Písemná aukce 20 / Filatelie / Evropa / Švýcarsko

73902
1854 Mi.14I.b, 10Rp Sedící Helvetia, celkově velmi dobrý, jen dole těsný střih, kat. 50€, vyvolávací cena:
73903
1854 Mi.14II.Aym, 10Rp Sedící Helvetia, dobrý střih, kat. 100€, vyvolávací cena:
73904
1854 Mi.14II.Ayo, 10Rp Sedící Helvetia, dobrý střih, kat. 35€, vyvolávací cena:
73905
1908 Mi.101x, 40c Sedící Helvetia, kat. 100€, vyvolávací cena:
73881
1940 Mi.Bl.5, aršík Pro Patria, luxusní, kat. 450€, vyvolávací cena:
75476
1943 Mi.Bl.10 (Mi.423), Výstava známek, pěkné, kat. 75€, vyvolávací cena:
75474
1943 Mi.Bl.8 (Mi.417-8), 100 let známky, pěkné, kat. 100€, vyvolávací cena:
74813
1943 Mi.Bl.9, správný rozměr, kat. 110€, vyvolávací cena:
73882
1945 Mi.Bl.11, aršík Váleční poškozenci, luxusní, kat. 220€, vyvolávací cena:
74941
1945 Mi.Bl.11, aršík Váleční poškozenci, PL15, svěží, kat. 220€, vyvolávací cena:
75487
1945 Mi.Bl.12 (Mi.446) 100 let holubice, pěkná kvalita, kat. 160€, vyvolávací cena:
74942
1951 Mi.Bl.14, aršík Výstava LUBANA, svěží, kat. 280€, vyvolávací cena:
74275
1911 příležitostná dopisnice Mi.P44b, Bundesfeier 1911, dofrank. zn. 5c, DR Landouat - Fabriken/ 31.VII.11 (!!), adresovaná do ČSR, rukopisné sdělení datováno též 31.7.11, poštovně použitá 1 den před úředním vydáním (!), u švýcarských zn. a celin zcela ojedinělé, vzadu stopa po přilepení, zachovalé, vyvolávací cena:
36505
1858 skládaný dopis vyfr. zn. Mi.13, 16, 17, DR ZÜRICH 9/Juni 58/ Nachmittag, doplněno raz. Franco, vzadu tranzit Coblenz a příchozí Amsterodam, velmi dobrý stav, pěkné střihy, vyvolávací cena:
76222
1940 obálka Feldpost zaslaná Ex, vyfr. zn. Mi.213 2x, raz. AMBULANCE III/20, vzadu příchozí DR ZÜRICH/ 14.V.40; bez poškození, vyvolávací cena:
75020
1950 nevyfrankovaný dopis zaslaný z Maďarska do Švýcarska, zatížený doplatným zn. 2x 40c, Mi.60, podací DR Budapest 50.XII.2., červené raz. "T" a Vissza! a ručně psané pozn., zn. znehodnoceny DR LUZERN/ 7.XII.50, zajímavé, zachovalé, vyvolávací cena: