Písemná aukce 16 / Pohlednice / Místopis
3251
1904 Litoměřice, barevná kolážová litografie, reklamní pohlednice pro hotel "zum Schwan", vícezáběrová, mj. 3x interiér, 1x zahrada, DA, použité a zaslané do Anglie, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3254
1907 BENÁTKY NAD JIZEROU - kolorovaná koláž s postavou vojáka, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3255
1907 Josefstadt (Josefov), kolážová barevná pohlednice "poukázka a pošťák", použitá, mírně odřené okraje, jinak zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3256
1900 Broumov (Braunau in Böhmen) - 4okénková litografická koláž; DA, prošlá, razítko VLP F.P.A. Braunau-Chotzen No.86, omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3257
1907? Česká Skalice, 7-záběrová na černém podkladě, mj. nádraží, pomník, hřbitov aj., použitá, drobný lom v růžku, jinak zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3258
1901 Jaroměř - 3-okénková, zahradní restaurace Na Špici, vila Špoutil; DA, prošlá, omačkané rohy
Vyvolávací cena: Kč
3259
1900 Odry - 4okénková, kostel, dívčí škola, celkový pohled; DA, prošlá, VLP Bautsch-Zauchtl 128, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3261
1914 Holice na Hané, čb pohled na Hanácký pivovar, adresní strana skvrny, obrazová menší skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3262
1902 Litovel - 4okénková litografická koláž se skřítky; DA, prošlá, zoxidovaný okraj
Vyvolávací cena: Kč
3263
1908 Olomouc, koláž, tělocvična v bedně, čb foto, nahnědlá bedna, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3264
1900 Těšetice, 4okénková, pivovar a sladovna, škola, náves, kostel a fara; DA, prošlá, příčný lom v pravém okraji
Vyvolávací cena: Kč
3265
1900-22 Hlučín, 4ks jednobarevných pohlednic, každý jiný (náměstí), 2x DA, 3x prošlé, 1x lehčí skvrnky jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3266
1923 Jakartovice (Eckersdorf) - 3okénková, nádraží, celkový pohled, kostel; razítko VLP Opava-Benešov 29.VII.23, omačkané rohy
Vyvolávací cena: Kč
3267
1915? Opava, barevný pohled na Matiční dům s hostincem a restaurací, vypsané ale neprošlé, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3268
1916 Troppau, Franz - Josef - Platz, barevná pohlednice náměstí s tramvajemi, použitá, zaslaná přes FP, K.u.K. Militärbeobachtungspital, cenzurováno, pěkné, oboustranně použitelné
Vyvolávací cena: Kč
3269
1908 Pardubice - slavnostní přehlídka městských autobusů; prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
3270
1924 Milevsko, čb koláž, 6-okénková na černém podkladě, mj. 2x klášter, 2x náměstí, vzadu tužkou poznámka o manévrech, jinak poštovně neprošlé, obrazová strana bezvadná, adresní s lehčí skvrnou
Vyvolávací cena: Kč
3273
1900 Plzeň - litografická koláž, výletní restaurace Záběla, kostel sv. Jiří, hrad Radyně; DA, prošlá, odřený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3274
1903 Praha, nám. Radeckého, socha na náměstí, foto Bellmann, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3275
1904 Praha - koláž "Rodinný výlet do Prahy"; DA, prošlá, odřené růžky, lehce odřená v místě u deštníku, skvrna od razítkovací barvy
Vyvolávací cena: Kč
3276
1910 Praha - Löwi Klemprer, portál domu v Rytířské ulici 32; nepoužitá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3277
1906 Modřany - 3okénková, plzeňská restaurace v Zátiší; prošlá, odřené růžky, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3278
1908? Toušeň, kolorovaný 6-okénková, mj. sanatorium, vodárna aj., použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3279
1915 Krumsín - 3okénková, škola, obchod u Vavroušků, celkový pohled; prošlá, lehký příčný lom
Vyvolávací cena: Kč
3280
1924 Němčice na Hané, jednozáběrová, čb, v popředí kolejiště v pozadí cukrovar a rafinérie, známka vylepena ale nepoužité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3281
1909 Otaslavice - 6-okénková, hostinec U Bártů, náves, Lidomorna, Svábí, Závodí, Horní konec; prošlá, razítko poštovny UNTER OTTASLAWITZ/ DOLNÍ OTASLAVICE, Geb.č.0218/2., odřený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3282
1899 Brodek u Přerova, barevná kolážová litografie, vícezáběrová, mj. nádraží, cukrovar, restaurace, DA, adresní strana ve žlutém tónu, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3283
1925? Brodek, čb pohled na chemickou továrnu a impregnaci dřeva A.Formandla, nepoužité, pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3284
1910 Lipník nad Bečvou - Leipnik, Ringplatz, pohled na náměstí v rámečku, koláž, žena a dítě před C.K. Poštou, nad poštovní schránkou Amor, v pozadí velehory. Prošlá. Odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
3285
1898 Přerov, barevná kolážová litografie, vícezáběrová, mj. pivovar, elektrárna, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3286
1901 Příbram - reklamní 3okénková litografie, hotel Buchar; DA, prošlá, odřené růžky a okraj
Vyvolávací cena: Kč
3287
1935 Tochovice - 5okénková, kostel, zámek, škola, náves, obchod J. V. Čížky; prošlá, stržená známka, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3288
1902 Rakovník - 2okénková, pivovar, Palackého ulice; DA, prošlá, skvrna v textu, omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3289
1905 Rakovník, koláž, lokomotiva se záběrem na náměstí, DA, použité, v okraji slabší skvrna
Vyvolávací cena: Kč
3292
1900 Číčenice - 3okénková, nádraží, nádražní restaurace, kaple; DA, prošlá, lehké skvrny, krátký lom v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
3293
1913 Malenice - 4okénková, kostel, most, škola, Peškova vila; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3294
1908 Strakonice, barevná kolážová pohlednice, vícezáběrová v černém poli, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3296
1908 Strakonice, kolorovaná koláž, celkový pohled a dudák, nepoužité, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
3298
1907 Svitavy, barevná pohlednice, 8-okénková na černém podkladě, použitá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3299
1900 Újezd - hasiči při cvičení, náves s hasičkou, pohled z hasičky na náves; DA, prošlá, stržená známka, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3301
1900? DUCHCOV - Gruss aus Dux, barevná litografická koláž, tlačená, erb, kostel, zámek, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3303
1894 Teplice - reklamní koláž, restaurace Anton Rosenkranz, záběr na budovu, interiér a portrét majitele, částečně barvené, DA, nepoužité, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3304
1907 Kuks - koláž, milenecká dvojice pozoruje dalekohledem z měsíčku město; DA, prošlá, odřené rohy, skvrny od razítkovací barvy
Vyvolávací cena: Kč
3305
1899 Uherské Hradiště - 5okénková litografie; DA, prošlá, odřené růžky, zoxidovaný okraj
Vyvolávací cena: Kč
3306
1900? Uherské Hradiště - litografická koláž náměstí v listu révy vinné, tlačená; DA, prošlá s DR 27.XII.15, malý vryp v horním okraji
Vyvolávací cena: Kč
3308
1916 Vysoké Mýto, barevná 4-okénková pohlednice, kasárna c.k. zeměbraneckého pluku č.30, použité, lehce omačkané růžky, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3310
1899 Valašské Meziříčí - 4okénková, radnice, zámek hraběte Kinského, škola, celkový pohled; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč