Písemná aukce 15 / Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury

42662
1925? Žertovná barevná pohlednice "proti světlu držeti", s doutníkem, nepoužitá, lehce odřené růžky, vyvolávací cena:
40589
1902 čert, tlačená pohlednice, DA, prošlá, dobrý stav., vyvolávací cena:
40536
1914 Čert na červeném pozadí, tlačená pohlednice. Prošlá, dobrý stav., vyvolávací cena:
40500
1911 čert, pozdrav od čerta, tlačená pohlednice, prošlá, dobrý stav., vyvolávací cena:
31323
1905 Kominíček - dívka a pierot na žebříku, lito tlačená a zlacená. Prošlá. Odřené zlacení., vyvolávací cena:
29922
1910 skřítek s muchomůrkami s bankovkou, barevná naivní koláž, prošlé, bez poškození., vyvolávací cena:
29923
1905 Skřítek s vínem a čtyřlístkem, tlačená, zlacená, maďarská provenience, prošlé v horním okraji vytržený kousek hrany., vyvolávací cena: