Písemná aukce 19 / Filatelie / ČSR II.
1329
1979-82 sestava 22ks celistvostí zatížených doplatným, obsahuje jednoznámkové, vícenásobné a smíšené frankatury různých emisí doplatních zn., 1x doplatné uhrazeno OVS (!), 4x vyznačeno a nevybráno, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1330
1945 Pof.NV23 ZT, 5h novinová, zkusmý tisk v černé barvě na křídovém papíru bez lepu, zk. Kar.
Vyvolávací cena: Kč
1331
1946 celé noviny NÁRODNÍ OBRODA (deník ČSSL), brněnské vydání, vyfr. novinovou známkou 10h listonoš (Pof.NV24), DR Hodonín 1/ 12.II.46, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1332
1962-92 PT1-6, 8-15, 19-21, 23-24, Švengsbír Praga '78, sestava 21ks příležitostných tisků
Vyvolávací cena: Kč
1333
1968 PT4, Praga 1968 Růžencová slavnost, dole bez popisu a nečíslovaný, kat. neuvádí, pěkná kvalita, vzácné
Vyvolávací cena: Kč
1334
1978-96 PT11a, 14a, 15a + Česká republika PT1, 3a, sestava 5ks příležitostných tisků, kat. 1400Kč
Vyvolávací cena: Kč
1335
1978 PT12 (nuly), ministerská novoročenka s přiloženým příležitostným tiskem
Vyvolávací cena: Kč
1341
2000 Merkur G5, G5a, G5b, sestava 3ks grafických listů k 140.výročí narození Alfonse Muchy, 2ks podepsané autorem (Tvrdoň), kat. 2190Kč
Vyvolávací cena: Kč
1342
2000 Merkur G6, grafický list Osazení pamětní desky Alfonse Muchy v New Yorku, číslovaný a podepsaný autorem (Tvrdoň), kat. 2000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1343
2001 Merkur G9, G9a, G9b, G9c, G9d, sestava 5ks grafických listů, z toho 3ks podepsané autorem (Tvrdoň), kat. 3390Kč
Vyvolávací cena: Kč
1344
1952 dárková brožura vydaná k filatelistické výstavě Bratislava 1952 s raženým výstavním aršíkem Pof.A691/92, 693, doplněno 2ks FDC, doplněno podpisy autorů M.Schurmanna a J.A. Švengsbíra, vlepeno fil. nálepkami, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1345
1947 CHEB dopis do Německa US zóny, odeslaný ze Sběrného střediska Cheb, česká a americká cenzura, vzadu přelepka cenzury, uvnitř obálky dopis s cenzurními zásahy + razítko střediska, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1346
1948 MÍROV pohlednice zaslaná do Státní trestnice na Mírově, řádkové cenzurní razítko, horší DR Vysoké Tatry/ ?48, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1347
1959 PARDUBICE sestava 2ks dopisů včetně obsahu z ženské věznice v Pardubicích, v textu cenzorské značky
Vyvolávací cena: Kč
1348
1946 RÝNOVICE zajatecký tábor, sestava 6ks dopisů adresovaných na Velitelství zajateckého tábora, z toho 3x provizorní R dopis; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1349
1945 VYŠKOV nefrankovaná dopisnice odeslaná z tábora zajištěných ve Vyškově, vylámané DR Vyškov/ 4.XII.45, řádkové razítko Internačního tábora ONV Vyškov, cenzurní parafa, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1350
1947 ministerská FDC se známkami Pof.450-452 (Sv. Vojtěch), číslo 537, pěkné, kat. 800Kč
Vyvolávací cena: Kč
1351
1947 ministerská FDC 5. výročí vyhlazení Lidic, Pof.453-455, číslo 364, pěkné, kat. 800Kč
Vyvolávací cena: Kč
1352
1947 ministerská FDC se známkami Pof.458-459 (úmrtí TGM), číslo 305, uvnitř věnování, chlopeň přilepená, vypsaná adresa, pěkné, kat. 750Kč
Vyvolávací cena: Kč
1353
1947 ministerská FDC se známkami Pof.460-461 (Moyses), číslo 54, uvnitř věnování, chlopeň přilepená, pěkné, kat. 700Kč
Vyvolávací cena: Kč
1354
1948 ministerská FDC Sokolský slet, se známkami Pof.467-469, číslo 591, pěkné, kat. 600Kč
Vyvolávací cena: Kč
1355
1948 ministerská FDC se známkami Pof.470-473 (Karlova universita), číslo 489, pěkné, kat. 600Kč
Vyvolávací cena: Kč
1356
1978 FDC Pražský hrad, známka Pof.2314 II.typ retuš, poštovně neprošlá, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1358
1948-51 CENZURA sestava 3ks dopisnic (2x CDV96+CDV93) zaslaných do Německa (Bizone), kulatá cenzurní razítka se lvíčkem Opava-město, Kraslice a Děčín-Podmokly 5, DR Opava 2, Kraslice a Kamenický Šenov i mimo známky, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1359
1949 CENZURA sestava 2ks dopisnic s dofrankováním do Německa (ruská a britská zóna), kulatá cenzurní razítka se lvíčkem Teplice-Šanov 4 a Teplice-Šanov 8, otisky DR Cukmantl v Čechách a Teplice i mimo známky, znaky stáří, ještě zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1360
1947 CENZURA cenzurovaná dopisnice CDV83 dofr. a zaslaná do Německa, znárodněné DR Turnov/ 8.XII.47 a fialové cenzurní Turnov 10; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1361
1950 CENZURA cenzurovaná dopisnice CDV94 zaslaná do Německa, dofr. zn. Pof.485 s DR Prosiměřice 8.V.50 + červené cenzurní raz. Znojmo 23; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1362
1945-91 CVIČNÉ ZNÁMKY sestava 3ks celistvostí, 1x pohlednice zaslaná jako R, vyfr. cvičnými zn. + R nálepka SOU cvičná s DR SOUS Poruba/ 13.11.91, 1x dopisnice zaslaná z Českého Těšína do Polska s řádkovým raz. "Podati u přepážky", 1x hotově vyplacená R pohlednice s DR Kyjov/ 9.VI.45 , vše zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1363
1991 KURÝRNÍ POŠTA dopis ze 2. dne provozu oficiální kurýrní služby České pošty vyfr. zn. Pof.2927 3x, řádkové raz. Ředitelství pošt Praha/ Poštovní kurýrní služba/ 2.7.91 s rozlišovacím písmenem A, pořadové číslo 5, příchozí DR Praha 612/ 2.7.91 vzadu, bez poškození, stejný dopis v zásilkové službě Profil (06/2006) za 2.498Kč
Vyvolávací cena: Kč
1364
1947 ÚŘEDĚ OTEVŘENO sestava 2ks dopisů do ciziny, filatelisticky frankováno, DR Brno 14.III.47 a 24.III.47, úředně otevřeno, vráceno zpět, opatřeno nálepkou nedovolený vývoz známek, DR Praha 7-Cizina, 18.III.47 a 28.III.47, vzadu nálepka Úředně otevřeno, 1x skvrna
Vyvolávací cena: Kč
1365
1945 sestava 2ks dopisů s vylepenými nálepkami. SR Praha 11. a 21.VI.45, zatíženo doplatným, zajímavá filatelistická hříčka
Vyvolávací cena: Kč
1366
1962 CPH53/1-8 Max Švabinský, sestava 8ks celinových pohlednic, kat. 800Kč
Vyvolávací cena: Kč
1367
1966-67 sestava 4ks aerogramů CAE1 2x, CAE3 2x, 1x dofrankováno, prošlé 3x v Evropě, 1x vnitrostátní let, vzadu nálepky po přilepení
Vyvolávací cena: Kč
1369
1945 CPV13.3A kompletní výběrka se strojovým černým přetiskem, výrazný posun přetisku, přeložený v perforaci, kat. 1000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1370
1948-49 CMO8a + 9aa, 2ks odpovědek, razítka vlevo DR Ostrava 1/ 29.VI.49, Pardubice 1/ 4.X.48, vpravo bez oražení, pěkná kvalita, kat. 850Kč
Vyvolávací cena: Kč
1371
1945 CDV73 Pa, zaslaná jako R, dofr. Košickými zn. 2x 2K, Pof.354, znárodněné DR Košice/ 13.VI.45, cenzura, adresováno do Prahy, vzadu příchozí DR Praha/ 24.VI.45; drobné natržení v horním okraji, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1372
1945 CDV73, zaslaná jako R v místě, dofrankovaná hotově - ručně psaná poznámka, přilepený podací lístek, znárodněné DR Košice/ 14.III.45, prošlé cenzurou; drobné skvrny
Vyvolávací cena: Kč
1373
1945 CDV73, zaslaná jako R ze Slovenska do Prahy, dofr. zn. Pof.386, 413, DR Nasvad/ 21.XI.45, příchozí DR Praha/ 24.XI.45, na zadní straně přilepený podací lístek; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1374
1946 CDV79/2, Rázus - Vysoké Tatry, červený přetisk kt, DR Poprad 1/ 24.4.46, pravý dolní roh lomy
Vyvolávací cena: Kč
1375
1945 CDV81/ 3, 4, 10, 15, 16 (R), 17, 18, 20 (KT+R), 21, 22, 23, 24, 29, 30, 35, jen 16ks obrazových s přetiskem, většinou kt, Bardejov s tenkou 1, pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
1376
1945 CDV82/I+II., dopisnice pro cizinu, obě části oddělené, přetisk kt, nahoře užší ořez, jinak pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
1380
1949 CDV95B1, Paga'50, 2. vydání, anglický text, zasláno do USA, SR Praha 8.VI.1949, zlomený roh
Vyvolávací cena: Kč
1381
1951 CDV101/1-4, Hornické + CDV106A+B, Proti válce v Koreji, bezvadné, kat. 450+170Kč
Vyvolávací cena: Kč
1384
1951 CDV103/4-11, nekompletní rekreace ROH (8ks), bez poškození, celkem kat. 1600Kč
Vyvolávací cena: Kč
1387
1952 CDV108/1-6, M.Aleš, kompletní řada, vzadu poznámky tužkou související s obrazovou částí, jinak bezvadné
Vyvolávací cena: Kč