Aukce 68 / Autogramy, rukopisy / Herci, zpěváci

3347
13 000
235663 -  BARKER Lex (1919-1973), významný americký herec, vlastno
BARKER Lex (1919-1973), významný americký herec, vlastnoruční podpis na fotografii z filmu Vinnetou; zajímavé
Vyvolávací cena: 1 000  +1 200,0 %
Vydraženo za: 13 000 Kč
3348
6 000
235625 - 1938 BURIAN Vlasta (1891–1962), král komiků, herec, spor
1938 BURIAN Vlasta (1891–1962), král komiků, herec, sportovec, režisér, spisovatel a imitátor, vlastnoruční podpis na kartě s vlastní kolorovanou karikaturou signovanou SONEVEND Ctibor 38 - režisér brněnského rozhlasu; bez poškození, ojedinělé!
Vyvolávací cena: 3 000  +100,0 %
Vydraženo za: 6 000 Kč
3349
234110 - 1940 HERCI / pohlednice s podpisy prvorepublikových herců,
1940 HERCI / pohlednice s podpisy prvorepublikových herců, zastoupen např. Ferenc Futurista (1891-1947), Doďa Pražský (1898-1981), Eman Fiala (1899-1970) a další; lehký šikmý ohyb a patina, vzácné
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
3350
235667 -  LAMAROVÁ Hedy (1914-2000), světoznámá rakousko-americk
LAMAROVÁ Hedy (1914-2000), světoznámá rakousko-americká filmová herečka; podpis na fotopohlednici
Vyvolávací cena: 1 000  +450,0 %
Vydraženo za: 5 500 Kč
3351
235102 - 1946 SCHEINPFLUGOVÁ Olga (1902–1968) + MÁTULOVÁ Vlasta
1946 SCHEINPFLUGOVÁ Olga (1902–1968) + MÁTULOVÁ Vlasta (1918-1989) / sestava dvou portrétních fotografií s podpisy
Vyvolávací cena: 800  +12,5 %
Vydraženo za: 900 Kč
3352
235101 - 1914-1916 VOJAN Eduard / ŠTĚPÁNEK Zdeněk  podpisy význa
1914-1916 VOJAN Eduard / ŠTĚPÁNEK Zdeněk podpisy významných českých herců na čb fotografii a pohlednici; zachovalý stav
Vyvolávací cena: 800  +0,0 %
Vydraženo za: 800 Kč