Písemná aukce 21 / Pohlednice / Motiv / Vojenský žánr
3202
1911 vojáci na koních, kasárna Mladá Boleslav; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3204
1916 soubor 32ks pohlednic PP s vojenským motivem, každá jiná, signováno VH, nakladatel Svěcený, Praha; nepoužité, luxusní, pouze 1 kus lehké skvrny v obraze
Vyvolávací cena: Kč
3205
1917 2ks fotopohlednic, rakouský hydroplán na moři + německá ponorková flotila v přístavu, pěkné ostré záběry, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3206
1917 sestava 2ks pohlednic, minolovka a ponorka; nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3207
1918 LEGIE Sibiř, sestava 2ks pohlednic, legionářské děti v uniformě, nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3208
1919 sestava 3ks pohlednic, Čs. legie na Sibiři; nepoužité, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
3209
1945 sestava 4ks pohlednic s námětem osvobození Plzně americkou armádou, vtipné kresby, nalepeny zn. s revolučním přetiskem (bez razítka), zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3211
1942 NĚMECKO německý letecký útok na anglické protiletadlové postavení, kreslená černobílá pohlednice, vzadu málo používané strojové razítko Feldpost a zelené razítko LGPA, na rubu poškozeno, zlomený roh
Vyvolávací cena: Kč
3212
1942 NĚMECKO útok německého rychlého člunu na lodě v konvoji, černobílá kreslená pohlednice, vzadu Tarn-Stempel 17.7.42, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3218
1899 císařské manévry, LEIPA - REICHSTADT 31.8.-2.9.1899, barevná lito, koláž s portréty, DA, použité, frankované 2kr, DR KuK Feldpost - expositur No.10, zachovalé, vzácné
Vyvolávací cena: Kč