Aukce 68 / Numizmatika / Československo
3243
800 Kč
1928-1937 ČSR I. / sestava 6ks Ag mincí: 5Kč 1929, stav 1/1, 10Kč 1928 TGM, stav 1/1, 10Kč 1930, stav 0/0, 10Kč 1932, stav 2/2, 20Kč 1933, stav 0/0, 20Kč 1937 TGM, stav 1/1, škrábance + k tomu 2ks medailí napodobující 10Kč 1928 TGM a 5h 1924, proof, značeno COPY, bílý, resp. žlutý kov, nepuncováno, hmotnost 28.64 a 28gr.
Vyvolávací cena: 500 Kč +60,0 %
Vydraženo za: 800 Kč
3245
3 200 Kč
1947-1949 ČSR II. / sestava 8ks Ag pamětních mincí: 50 Koruna 1947 - SNP, 50 Koruna 1948 - Pražské povstání, 100 Koruna 1948 - 30 let republiky, 3x 100 Koruna 1949 - 700 let hornických práv, 100 Koruna 1949 - Stalin, 50 Koruna 1949 - Stalin; pěkné stavy
Vyvolávací cena: 800 Kč +300,0 %
Vydraženo za: 3 200 Kč
3247
1 200 Kč
1973-1979 ČSR II. / sestava 5ks pamětních Ag 50Kčs mincí: 1973 - 25 let Února, 1977 - 125 let úmrtí Jána Kollára, 1978 - 100 let narození Zdeňka Nejedlého, 1978 - 650 let mincovny v Kremnici, 1979 - 30 let IX. sjezdu KSČ; pěkná patina
Vyvolávací cena: 800 Kč +50,0 %
Vydraženo za: 1 200 Kč
3248
1 200 Kč
1978-1981 ČSR II. / sestava 5ks pamětních Ag 100Kčs mincí: 1978 - 75 let narození Julia Fučíka, 1979 - 150 let narození Jána Botta, 1980 - 100 let narození Bohumíra Šmerala, 1981 - 20 let letu Jurije Gagarina, 1981 - 100 let narození Otakara Španiela; pěkná patina
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +20,0 %
Vydraženo za: 1 200 Kč
3250
1 600 Kč
1982-1986 ČSR II. / sestava 6ks pamětních Ag 100Kčs mincí: 1982 - 100 let narození Ivana Olbrachta, 1982 - 150 let koněspřežné železnice, 1983 - 100 let úmrtí Karla Marxe, 1983 - 100 let narození Jaroslava Haška, 1983 - 100 let úmrtí Samo Chalupky, 1986 - 150 let úmrtí Karla Hynka Máchy; pěkná patina
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +60,0 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
3252
2 200 Kč
1983-1985 ČSR II. / sestava 9ks pamětních Ag 100 Kčs mincí: 1983 - Národní divadlo, 1984 - Matej Bel, 1984 - Jan Neruda, 1984 - Antonín Zápotocký, 1985 - Ján Hollý, 1985 - MS v ledním hokeji, 1985 - Martin Kukučín, 1985 - Mírová konference v Helsinkách, 1985 - Petr Brandl; vše uloženo v původních papírových kapsičkách, pěkná patina
Vyvolávací cena: 1 000 Kč +120,0 %
Vydraženo za: 2 200 Kč
3254
1 200 Kč
1987-1990 ČSR II. / sestava 4ks pamětních Ag mincí: 100 Koruna 1988 - 100 let narození Martina Benky, 100 Koruna 1990 - 100 let narození Karla Čapka, 50 Koruna 1987 - kůň Převalského, 50 Koruna 1988 - 300 let narození Juraje Jánošíka; uloženo v původních plastových kapslích
Vyvolávací cena: 600 Kč +100,0 %
Vydraženo za: 1 200 Kč
3255
2 200 Kč
1990-1992 ČSFR / sestava 7ks pamětních Ag mincí: 100 Koruna 1991 - Mozart, 100 Koruna 1992 - Moravské zemské muzeum, 100 Koruna 1992 - Lidice a Ležáky, 50 Koruna 1990 - sv. Anežka (se signaturou autora), 50 Koruna 1991 - Karlovy Vary, 50 Koruna 1991 - Mariánské Lázně, 50 Koruna 1991 - Piešťany; uloženo v původních plastových kapslích
Vydraženo za: 2 200 Kč