Písemná aukce 25 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
4236
1900 AKTY / SCHNEIDER M.: In Paradiesischer Schönheit, svazek 1–5, včetně desek, barevné obrazy 21x27cm, ofset, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4237
1924 SECESE ozdobný výuční list, litografie, složeno do formátu 13x19cm, tvrdé desky, zachovalé, velmi dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
4238
1830? sestava 5ks rytin, formát tisku 10x16cm, evropští panovníci, listy A4, hezké
Vyvolávací cena: Kč
4239
1908 tlačený obrázek, FRANTIŠEK JOSEF I., v oválu, tisk, vydal R. Lechner, Wien, formát 18x24cm, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
4240
1930 ??? - Brno, neznámý muž v pracovně s výhledem na město, olej na plátně, formát 89x116cm, pouze osobní odběr v Brně nebo Praze
Vyvolávací cena: Kč
1930 ERBIT Jules (1889–1968), americký malíř, Just Seventeen, reprodukce 26x34cm, reklama firmy Bří Mertlíkové, Hradec Králové, kartón 34x48cm, velmi hezké, hledaný autor
Vyvolávací cena: Kč
4243
1976 HERČÍK Josef (1922–1999), český grafik, rytec, autor poštovních známek, sestava 3ks ocelorytin - orchidej, s podpisem, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
4244
1924 HERMAN: akvarel, ozdobné svatební blahopřání s podpisy pro kpt. Jindřicha Biskupa, formát 36x46cm, autor prof. L. Herman, signatura L.H., poškozený pravý horní roh, přesto velmi pěkné, autentické
Vyvolávací cena: Kč
4245
1970? HOUSA Bedřich (*1926), český grafik, rytec, autor poštovních známek, sestava 4ks ocelorytin s podpisem, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
4246
JIŘINCOVÁ Ludmila (1912–1994), litografie, formát tisku 9,5x13cm, signováno
Vyvolávací cena: Kč
4247
1930 KOSTELNÍČEK Štefan: ornamentální obraz - Zákon z 26. února 1930 o zásluhách T. G. Masaryka, litografie Bilík a spol., Brno, formát 85x57cm, hezké
Vyvolávací cena: Kč
4248
Vyvolávací cena: Kč
1955 KOTÍK Pravoslav (1889–1970): Žena s kosou a kohout, kvaš na hrubém papíru, formát 19x26cm, signováno a datováno
Vyvolávací cena: Kč
1972 MÁDLO Jiří (*1934): Třebíč, soubor 10ks grafických listů, barevná litografie, formát tisku 32x 21cm, signováno, originální obálka, vše v deskách BOPO Třebíč, luxusní kvalita
Vyvolávací cena: Kč
4251
Vyvolávací cena: Kč
4252
1945 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962): Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle, ELK, Praha, velmi hezké
Vyvolávací cena: Kč
4253
+22
1949 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962): Satyr, soubor 20 grafických listů k veršům Victora Huga, přeložil S. Kadlec, Sfinx, Praha, zachovalé, velmi hezké
Vyvolávací cena: Kč
4254
1945 ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983): Praha, kompletní soubor 16ks grafických listů, úvodní slovo, původní obálka (ve skladu natrženo), výborný stav
Vyvolávací cena: Kč