Písemná aukce 19 / Sbírky, partie / Pohlednice
3947
1910-40 MÍSTOPIS / ČSR sestava 200ks pohlednic, různá místa včetně Prahy, příměs ciziny a motivů, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3948
1900-30 MÍSTOPIS / ČSR sestava 25ks pohlednic, sběratelsky zajímavá místa, většinou prošlé, část horší kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3949
1900-35 MÍSTOPIS / ČSR sestava 90ks pohlednic z různých míst, většinou prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3950
1910-35 MÍSTOPIS / ČSR sestava 95ks pohlednic, většinou prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3951
1900-20 MÍSTOPIS/ ČSR sestava 31ks místopisných pohlednic (z toho 6ks zajímavých pohlednic z ciziny); převládají pohlednice s DA, prošlé, standardní kvalita, sběratelsky zajímavá místa a pohledy
Vyvolávací cena: Kč
3952
1900-50 MÍSTOPIS / ŠVÝCARSKO sestava 100ks pohlednic, různá místa, většinou fotopohlednice, zajímavé záběry, prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3953
1910-20 MÍSTOPIS / VELKÁ BRITÁNIE sestava 54ks pohlednic, především místopis, část motiv, neprošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3954
1920-40 MÍSTOPIS / VELKÁ BRITÁNIE sestava 55ks pohlednic, částečně prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3956
1910-40 MÍSTOPIS / CIZINA sestava 50ks pohlednic převážně z ciziny, část motivy, většinou prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3957
+111
1900-35 MÍSTOPIS / USA sestava 300ks pohlednic, část litografie, dlouhé adresy, různá místa, sběratelsky zajímavé, většinou prošlé, adresováno do Rakouska a ČSR, uloženo ve 4ks zásobníků, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3958
1900-80 MÍSTOPIS / USA sestava cca 1200ks pohlednic, malý i velký formát, roztříděno podle amerických států, většinou prošlé, k tomu 35ks leporel, vše uloženo ve velké krabici, celkem 8,3kg materiálu, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3959
1900-38 MOTIV / MÍSTOPIS sestava 39ks námětových pohlednic, z toho 12ks zahraničního místopisu, většinou prošlé, část horší kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3960
1900-40 MOTIV / MÍSTOPIS velká sestava cca 5000ks pohlednic malého formátu, převážně různé motivy, částečně cizí místopis, menší část domácí místopis, standardní kvalita, uloženo v banánové bedně, celkem 19kg
Vyvolávací cena: Kč
3961
1900 CELINOVÉ POHLEDNICE sestava 26ks maďarských celinových pohlednic 2f a 5f, litografie, Trenčín, Bratislava, Fiume, 12x Budapest, Balaton-Füred, Herkulesfürdö, Zagreb, 8x obrazy z historie, nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3962
1910-30 MOTIV sestava 140ks námětových pohlednic, částečně prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3963
1900-35 MOTIV sestava 160ks pohlednic, většinou prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3964
1910-20 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 13ks pohlednic, tlačeno, zlaceno, prošlé, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3965
1905-15 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 30ks pohlednic, tlačeno, zlaceno, prošlé, odřené růžky, 1x poškozeno
Vyvolávací cena: Kč
3966
1905-15 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 49ks pohlednic, různé zpracování, litografie, prošlé, různá kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3967
1905-30 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 50ks pohlednic, tlačeno, zlaceno, litografie, malá část místopisu, prošlé, odřené rohy, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3968
1900-20 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 52ks pohlednic, litografie, různá kvalita, část poškozená, uloženo v malém historickém albu
Vyvolávací cena: Kč
3969
1910-15 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 80ks pohlednic, tlačeno, zlaceno, litografie, prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3970
1910-30 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 60ks pohlednic, tlačené, zlacené, zvláštní úpravy, litografie, prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3971
1960 MOTIV / HERCI sestava 38ks pohlednic, slavní herci 60. let, B. Bardot, J. P. Belmondo, C. Cardinal, S. Connery, C. Denevueve, J. Fonda, S. MacQueen, J. Marais aj., VF, neprošlé, různá kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3972
1910-20 MOTIV / MALOVANÉ KROJE sestava 34ks pohlednic, 7x Frolka, 27x Úprka, částečně prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3973
1895-1940 MOTIV / SOKOL soubor cca 120ks pohlednic s motivem Sokola, mnoho kusů sběratelsky velmi zajímavých, uloženo ve 2ks zásobníků, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3974
1905-48 MOTIV / SOKOL soubor cca 120ks pohlednic se sokolským motivem; částečně prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3975
1905-25 MOTIV / VÁNOČNÍ sestava 46ks pohlednic, květiny, tlačené, zlacené, litografie; prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3976
1900-20 MOTIV / ŽENY sestava 47ks pohlednic; část DA, částečně prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: Kč