Aukce 68 / Faleristika / Ostatní země

3282
235079 -  THAJSKO / Řád thajské koruny I. třída, velkokříž; n
THAJSKO / Řád thajské koruny I. třída, velkokříž; na velkostuze stříbrný pozlacený klenot s emaily + stříbrná náprsní hvězda se zlacením a smalty + náprsní stužka + klopová kokarda, značeno thajsky na hvězdě, nepuncováno, uloženo v původní thajsky značené etui; drobné průpichy na velkostuze, jinak bezvadně zachovalé, přiloženo osvědčení Puncovího úřadu Praha o ryzosti
Vyvolávací cena: 18 000