Písemná aukce 19 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-17 z 17]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3352
68345 / 3352 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1987 brožurka Motýli vydaná KF Kroměříž k nedožitým 90. narozeninám rytce Jindry Schmidta, obsahuje 3 ocelorytiny s námětem motýlů, pěkné
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5
🔒 Pouze po přihlášení
3353
68717 / 3353 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1941 grafický list s kresbou německé armády v útoku, čb, formát cca A4, sign. P.K-Krohne (?) 27.VIII.41, zachovalé
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění,
🔒 Pouze po přihlášení
3354
67208 / 3354 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:10
19?? sestava 9ks barvotiskových reprodukcí obrazů Alexe Kirchera, výjevy z dějin RU námořnictva v 19. stol., předlohy vydaných pohlednic, formáty 38x21,5cm, vzadu popis tužkou vč. názvů lodí, pěkně zachovalé, vhodné i k zarámování
🔒 Pouze po přihlášení
3355
66784 / 3355 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
199? HERČÍK Josef: autorský tisk, grafický list (Pražský hrad a královské symboly), 13x20cm, signováno, pěkné
🔒 Pouze po přihlášení
3356
66785 / 3356 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
199? HERČÍK Josef: autorský tisk, grafický list (Pražský hrad z roku 1830), cca A5, signováno, pěkné
🔒 Pouze po přihlášení
3357
66786 / 3357 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
199? HERČÍK Josef: grafický list (růže), ocelorytina na ručním papíru, červenohnědý tón, A5, signované, nepatrný vlom, pěkné
🔒 Pouze po přihlášení
3358
66787 / 3358 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
199? HERČÍK Josef: grafický list (staroměstské věže), A5, drobný lom růžku, nesignováno, jinak pěkné
200
🔒 Pouze po přihlášení
3359
66783 / 3359 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
19?? HERČÍK Josef: sestava 2ks grafických listů (Belveder, staroměstské věže), 1x tlačený reliéf CB, A5, nesignováno, pěkné
🔒 Pouze po přihlášení
3360
66781 / 3360 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1984 HERČÍK Josef: sestava 2ks grafických listů (brněnský znak, museum dělnického hnutí), vydáno k výstavě Brno 84, A5, signované, pěkné
🔒 Pouze po přihlášení
3361
70204 / 3361 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1972 HERČÍK Josef: sestava 2ks grafických listů, PF 1972 s podpisem J. Herčíka a 70. let J. Lieslera, oba rozměr cca 4x7cm
🔒 Pouze po přihlášení
3362
66458 / 3362 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1950? LENK (?): Ospalec (Langschläfer), velikost tiskové plochy 9x7cm, signováno
🔒 Pouze po přihlášení
3363
68276 / 3363 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:5
1971 PÁLENÍČEK L.: Jindra Schmidt, grafik a rytec, brožurka vydaná KF Kroměříž, v příloze dva grafické listy (M.Švabinský a J.Schmidt), oba podepsané rytcem, pěkné
🔒 Pouze po přihlášení
3364
66381 / 3364 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
1986 STOPIAK Dušan (*1953): Bratislavské motivy, autorský tisk 180/200, formát tiskové plochy 21x26cm, signováno, součást pracovního vyznamenání
🔒 Pouze po přihlášení
3365
70175 / 3365 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1970 ŠVABINSKÝ Max, 2ks ocelorytin, Srpnové poledne, Portrét M.Švabinského, rozměr 5,5x7,5 cm, luxusní
280
🔒 Pouze po přihlášení
3366
68613 / 3366 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1916 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Anna Kuchenbecker, 64x115mm, Dívka sedící v lese, lehká skvrna v okraji
🔒 Pouze po přihlášení
3367
68612 / 3367 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1915 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Dr. A. Kuchenbecker, 60x65mm, Starobylé domky
🔒 Pouze po přihlášení
3368
68614 / 3368 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:4
1915 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris, sestava 4ks černobílých ex libris, Adamíra, Balcárek, Hrnčíř, Singer
🔒 Pouze po přihlášení

13.12.2018 09:30