Písemná aukce 21 / Pohlednice / Motiv / Umělecké

Aktuálně běží Aukce 65, kde můžete najít podobné položky a dražit!
80197 - 1940 LADA Josef (1887–1957), cyklus Lidové písně, Druž
1940 LADA Josef (1887–1957), cyklus Lidové písně, Družstevní práce 5; VF, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
80195 - 1940 LADA Josef (1887–1957), cyklus Lidové písně, Druž
1940 LADA Josef (1887–1957), cyklus Lidové písně, Družstevní práce 6; VF, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
78313 - 1901 KIRCHNER Rafael, Paris, litografie, secesní koláž, d
1901 KIRCHNER Rafael, Paris, litografie, secesní koláž, dívka a žába, zlaceno, neprošlá, bez adresních linek
Vyvolávací cena:
78913 - 1900 KIRCHNER Rafael:  Dívka v pruhovaných šatech malují
1900 KIRCHNER Rafael: Dívka v pruhovaných šatech malující na zeď, DA, neprošlá
Vyvolávací cena:
75591 - 1899 KIRCHNER Raphael, dívčí hlavička ve čtyřlístku,
1899 KIRCHNER Raphael, dívčí hlavička ve čtyřlístku, zelený a zlatý tón, DA, použité, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
40950 - 1900 KIRCHNER Raphael: série SANTOY I., DA, prošlá, dobr
1900 KIRCHNER Raphael: série SANTOY I., DA, prošlá, dobrý stav.
Vyvolávací cena:
40952 - 1900 KIRCHNER Raphael: série SANTOY VI., DA, nepoužitá, d
1900 KIRCHNER Raphael: série SANTOY VI., DA, nepoužitá, dobrý stav.
Vyvolávací cena:
80215 - 1910 KOEHLER Mela (1885–1960), B.K.W. I. 384-5, dáma ve f
1910 KOEHLER Mela (1885–1960), B.K.W. I. 384-5, dáma ve fialových šatech, poštovně prošlé, odřené růžky
Vyvolávací cena:
78305 - 1915 OBRÁTIL Karel Jaroslav (1866–1945), slovácká výst
1915 OBRÁTIL Karel Jaroslav (1866–1945), slovácká výstava, Uherské Hradiště, propagační pohlednice, zlaceno; nepoužitá, krátké natržení v dolním okraji (3mm)
Vyvolávací cena:
80206 - 1903 Wiener Rathaus Keller, krásná secesní pohlednice s n
1903 Wiener Rathaus Keller, krásná secesní pohlednice s námětem vítání jara, DA, prošlá poštou, zachovalá
Vyvolávací cena:
81138 - 1910 KOEHLER Mela (1885–1960), M.M. Nr.1407, děti s koš
1910 KOEHLER Mela (1885–1960), M.M. Nr.1407, děti s košíkem květin, neprošlá, odřené růžky, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: