Písemná aukce 19 / Sbírky, partie / Pohlednice

Aktuálně běží Aukce 67, kde můžete najít podobné položky a dražit!
68321 - 1910-40 MÍSTOPIS / ČSR  sestava 200ks pohlednic, různá m
1910-40 MÍSTOPIS / ČSR sestava 200ks pohlednic, různá místa včetně Prahy, příměs ciziny a motivů, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
68751 - 1900-30 MÍSTOPIS / ČSR  sestava 25ks pohlednic, sběratels
1900-30 MÍSTOPIS / ČSR sestava 25ks pohlednic, sběratelsky zajímavá místa, většinou prošlé, část horší kvalita
Vyvolávací cena:
67273 - 1900-35 MÍSTOPIS / ČSR  sestava 90ks pohlednic z různých
1900-35 MÍSTOPIS / ČSR sestava 90ks pohlednic z různých míst, většinou prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
68621 - 1910-35 MÍSTOPIS / ČSR  sestava 95ks pohlednic, většinou
1910-35 MÍSTOPIS / ČSR sestava 95ks pohlednic, většinou prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
65560 - 1900-20 MÍSTOPIS/ ČSR  sestava 31ks místopisných pohledn
1900-20 MÍSTOPIS/ ČSR sestava 31ks místopisných pohlednic (z toho 6ks zajímavých pohlednic z ciziny); převládají pohlednice s DA, prošlé, standardní kvalita, sběratelsky zajímavá místa a pohledy
Vyvolávací cena:
70749 - 1900-50 MÍSTOPIS / ŠVÝCARSKO  sestava 100ks pohlednic, r
1900-50 MÍSTOPIS / ŠVÝCARSKO sestava 100ks pohlednic, různá místa, většinou fotopohlednice, zajímavé záběry, prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
66394 - 1910-20 MÍSTOPIS / VELKÁ BRITÁNIE  sestava 54ks pohlednic
1910-20 MÍSTOPIS / VELKÁ BRITÁNIE sestava 54ks pohlednic, především místopis, část motiv, neprošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
66388 - 1920-40 MÍSTOPIS / VELKÁ BRITÁNIE  sestava 55ks pohlednic
1920-40 MÍSTOPIS / VELKÁ BRITÁNIE sestava 55ks pohlednic, částečně prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
70016 - 1910-40 MÍSTOPIS / CIZINA  sestava 50ks pohlednic převáž
1910-40 MÍSTOPIS / CIZINA sestava 50ks pohlednic převážně z ciziny, část motivy, většinou prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
67902 - 1900-35 MÍSTOPIS / USA  sestava 300ks pohlednic, část lit
+111
1900-35 MÍSTOPIS / USA sestava 300ks pohlednic, část litografie, dlouhé adresy, různá místa, sběratelsky zajímavé, většinou prošlé, adresováno do Rakouska a ČSR, uloženo ve 4ks zásobníků, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
67904 - 1900-80 MÍSTOPIS / USA  sestava cca 1200ks pohlednic, malý
1900-80 MÍSTOPIS / USA sestava cca 1200ks pohlednic, malý i velký formát, roztříděno podle amerických států, většinou prošlé, k tomu 35ks leporel, vše uloženo ve velké krabici, celkem 8,3kg materiálu, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
68755 - 1900-38 MOTIV / MÍSTOPIS  sestava 39ks námětových pohled
1900-38 MOTIV / MÍSTOPIS sestava 39ks námětových pohlednic, z toho 12ks zahraničního místopisu, většinou prošlé, část horší kvalita
Vyvolávací cena:
66528 - 1900-40 MOTIV / MÍSTOPIS  velká sestava cca 5000ks pohledn
1900-40 MOTIV / MÍSTOPIS velká sestava cca 5000ks pohlednic malého formátu, převážně různé motivy, částečně cizí místopis, menší část domácí místopis, standardní kvalita, uloženo v banánové bedně, celkem 19kg
Vyvolávací cena:
66398 - 1900 CELINOVÉ POHLEDNICE  sestava 26ks maďarských celinov
1900 CELINOVÉ POHLEDNICE sestava 26ks maďarských celinových pohlednic 2f a 5f, litografie, Trenčín, Bratislava, Fiume, 12x Budapest, Balaton-Füred, Herkulesfürdö, Zagreb, 8x obrazy z historie, nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena:
68631 - 1910-30 MOTIV  sestava 140ks námětových pohlednic, část
1910-30 MOTIV sestava 140ks námětových pohlednic, částečně prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
67274 - 1900-35 MOTIV  sestava 160ks pohlednic, většinou prošlé,
1900-35 MOTIV sestava 160ks pohlednic, většinou prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
66389 - 1910-20 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ  sestava 13ks pohlednic, tlač
1910-20 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 13ks pohlednic, tlačeno, zlaceno, prošlé, odřené růžky
Vyvolávací cena:
66391 - 1905-15 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ  sestava 30ks pohlednic, tlač
1905-15 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 30ks pohlednic, tlačeno, zlaceno, prošlé, odřené růžky, 1x poškozeno
Vyvolávací cena:
66401 - 1905-15 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ  sestava 49ks pohlednic, různ
1905-15 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 49ks pohlednic, různé zpracování, litografie, prošlé, různá kvalita
Vyvolávací cena:
66395 - 1905-30 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ  sestava 50ks pohlednic, tlač
1905-30 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 50ks pohlednic, tlačeno, zlaceno, litografie, malá část místopisu, prošlé, odřené rohy, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
66399 - 1900-20 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ  sestava 52ks pohlednic, litog
1900-20 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 52ks pohlednic, litografie, různá kvalita, část poškozená, uloženo v malém historickém albu
Vyvolávací cena:
66392 - 1910-15 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ  sestava 80ks pohlednic, tlač
1910-15 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 80ks pohlednic, tlačeno, zlaceno, litografie, prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
66385 - 1910-30 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 60ks pohlednic, tlače
1910-30 MOTIV / BLAHOPŘEJNÉ sestava 60ks pohlednic, tlačené, zlacené, zvláštní úpravy, litografie, prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
68802 - 1960 MOTIV / HERCI  sestava 38ks pohlednic, slavní herci 60
1960 MOTIV / HERCI sestava 38ks pohlednic, slavní herci 60. let, B. Bardot, J. P. Belmondo, C. Cardinal, S. Connery, C. Denevueve, J. Fonda, S. MacQueen, J. Marais aj., VF, neprošlé, různá kvalita
Vyvolávací cena:
68622 - 1910-20 MOTIV / MALOVANÉ KROJE  sestava 34ks pohlednic, 7x
1910-20 MOTIV / MALOVANÉ KROJE sestava 34ks pohlednic, 7x Frolka, 27x Úprka, částečně prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
68265 - 1895-1940 MOTIV / SOKOL  soubor cca 120ks pohlednic s motive
1895-1940 MOTIV / SOKOL soubor cca 120ks pohlednic s motivem Sokola, mnoho kusů sběratelsky velmi zajímavých, uloženo ve 2ks zásobníků, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
68212 - 1905-48 MOTIV / SOKOL  soubor cca 120ks pohlednic se sokolsk
1905-48 MOTIV / SOKOL soubor cca 120ks pohlednic se sokolským motivem; částečně prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
66452 - 1905-25 MOTIV / VÁNOČNÍ  sestava 46ks pohlednic, květiny
1905-25 MOTIV / VÁNOČNÍ sestava 46ks pohlednic, květiny, tlačené, zlacené, litografie; prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena:
68062 - 1900-20 MOTIV / ŽENY  sestava 47ks pohlednic; část DA, č
1900-20 MOTIV / ŽENY sestava 47ks pohlednic; část DA, částečně prošlé, standardní kvalita
Vyvolávací cena: