Aukce 68 / Autogramy, rukopisy / Herci, zpěváci
3348
6 000 Kč
1938 BURIAN Vlasta (1891–1962), král komiků, herec, sportovec, režisér, spisovatel a imitátor, vlastnoruční podpis na kartě s vlastní kolorovanou karikaturou signovanou SONEVEND Ctibor 38 - režisér brněnského rozhlasu; bez poškození, ojedinělé!
Vyvolávací cena: 3 000 Kč +100,0 %
Vydraženo za: 6 000 Kč