací cena: 1 800  +1 066,7 %
Vydraženo za: 21 000 Kč
1790
227382 - 1945 CDV73Pa + CDV73, sestava 6ks košických dopisnic, 1x C
1945 CDV73Pa + CDV73, sestava 6ks košických dopisnic, 1x CDV73Pa žlutá zaslaná jako R do Čech, dofr. 2ks košických zn. 2K červená, podací DR KOŠICE 15.V.45 (podlepený růžek) + 5Ks CDV73 zelená, z toho 2ks prošlé s podacími DR SPIŠSKÁ NOVÁ VES a PREŠOV; zachovalé
Vyvolávací cena: 400
1791
232949 - 1949 CDV95/A(1), dopisnice 30. let čs. poštovní zn. s ú
1949 CDV95/A(1), dopisnice 30. let čs. poštovní zn. s úředním přítiskem PRAGA 1950, anglická mutace 1. vydání, adresováno do Dánska, podací DR PRAHA 1/ 22.IX.49; lehký ohyb v růžku a vzadu stopy po nálepkách, malý výskyt zvláště skutečně prošlých dopisnic do ciziny!
Vydraženo za: 1 300 Kč
1792
234599 - 1980 CDV193 VV, Bratislava II, dopisnice s oboustranným tis
1980 CDV193 VV, Bratislava II, dopisnice s oboustranným tiskem a navíc na jedné straně s dvojitým tiskem černé barvy, pouze PR; bez poškození
Vyvolávací cena: 300  +33,3 %
Vydraženo za: 400 Kč
1793
230111 - 1955-1992 [SBÍRKY]  CELINOVÉ OBÁLKY + PŘÍTISKY /  velk
1955-1992 [SBÍRKY] CELINOVÉ OBÁLKY + PŘÍTISKY / velká obchodní zásoba celinových obálek, desítky stovek kusů, 50. léta po několika kusech, další v desítkách kusů, oficiální COB + obálky se soukromými přítisky výstav a událostí, část s PR, doplněno krabicí anketa MF + nálepní listy Socfilex; pozůstalost, 15kg materiálu k dalšímu zpracování, uloženo v Ikea krabici, POZOR POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 2 000  +50,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
1794
234113 - 1945 CAZ2, CAZ3, sestava 3ks slovenských adresních lístk
1945 CAZ2, CAZ3, sestava 3ks slovenských adresních lístků, Hlinka 50h a Tiso 50h modrá, CAZ2 s fialovým přetiskem "Československo", CAZ3 s fialovým a červeným přetiskem, z toho 1x s přerušeným "N" v "záznamný"; luxusní, kat. 3.800Kč
Vyvolávací cena: 900  +144,4 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1795
235652 - 1945 CPA2.2B, Hlinka 50h, ruční modrý přetisk ČESKOSLOV
1945 CPA2.2B, Hlinka 50h, ruční modrý přetisk ČESKOSLOVENSKO, neupotřebené; neoddělené, přeloženo v perforaci, pěkná kvalita, kat. 2.000Kč
Vyvolávací cena: 800  +12,5 %
Vydraženo za: 900 Kč
1796
235650 - 1945 CPA2.3B, Hlinka 50h, ruční červený přetisk ČESKOS
1945 CPA2.3B, Hlinka 50h, ruční červený přetisk ČESKOSLOVENSKO, neupotřebené; neoddělené, přeloženo v perforaci, pěkná kvalita, kat. 1.700Kč
Vyvolávací cena: 700  +28,6 %
Vydraženo za: 900 Kč
1797
235648 - 1945 FORMULÁŘE / sestava 10ks nepoužitých slovenských p
1945 FORMULÁŘE / sestava 10ks nepoužitých slovenských poštovních formulářů s přetiskem ČESKOSLOVENSKO: mezinárodní poštovní průvodka s přitištěným kolkem, 6x jednoduchá průvodka (z toho 1ks s doplňkovým 50h kolkem, 2x dvojitá), 3x poštovní poukázka, různé typy a barvy přetisku; vše bezvadné, kat. cca 150€
Vyvolávací cena: 1 000  +160,0 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
1798
234465 - 1945 FORMULÁŘE / sestava 13ks nepoužitých slovenských p
1945 FORMULÁŘE / sestava 13ks nepoužitých slovenských poštovních formulářů s přetiskem ČESKOSLOVENSKO, mj. dvojitá dobírková poukázka s přitištěným kolkem, 3x jednoduchá průvodka (z toho 1ks s doplňkovým 50h kolkem), telegrafická poukázka, 2x celní osvědčení atd., 6x s černým přetiskem (RPT Ba); vše bezvadné
Vyvolávací cena: 500  +340,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1799
230116 - 1968-1978 [SBÍRKY]  BALONOVÉ A VRTULNÍKOVÉ LETY / sestav
1968-1978 [SBÍRKY] BALONOVÉ A VRTULNÍKOVÉ LETY / sestava 32ks dopisů a celinových obálek a aerogramů přepravených lety balonů nebo vrtulníků na výstavách PRAGA 68, PRAGA 78, Lipník nad Bečvou 70, INCHEBA 72 a BRNO 74, obsahuje COB23, COB31-36, COB53, COB55 a COB56; bez poškození, vysoký katalog
Vyvolávací cena: 1 000
1800
234062 - 1945-1992 [SBÍRKY]  GENERÁLNÍ / mírně specializovaná s
+21
1945-1992 [SBÍRKY] GENERÁLNÍ / mírně specializovaná sbírka na zasklených listech v 6 pérových deskách, obsahuje výplatní zn. z let 1971-1992, včetně PL, PT a černotisků, dále emise letecké, služební apod. od roku 1945 + k tomu specializovaná sbírka ražených zn. na téma Karel Seizinger, uloženo na 11 albových listech, návrhy zn. jsou kopie, doporučujeme prohlídku, uloženo v IKEA krabici, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Vyvolávací cena: 4 000  +0,0 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
1801
8 500
234418 - 1945-1992 [SBÍRKY]  GENERÁLNÍ / téměř kompletní gener
+62
1945-1992 [SBÍRKY] GENERÁLNÍ / téměř kompletní generální sbírka na listech v pošetkách, obsahuje mj. Košický aršík s DV - zlomená tlapa, kupóny sv. Vojtěch, aršíky Bratislava ´52, Praha 1950, 1955, "prádlo", kompletní PL I. umění, letecké atd.; až na výjimky pěkná kvalita, uloženo v IKEA krabici, POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 8 000  +6,3 %
Vydraženo za: 8 500 Kč
1802
234070 - 1966-1978 [SBÍRKY] / GENERÁLNÍ / sbírka neupotřebených
1966-1978 [SBÍRKY] / GENERÁLNÍ / sbírka neupotřebených zn. z let 1966-1975 na zasklených listech ve dvou kroužkových albech + sbírka hlavně razítkovaných zn. 1918-1978 + dublety razítkovaných zn. převážně ČSR II. v menší míře příměs ČSR I., ČR i ciziny FDC, pamětních listů, celistvostí apod. ve 4 zásobnících A4, 2 deskách A4 a krabici sypaných zn.; pochází z ciziny, uloženo v krabici Ikea, POUZE OSOBNÍ ODBĚR
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1803
234454 -  [SBÍRKY]  SPECIALIZACE / PODPISY AUTORŮ / zajímavý konv
[SBÍRKY] SPECIALIZACE / PODPISY AUTORŮ / zajímavý konvolut FDC, nálepních listů, 2 PL a 1ks 10-bloku s podpisy autorů známek: Švengsbír, Herčík, Švabinský, Schmidt, Jirka, Bouda, Liesler atd.; celkem 30ks, zajímavý set!
Vyvolávací cena: 2 000  +10,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
1804
233582 - 1945-1987 [SBÍRKY]  SPECIALIZACE / sbírka razítkovaných
+16
1945-1987 [SBÍRKY] SPECIALIZACE / sbírka razítkovaných zn. (váleček jen minimálně), obsahuje různé typy aršíků, několik jednotlivých 10-bloků, kat. DV i množství nekatalogizovaných zajímavostí (některé velmi pěkné), na 7 kartách, jen katalogové položky 8.450Kč, k tomu košilka A4 s větším množstvím částí archů ke studiu; zajímavý los
Vyvolávací cena: 2 600  +0,0 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
1805
232218 - 1945-1992 [SBÍRKY]  SPECIALIZACE / specializovaná sbírka
+24
1945-1992 [SBÍRKY] SPECIALIZACE / specializovaná sbírka v 24-stránkovém zásobníku, obsahuje katalogové i nekatalogové DV, VV, odstíny barev, sestavy aršíků atd.; vše popsáno, hodnota spočívá i v dosud nekatalogizovaných položkách (počítány jako obyčejné zn.), kat. 10.300Kč
Vyvolávací cena: 4 000  +25,0 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
1806
8 000
233576 - 1945-1992 [SBÍRKY]  SPECIALIZACE / specializovaná sbírka
+33
1945-1992 [SBÍRKY] SPECIALIZACE / specializovaná sbírka v 32-stránkovém zásobníku, dobře zastoupen ocelotisk z plochy, aršíky, PL, deskové vady, odchylky apod., v převážné většině katalogizované položky včetně hledaných, vše popsáno a opatřeno výstřižky ze spec. kat. Pofis; vhodné k pokračování nebo rozprodeji, kat. 20.600Kč
Vyvolávací cena: 8 000  +0,0 %
Vydraženo za: 8 000 Kč
1807
233579 - 1945-1982 [SBÍRKY]  ČTYŘBLOKY / VÍCEBLOKY / sbírka roho
+21
1945-1982 [SBÍRKY] ČTYŘBLOKY / VÍCEBLOKY / sbírka rohových 4-bloků a vícebloků ve 20-stránkovém zásobníku, lze oddělit celkem 236 rohových 4-bloků, některé DV a varianty (většinou popsány); pěkná kvalita, kat. jen jednotlivých zn. 4.740Kč, takto cena mnohem větší
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
1808
4 500
233580 - 1952-1990 [SBÍRKY]  DATA TISKU / sbírka dat tisku v 32-str
+32
1952-1990 [SBÍRKY] DATA TISKU / sbírka dat tisku v 32-stránkovém zásobníku, celkem 235 dat, každé jiné, někdy více dat u stejné zn. (také 7 výplatních, zpravidla dotisky a Svitková 50h!), pouze 6 razítkovaných, označeny kat. DV a některé zajímavosti (2 různé perforační rámce bez vynechaného PO v okraji na zn. Pof.2656, Karty 50h); kat. jen jednotlivých zn. 6.620Kč, takto hodnota mnohem vyšší
Vyvolávací cena: 4 500  +0,0 %
Vydraženo za: 4 500 Kč
1809
7 500
234229 - 1963-1975 [SBÍRKY]  ČTYŘBLOKY A VÍCEBLOKY/ obchodní zá
+34
1963-1975 [SBÍRKY] ČTYŘBLOKY A VÍCEBLOKY/ obchodní zásoba většinou krajových 4-bloků a vícebloků z uvedeného období, obsahuje většinou úplné série, různá data tisku, letecké zn. apod., často vícekrát; celkově pěkná kvalita, vhodné k dalšímu zpracování, uloženo ve 2 zcela zaplněných 8-listových zásobnících A4
Vyvolávací cena: 2 000  +275,0 %
Vydraženo za: 7 500 Kč
1810
233005 - 1946-1977 [SBÍRKY]  LETECKÉ / Pof.L16-L90, sestava leteck
1946-1977 [SBÍRKY] LETECKÉ / Pof.L16-L90, sestava leteckých zn. v 8-listovém zásobníku, obsahuje mj. Pof.L31a krajový 4-blok KD (**/*), 3 PL (4+1K), 4ks 10-bloků, 3x data tisku; různá kvalita, část zn. poškozena, KVP, doporučujeme prohlídku
Vyvolávací cena: 3 000
1811
233166 - 1946-1990 [SBÍRKY]  ARŠÍKY A PŘEPÁŽKOVÉ LISTY / sesta
+21
1946-1990 [SBÍRKY] ARŠÍKY A PŘEPÁŽKOVÉ LISTY / sestava aršíků a PL, mj. obsahuje Květen Pof.A435, Brno Pof.A437, Gottwald Pof.A492, Pof.A497, PRAHA 1950 Pof.A564, BRATISLAVA 1952 Pof.A691/692, PRAGA 1955, Zápotocký atd., vše ve více kusech, různé typy, FDC, svěží, razítkované i po nálepce, uloženo ve 2 zásobnících; různá kvalita, pochází od sběratele z ciziny
Vyvolávací cena: 4 000  +0,0 %
Vydraženo za: 4 000 Kč
1812
8 500
234232 - 1962-1975 [SBÍRKY]  ARŠÍKY, PL, VÍCEBLOKY/ obchodní zá
+28
1962-1975 [SBÍRKY] ARŠÍKY, PL, VÍCEBLOKY/ obchodní zásoba aršíků, PL, 10-bloků, vícebloků a pásů z uvedeného období, obsahuje většinou úplné série, množství různých dat tisku, letecké zn. apod., často vícekrát; celkově pěkná kvalita, vhodné k dalšímu zpracování, uloženo ve 2 zcela zaplněných 8-listových zásobnících A4
Vyvolávací cena: 3 000  +183,3 %
Vydraženo za: 8 500 Kč
1813
230146 - 1965-1980 [SBÍRKY]  ARCHOVINA / sestava 15 kompletních arc
1965-1980 [SBÍRKY] ARCHOVINA / sestava 15 kompletních archů, obsahuje mj.: Pof.NT3, 1480 (povolení v perforaci), 1543, 1759, 1908, 2060, 2066, 21111 (2x), 2223, 2365, 2423, 2451; celkově pěkná kvalita
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
1814
234254 - 1945-1992 [SBÍRKY]  AKUMULACE / obchodní zásoba předevš
1945-1992 [SBÍRKY] AKUMULACE / obchodní zásoba především 4-bloků, vícebloků, pásů a částí archů, některé s daty tisku, nebo DV (část označena) apod.; pozůstalost, uloženo ve střední krabici, vysoký katalog
Vyvolávací cena: 5 000  +0,0 %
Vydraženo za: 5 000 Kč
1815
23 000
234452 - 1945-1992 [SBÍRKY]  AKUMULACE / zbytková akumulace v 8 zá
+71
1945-1992 [SBÍRKY] AKUMULACE / zbytková akumulace v 8 zásobnících A4, obsahuje mj. řadu 10-bloků (Houby, Ptáci, Brouci apod. - KVP - převážně dv, skvrnky atd.), dále různé TV, VV, DV, PL, aršíky, dále např. SU1, suvenýr ankety MF aj.; různá kvalita, KVP, vhodné i k dalšímu zpracování, doporučujeme prohlídku, uloženo ve střední krabici
Vyvolávací cena: 4 000  +475,0 %
Vydraženo za: 23 000 Kč
1816
4 500
234297 - 1945-1992 [SBÍRKY]  AKUMULACE / zn. na kartách ve 2 pérov
+48
1945-1992 [SBÍRKY] AKUMULACE / zn. na kartách ve 2 pérových deskách, obsahuje kompletní série, také 4-bloky apod. z hledaných 50. a 60. let, často vícekrát; část různá kvalita, vhodné k dalšímu zpracování
Vyvolávací cena: 2 000  +125,0 %
Vydraženo za: 4 500 Kč
1817
233578 - 1945-1992 [SBÍRKY]  OBCHODNÍ ZÁSOBA / kompletních séri
+32
1945-1992 [SBÍRKY] OBCHODNÍ ZÁSOBA / kompletních sérií, dobře zastoupen ocelotisk z plochy, aršíky a PL, uloženo v 32-stránkovém zásobníku, u aršíků určena pole; vhodné k dalšímu rozprodeji, kat. před zdražením 7.100Kč
Vyvolávací cena: 2 200  +18,2 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
1818
4 500
231812 - 1945-1992 [SBÍRKY]  OBCHODNÍ ZÁSOBA / sérií, aršíků,
+57
1945-1992 [SBÍRKY] OBCHODNÍ ZÁSOBA / sérií, aršíků, PL Umění apod. ve dvou zaplněných zásobnících (32- a 30-stránkové); kat. před zdražením 11.890Kč, vhodné k dalšímu rozprodeji
Vyvolávací cena: 4 000  +12,5 %
Vydraženo za: 4 500 Kč
1819
233376 - 1979-1983 [SBÍRKY]  OBCHODNÍ ZÁSOBA / zn. z uvedeného ob
+16
1979-1983 [SBÍRKY] OBCHODNÍ ZÁSOBA / zn. z uvedeného období na papíru fl1 (u zn. existujících na 2 papírech i některé fl2), zařazeny pouze zn. s nepoškozenou luminiscencí! (95% zn. z těchto sérií bývá poškozeno nevhodným uložením), mnohé v rohových blocích (lze oddělit 53 rohových 4-bloků,včetně např. Pof.2565, Sochy 4,40Kčs na fl1), Pof.2472, Kočáry 5Kčs a Pof.2552, Dunaj 3,60Kčs také se sníženou koncentrací fl1 z výroby (výskyt na části nákladu); uloženo v 16-stránkovém zásobníku s inertními proužky, výjimečná nabídka, kat. jen jednotlivých zn. v běžné kvalitě 2360Kč, v nabízeném intaktním stavu mnohem vyšší
Vyvolávací cena: 1 700  +0,0 %
Vydraženo za: 1 700 Kč
1820
234628 - 1983-1992 [SBÍRKY]  OBCHODNÍ ZÁSOBA / zn. z uvedeného ob
1983-1992 [SBÍRKY] OBCHODNÍ ZÁSOBA / zn. z uvedeného období, obsahuje mj. množství aršíků, PL, 4-bloků, 10-bloků atp., často vícekrát; uloženo v 8- a 12-listovém zásobníku A4
Vydraženo za: 1 100 Kč
1821
234121 - 1945-1951 [SBÍRKY]  CELISTVOSTI / sestava více jak 100ks c
1945-1951 [SBÍRKY] CELISTVOSTI / sestava více jak 100ks celistvostí, obsahuje mj. množství dopisů adresovaných letecky do ciziny a vyfr. leteckými zn., poválečná provizoria, část vyplacená hotově, reklamní přítisky, cenzury atd.; různá kvalita, pochází z ciziny, zajímavé frankatury
Vyvolávací cena: 2 000  +0,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
1822
232952 - 1945-1980 [SBÍRKY]  CELISTVOSTI / sestava několika stovek
+29
1945-1980 [SBÍRKY] CELISTVOSTI / sestava několika stovek celistvostí v krabici, převažují frankatury ze 40. a 50. let, obchodní Let-dopisy zaslané do Dánska, Německa, Itálie, část s použitím leteckých zn., doplněno FDC z 50. let, část sbírky celistvostí na albových listech, příměs celiny i ČSR I., několik celistvostí ČaM, dokumenty atd.; různá kvalita, více jak 5ks materiálu k dalšímu zpracování, pochází z ciziny
Vyvolávací cena: 3 000  +0,0 %
Vydraženo za: 3 000 Kč
1823
234380 - 1945-1992 [SBÍRKY]  CELISTVOSTI / partie celistvostí v zap
1945-1992 [SBÍRKY] CELISTVOSTI / partie celistvostí v zaplněné malé krabici, obsahuje různá R-, provizoria, dobírky, několik leteckých dopisů, PR, pamětní obálky apod.; různá kvalita, jako celek zajímavé
Vyvolávací cena: 1 000  +60,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
1824
234542 - 1978-1985 [SBÍRKY]  CELISTVOSTI / sestava více jak 80ks me
1978-1985 [SBÍRKY] CELISTVOSTI / sestava více jak 80ks mezinárodních balíkových průvodek adresovaných do ČSR z Německa, Švýcarska, NDR, Maďarska, různé bohaté frankatury, uloženo v kroužkových deskách; zachovalé, pouze přehyby
Vyvolávací cena: 600  +16,7 %
Vydraženo za: 700 Kč