Písemná aukce 19 / Filatelie / Zábory

Aktuálně běží Aukce 60, kde můžete najít podobné položky a dražit!
70206 - 1938 RUMBURK, Mi.49, 42ks blok s horním a dolním okrajem zn.
1938 RUMBURK, Mi.49, 42ks blok s horním a dolním okrajem zn. 50h Doss Alto, obsahuje 7x spojené typy přetisku (vykřičník); natržení v jedné krajové zn., kat. jen spojené typy Trojan 12.600Kč, celkem kat. 1680€
Vyvolávací cena:
66372 - 1938 RUMBURG  Mi.51, 50h Plzeň, 50-blok, celá levá polovina
1938 RUMBURG Mi.51, 50h Plzeň, 50-blok, celá levá polovina PA, zajímavý studijní materiál, svěží, kat. 500€
Vyvolávací cena:
68956 - 1938 2x zasílaný firemní R dopis z Banské Štiavnice do Weipr
1938 2x zasílaný firemní R dopis z Banské Štiavnice do Weiprt zaslaný v období mobilisace(!), poprvé vyfr. zn. Pof.303 3x, s DR ze dne 22.IX.38, přeškrtnuté modrou rudkou, doplněno Zpět a vzadu Zabráno, podruhé vyfr. zn. Pof.308, 341 s DR ze dne 20.X.38, příchozí DR Weiprt 26.10.38; svislý přehyb a drobná natržení a skvrny v okrajích
Vyvolávací cena:
68803 - 1938 6ks filatelistických lístků, provizorní propagandistick
1938 6ks filatelistických lístků, provizorní propagandistická razítka jako Aš + vyfr. přetiskovou zn. Mi.4, Hilberten, Brünlitz, Wachtl, Reichenau b. Gablonz, Ober Wernersdorf; vše bez poškození
Vyvolávací cena:
69196 - 1938 fotopohlednice Ústí vyfr. 2-páskou zn. Hindenburg 3Pf -
1938 fotopohlednice Ústí vyfr. 2-páskou zn. Hindenburg 3Pf - 1x přetisk Aussig ist Frei, znehodnoceno fialovým provizorním raz. Aussig/ Wir sind frei/ 17.X.1938; bez poškození
Vyvolávací cena:
69197 - 1938 obchodní lístek vyfr. 2-páskou zn. Hindenburg 3Pf (chyb
1938 obchodní lístek vyfr. 2-páskou zn. Hindenburg 3Pf (chybí 2 zoubky) s provizorním černým raz. Orlice se svastikou/ Wier sind frei!/ 10.X.38, Wegstädtl
Vyvolávací cena:
68829 - 1938 pohlednice zaslaná na Moravu, vyfr. zn. 6Pf, vyznačeno
1938 pohlednice zaslaná na Moravu, vyfr. zn. 6Pf, vyznačeno doplatné 80h, dopl. známky vylepeny na obrazové straně, DR Sternberg Odergeb./ 4.12.38 + červený příležitostný kašet s datem, přích. Olomouc/ 5.XII.38
Vyvolávací cena:
69297 - 1938-41 sestava 3ks firemních R dopisů s DR Rumburg, Bensen,
1938-41 sestava 3ks firemních R dopisů s DR Rumburg, Bensen, Reichenberg + 2ks obyčejných dopisů, 1x s čs. cenzurou, 1x SR Karlsbad; zachovalé, pouze 1 obálka silný přehyb
Vyvolávací cena:
68838 - 1939 lokální přetisk Moravská Ostrava, filatelisticky motivo
1939 lokální přetisk Moravská Ostrava, filatelisticky motivovaná celistvost zaslaná jako tiskopis, vyfr. smíšenou frankaturou čs. zn. Znak 20h + 10h s přetiskem Wir saind Frei!, Mi.2, zkoušeno, DR Moravská Ostrava 25.III.39 doplněné o červené propagandistické kašety; bez poškození
Vyvolávací cena:
68844 - 1939 R dopis vyfr. zn. s přetiskem Wir sind frei! Moravská O
1939 R dopis vyfr. zn. s přetiskem Wir sind frei! Moravská Ostrava, Mi.7, 9, 31, vše zkoušeno, DR Moravská Ostrava 21.III.39, doplněno červenými propagandistickými kašety; obálka svisle přeložena a otevřena ze 2 stran, kat. 260€
Vyvolávací cena:
Staženo

Vyvolávací cena:
Staženo
Staženo

Vyvolávací cena:
Staženo
70842 - 1938-39 sestava 5ks pohlednic vyfr. polskými zn. s DR zabran
1938-39 sestava 5ks pohlednic vyfr. polskými zn. s DR zabraných pošt. úřadů, Ciezsyn 2, Skrzeczon; bez poškození
Vyvolávací cena:
67385 - 1938-40 sestava 5ks pohlednic ze Slezska, z toho 2ks polský
1938-40 sestava 5ks pohlednic ze Slezska, z toho 2ks polský zábor (1938-39), DR Lutynia Polska 23.XII.38 a Bogumin 2/ 27.VII.39 + 3x německý zábor (1939-40), 1x provizorní řádkové raz. Karwin (Oberschl.), 2x 2-kruhové raz. Karwin 21.3.40 a Jablunkau 23.12.40, zachovalé
Vyvolávací cena:
Staženo

Vyvolávací cena:
Staženo
Staženo

Vyvolávací cena:
Staženo
Staženo

Vyvolávací cena:
Staženo
68903 - 1942 2ks maďarských dopisnic zaslaných do Protektorátu, 1x P
1942 2ks maďarských dopisnic zaslaných do Protektorátu, 1x P111, dofr. zn. 20f, zaslaná letecky, DR Munkacs 42.IX.22., prošlé německou cenzurou, bez atributů Let. přepravy, drobné lomy v okrajích, druhá obrazová dopisnice P97/ C-13 s DR Munkacs 39.I.,12., odřené okraje
Vyvolávací cena:
69040 - 1938 sestava 12ks celistvostí, příležitostná razítka VISSZAT
1938 sestava 12ks celistvostí, příležitostná razítka VISSZATÉRT, velmi zajímavé kusy
Vyvolávací cena: