Písemná aukce 15 / Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury

42662 -  1925? Žertovná barevná pohlednice proti světlu držeti, s do
1925? Žertovná barevná pohlednice "proti světlu držeti", s doutníkem, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
40589 - 1902 čert, tlačená pohlednice, DA, prošlá, dobrý stav.
1902 čert, tlačená pohlednice, DA, prošlá, dobrý stav.
Vyvolávací cena:
40536 - 1914 Čert na červeném pozadí, tlačená pohlednice. Prošlá, do
1914 Čert na červeném pozadí, tlačená pohlednice. Prošlá, dobrý stav.
Vyvolávací cena:
40500 - 1911 čert, pozdrav od čerta, tlačená pohlednice, prošlá, dob
1911 čert, pozdrav od čerta, tlačená pohlednice, prošlá, dobrý stav.
Vyvolávací cena:
31323 - 1905 Kominíček - dívka a pierot na žebříku, lito tlačená a z
1905 Kominíček - dívka a pierot na žebříku, lito tlačená a zlacená. Prošlá. Odřené zlacení.
Vyvolávací cena:
29922 - 1910 skřítek s muchomůrkami s bankovkou, barevná naivní kolá
1910 skřítek s muchomůrkami s bankovkou, barevná naivní koláž, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena:
29923 - 1905 Skřítek s vínem a čtyřlístkem, tlačená, zlacená, maďars
1905 Skřítek s vínem a čtyřlístkem, tlačená, zlacená, maďarská provenience, prošlé v horním okraji vytržený kousek hrany.
Vyvolávací cena: