Aukce 74 / Filatelie / Evropa / Rakousko / Předznámkové dopisy

277
252672 - 1803 ČESKÉ ZEMĚ / 2 malé neúřední dopisy z Budějovic
1803 ČESKÉ ZEMĚ / 2 malé neúřední dopisy z Budějovic do TREVES s raz. AUTRICHE, a Nota-Bene + E.R. (ERGO RECEPISSE z Brna do BOZEN; bezvadné a hezké dopisy, vzácné jako vše z období před rokem 1820!
Vyvolávací cena: 1 000
U:A5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
278
252670 - 1825-1837 ČESKÉ ZEMĚ / PRAG / 2 EXPRESNÍ dopisy adresova
1825-1837 ČESKÉ ZEMĚ / PRAG / 2 EXPRESNÍ dopisy adresované na magistrát do Vídně; dopis z roku 1825 s oválným PRAG, 4x těžší "2 L", porto 56Kr + 3Kr BOTENLOHN (vyznačeno vzadu) = celkem 59Kr, které platil příjemce; dále dopis z roku 1837 s červeným PRAG FRANCO, porto 42Kr platil odesílatel a vzadu vyznačeno 1Kr BOTENLOHN (platil příjemce); bezvadná kvalita, vzácné typy zásilek!
Vyvolávací cena: 1 600
279
252671 - 1834-1847 ČESKÉ ZEMĚ / KLATTAU, REICHENAU, PILGRAM, M. OS
1834-1847 ČESKÉ ZEMĚ / KLATTAU, REICHENAU, PILGRAM, M. OSTRAU, DORFTESCHEN a PODERSAM + FRANCO, 6 dopisů s razítky ve vybrané kvalitě a s krásnými otisky; Müller 435 P; hodnotný set z významné sbírky české poštovní historie!
Vyvolávací cena: 2 400
280
251300 - 1887 ČESKÉ ZEMĚ / úřední černé 3-řádkové raz. v o
1887 ČESKÉ ZEMĚ / úřední černé 3-řádkové raz. v oválu VON DER K.K. POST-DIRECTION FÜR BÖHMEN (Vot. 3990), doplněno DR PRAG 18/11 79 na úředním dopise adresovaném do Liebenau; bez poškození, luxusní otisky razítek
Vyvolávací cena: 600
281
253928 - 1731-1850 ČEKÉ ZEMĚ / partie 50 ks předznámkových dopi
1731-1850 ČEKÉ ZEMĚ / partie 50 ks předznámkových dopisů zejména z oblasti Moravy, mj. modrá razítka – BRUNN, DEUTSCHBROD, EIBENSCHUTZ, STERNBERG, PRERAU, červené BRUNN Franco; hodnotný set, uloženo v malé krabičce
Vyvolávací cena: 5 000
U:K | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek
282
251456 - 1843-1854 [SBÍRKY]  sestava 13ks převážně skládaných
1843-1854 [SBÍRKY] sestava 13ks převážně skládaných předznámkových dopisů, mj. vyplacený R-dopis z Prahy do Štrasburku s červeným rámečkovým raz. PRAG / FRANCO, další raz. TOLNA, LISKO, LUNDENBURG, KALUSZ, ESZTERGOM, HUSSIATYN, BUCZACZ, 2x LEMBERG RECOMANDIRT, SZIGETH, R. STENBERG atd.; zachovalé
Vyvolávací cena: 2 000
U:O5 | Den dražby: SobotaDotaz na položkuOznámit možný padělek