Písemná aukce 16 / Pohlednice / Místopis / Česká republika
Aktuálně běží Aukce 74, kde můžete najít podobné položky a dražit!
2719
1906 Reichenberg/ Ausstellung 1906/ 8.VI.06, PR na barevné pohlednici výstaviště zaslané do Švýcarska, pěkný otisk, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3192
1892 Krkonoše - Riesenbaude, Johannisbad, Schwarzschlagbaude, Petzer; DA, prošlá, dolepená známka, zakulacené růžky, lehké skvrny, vzadu stopy po přilepení
Vyvolávací cena: Kč
3194
1900 Zaječov, Pozdrav ze Sv. Dobrotivé, litografická koláž; DA, prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3198
1915 SLOUP - čb pohled na kostel a vedlejší restauraci Ferd. Veselého, koňský potah, nepoužité, drobné hnědé skvrnky
Vyvolávací cena: Kč
3202
1899 Brno - 3okénková koláž, celkový pohled, hlavní nádraží - I. nástupiště, interiér nádražní jídelny; DA, prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
3203
1899 Brno - Přerovská pivnice, U Tří kohoutů, 2okénková, interiér; DA, prošlá, lehká skvrna
Vyvolávací cena: Kč
3206
1940 Brno, obchodní dům JEPA na nám. Svobody, nepoužitá, lom růžku, růžky mírně odřené, adresní strana pošpiněná a skvrna
Vyvolávací cena: Kč
3209
1899 Tišnov, barevná kolážová litografie, vícezáběrová, mj. nádraží, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3211
1904 HORNÍ BENEŠOV (Bennisch) - celkový pohled, v popředí továrna; DA, prošlá, skvrna
Vyvolávací cena: Kč
3212
1902 LICHNOV (Lichten), 3-okénková koláž, secesní rámování, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3213
1899 Budweis (České Budějovice), barevný pohled na náměstí s kašnou, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3216
1898 Brušperk, barevná kolážová lito, 5-záběrová, DA, použitá, dobře zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3219
1904 Nový Bydžov, kreslený kolorovaný pohled na náměstí s názvem "Nový Bydžov za 100 let", DA, použité, popsané okraje, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3220
1930? Chomutov, nádraží, čb pohled na budovu nádraží a kolejiště s vlaky, nepoužité, mírně pošpiněné
Vyvolávací cena: Kč
3221
1902 Weipert (Vejprty), 4-záběrová koláž, kavárna Fickert, interiér, křídový papír, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3222
1903 Hlinsko, jednobarevná koláž, 4-záběrová, šedý tón, DA, použité, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3223
1898 Jičín, barevná kolážová litografie, vícezáběrová, DA, použité, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3224
1899 Kopidlno - litografická koláž, cukrovar, radnice; DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3227
1915? Jihlava, čb pohled na dvě velké budovy (továrna?), použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3230
1910 Lomnice nad Lužnicí - 8-okénková v černém pozadí s erbem, záložna, škola, náměstí; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3231
1899 NOVÁ VČELNICE (Nový Etink) - jednobarevná kolážová litografie, vícezáběrová noční, 3x měsíček, DA, použité, stržená známka, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3233
1900 Hans Heiling - výletní restaurace, lidé v lodičce; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3234
1912 Jáchymov - Josef Prennig, první nosič radioaktivní vody v Jáchymově; prošlá, ulomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3235
1920? Dubí, 3-okénková, ozdobné rámování, použité, nepůvodní známka, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3238
1915 Velký Osek - 8-okénková, nádraží, restaurace; prošlá přes Feldpost, řádkové razítko K.u.K. Schlafwagensanitätszug Nr.3, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3239
1898? Velký Osek, jednobarevná kolážová litografie, 3-záběrová, mj. pošta, nádraží, DA, použité, lehčí skvrnky
Vyvolávací cena: Kč
3241
1907 Holešov, barevná kolážová litografie "lupen" se záběrem na reálku, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3243
1911 Zlámanka - 4okénková, náves, hostinec, škola, kostel; prošlá, omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3244
1906 ČÁSLAV - koláž "město v budoucnosti", prošlá, pěkná, pouze lehký lom v pravém dolním rohu
Vyvolávací cena: Kč
3245
1920 Vrdy - 5okénková, cukrovar, hotel, škola, ulice, náměstí; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3246
1903 Český Dub, 3-záběrová, fialový tón (celkový pohled, Beseda - Sokol, škola), použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3248
1892 Liberec - přítisk Ferd. Hoffmann's Café & Restaurant, zelený papír; DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3249
1914 LIBEREC (Reichenberg) - Česká Beseda, interiér, erb, prošlá, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč