Písemná aukce 21 / Pohlednice / Motiv / Sport, stolní hry, karty
3267
1905? CYKLISTIKA, propagační lístek Pražského klubu cyklistů, malý Ind na kole, lehce odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
3268
1927 FOTBAL, sestava 6ks pohlednic, čís. 1 2x, 3-6, malované momentky, autor: Lehmann-Wachau; nepoužité, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
3269
1900 KUŽELKY, pozdrav z kuželkářské společnosti, litografie, DA, nepoužitá, odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
3271
1936 OLYMPIÁDA, zimní olympijské hry v Garmisch-Partenkirchen; VF, neprošlá, PR, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3272
1936 OLYMPIÁDA, pohlednice XI. letních olympijských her v Berlíně, propagační pohlednice Rakouského olympijského fondu; VF, nepoužitá, PR, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3274
STADIÓNY, Praha, zimní stadión Štvanice, neprošlá, vzadu 2x PR PRAHA/ AUTOPOŠTA 17.II.38 a PRAHA - mistrovství světa v ledním hokeji, velmi lehké skvrny v obraze
Vyvolávací cena: Kč
3275
1901 STŘELECTVÍ, propagační pohlednice Sboru svobodných střelců, Praha-Satalice; DA, prošlá, lehké skvrny, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3276
1916 ŠACHY, rakouští vojáci v ruském zajetí při hře; prošlá, cenzorská razítka, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
3277
1924 TĚLOVÝCHOVA, propagační pohlednice veřejných středoškolských her, Praha; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3278
1919 TENIS pohlednice tenistů signována Leiter, prošlá poštou, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
3279
Vyvolávací cena: Kč