Písemná aukce 19 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
3352
1987 brožurka Motýli vydaná KF Kroměříž k nedožitým 90. narozeninám rytce Jindry Schmidta, obsahuje 3 ocelorytiny s námětem motýlů, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3353
1941 grafický list s kresbou německé armády v útoku, čb, formát cca A4, sign. P.K-Krohne (?) 27.VIII.41, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3354
19?? sestava 9ks barvotiskových reprodukcí obrazů Alexe Kirchera, výjevy z dějin RU námořnictva v 19. stol., předlohy vydaných pohlednic, formáty 38x21,5cm, vzadu popis tužkou vč. názvů lodí, pěkně zachovalé, vhodné i k zarámování
Vyvolávací cena: Kč
3355
199? HERČÍK Josef: autorský tisk, grafický list (Pražský hrad a královské symboly), 13x20cm, signováno, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3356
199? HERČÍK Josef: autorský tisk, grafický list (Pražský hrad z roku 1830), cca A5, signováno, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3357
199? HERČÍK Josef: grafický list (růže), ocelorytina na ručním papíru, červenohnědý tón, A5, signované, nepatrný vlom, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3358
199? HERČÍK Josef: grafický list (staroměstské věže), A5, drobný lom růžku, nesignováno, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3359
19?? HERČÍK Josef: sestava 2ks grafických listů (Belveder, staroměstské věže), 1x tlačený reliéf CB, A5, nesignováno, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3360
1984 HERČÍK Josef: sestava 2ks grafických listů (brněnský znak, museum dělnického hnutí), vydáno k výstavě Brno 84, A5, signované, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3361
1972 HERČÍK Josef: sestava 2ks grafických listů, PF 1972 s podpisem J. Herčíka a 70. let J. Lieslera, oba rozměr cca 4x7cm
Vyvolávací cena: Kč
3362
1950? LENK (?): Ospalec (Langschläfer), velikost tiskové plochy 9x7cm, signováno
Vyvolávací cena: Kč
3363
1971 PÁLENÍČEK L.: Jindra Schmidt, grafik a rytec, brožurka vydaná KF Kroměříž, v příloze dva grafické listy (M.Švabinský a J.Schmidt), oba podepsané rytcem, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3364
1986 STOPIAK Dušan (*1953): Bratislavské motivy, autorský tisk 180/200, formát tiskové plochy 21x26cm, signováno, součást pracovního vyznamenání
Vyvolávací cena: Kč
3365
1970 ŠVABINSKÝ Max, 2ks ocelorytin, Srpnové poledne, Portrét M.Švabinského, rozměr 5,5x7,5 cm, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
3366
1916 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Anna Kuchenbecker, 64x115mm, Dívka sedící v lese, lehká skvrna v okraji
Vyvolávací cena: Kč
3367
1915 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Dr. A. Kuchenbecker, 60x65mm, Starobylé domky
Vyvolávací cena: Kč
3368
1915 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris, sestava 4ks černobílých ex libris, Adamíra, Balcárek, Hrnčíř, Singer
Vyvolávací cena: Kč