Písemná aukce 25 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

96524 - 1900 AKTY / SCHNEIDER M.: In Paradiesischer Schönheit, svaz
1900 AKTY / SCHNEIDER M.: In Paradiesischer Schönheit, svazek 1–5, včetně desek, barevné obrazy 21x27cm, ofset, zachovalé
Vyvolávací cena:
86394 - 1924 SECESE  ozdobný výuční list, litografie, složeno d
Vyvolávací cena:
90216 - 1830? sestava 5ks rytin, formát tisku 10x16cm, evropští p
1830? sestava 5ks rytin, formát tisku 10x16cm, evropští panovníci, listy A4, hezké
Vyvolávací cena:
93564 - 1908 tlačený obrázek, FRANTIŠEK JOSEF I., v oválu, tisk
1908 tlačený obrázek, FRANTIŠEK JOSEF I., v oválu, tisk, vydal R. Lechner, Wien, formát 18x24cm, velmi lehké skvrny
Vyvolávací cena:
95624 - 1930 ??? - Brno, neznámý muž v pracovně s výhledem na m
1930 ??? - Brno, neznámý muž v pracovně s výhledem na město, olej na plátně, formát 89x116cm, pouze osobní odběr v Brně nebo Praze
Vyvolávací cena:
92978 - 1930 ERBIT Jules (1889–1968), americký malíř, Just Seve
1930 ERBIT Jules (1889–1968), americký malíř, Just Seventeen, reprodukce 26x34cm, reklama firmy Bří Mertlíkové, Hradec Králové, kartón 34x48cm, velmi hezké, hledaný autor
Vyvolávací cena:
91092 -  FUSARO Jean (*1925): Přístav, lodě, pastel, 48x31cm, dob
FUSARO Jean (*1925): Přístav, lodě, pastel, 48x31cm, dobrý stav
Vyvolávací cena:
90098 - 1976 HERČÍK Josef (1922–1999), český grafik, rytec, au
1976 HERČÍK Josef (1922–1999), český grafik, rytec, autor poštovních známek, sestava 3ks ocelorytin - orchidej, s podpisem, bezvadné
Vyvolávací cena:
86359 - 1924 HERMAN: akvarel, ozdobné svatební blahopřání s pod
Vyvolávací cena:
90099 - 1970? HOUSA Bedřich (*1926), český grafik, rytec, autor p
1970? HOUSA Bedřich (*1926), český grafik, rytec, autor poštovních známek, sestava 4ks ocelorytin s podpisem, bezvadné
Vyvolávací cena:
90100 -  JIŘINCOVÁ Ludmila (1912–1994), litografie, formát tisk
JIŘINCOVÁ Ludmila (1912–1994), litografie, formát tisku 9,5x13cm, signováno
Vyvolávací cena:
91368 - 1930 KOSTELNÍČEK Štefan: ornamentální obraz - Zákon z
1930 KOSTELNÍČEK Štefan: ornamentální obraz - Zákon z 26. února 1930 o zásluhách T. G. Masaryka, litografie Bilík a spol., Brno, formát 85x57cm, hezké
Vyvolávací cena:
87996 - 1935 KOTAŠKA J.: 2x obraz na plátně (olej), formát 40x56
Vyvolávací cena:
92064 - 1955 KOTÍK Pravoslav (1889–1970): Žena s kosou a kohout,
1955 KOTÍK Pravoslav (1889–1970): Žena s kosou a kohout, kvaš na hrubém papíru, formát 19x26cm, signováno a datováno
Vyvolávací cena:
90303 - 1972 MÁDLO Jiří (*1934): Třebíč, soubor 10ks grafický
1972 MÁDLO Jiří (*1934): Třebíč, soubor 10ks grafických listů, barevná litografie, formát tisku 32x 21cm, signováno, originální obálka, vše v deskách BOPO Třebíč, luxusní kvalita
Vyvolávací cena:
84731 - 1920 OBROVSKÝ Jakub (1892–1949), malý plakát k Všesoko
Vyvolávací cena:
90179 - 1945 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962): Dvacet pět obrazů s po
1945 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962): Dvacet pět obrazů s poznámkami o době a díle, ELK, Praha, velmi hezké
Vyvolávací cena:
90177 - 1949 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962): Satyr, soubor 20 grafick
+22
1949 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962): Satyr, soubor 20 grafických listů k veršům Victora Huga, přeložil S. Kadlec, Sfinx, Praha, zachovalé, velmi hezké
Vyvolávací cena:
91595 - 1945 ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983): Praha, kompletní sou
1945 ŠVENGSBÍR Jiří (1921–1983): Praha, kompletní soubor 16ks grafických listů, úvodní slovo, původní obálka (ve skladu natrženo), výborný stav
Vyvolávací cena: