Sálová aukce 40 / Faleristika

153203 - 1948 Pamětní medaile Národního odboje na Jadranu 1914-19
1948 Pamětní medaile Národního odboje na Jadranu 1914-1918; VM 114
Vyvolávací cena:
153199 - 1948 Pamětní medaile strojírenské samostatné roty dopra
1948 Pamětní medaile strojírenské samostatné roty dopravní vlakové dílny čs. vojska na Rusi; VM 98
Vyvolávací cena:
153564 - 1948- čestný odznak Vzorný řidič, č. 01060, Zukov Prah
1948- čestný odznak Vzorný řidič, č. 01060, Zukov Praha; Krubl tab. 24/10
Vyvolávací cena:
153565 - 1948- čestný odznak Vzorný střelec, č. 46321, Zukov Pra
1948- čestný odznak Vzorný střelec, č. 46321, Zukov Praha; Krubl tab. 24/12
Vyvolávací cena:
153566 - 1948- čestný odznak Vzorný technický pracovník, č. 059
1948- čestný odznak Vzorný technický pracovník, č. 05908, Zukov Praha; Krubl tab. 25/3 + odznaky cvičení 1972 + 1984
Vyvolávací cena:
153525 - 1948- Pamětní medaile IV. Pluku Stráže svobody, bronzov
1948- Pamětní medaile IV. Pluku Stráže svobody, bronzová + stříbrná; VM 70, 71
Vyvolávací cena:
153192 - 1949 Pamětní odznak I. sboru vojenských záložníků v P
1949 Pamětní odznak I. sboru vojenských záložníků v Praze; VM 72
Vyvolávací cena:
153218 - 1954 Čestný odznak Vzorný voják týlu, č. 01249, Zukov
1954 Čestný odznak Vzorný voják týlu, č. 01249, Zukov Praha; Krubl tab. 25/4
Vyvolávací cena:
153216 - 1954 Odznak absolventa Vojenské technické akademie 1954,
1954 Odznak absolventa Vojenské technické akademie 1954, č. 426, punc Ag, Zukov; Krubl tab. 5/3
Vyvolávací cena:
153561 - 1960- 2x odznak absolventa vojenské akademie po roce 1960,
1960- 2x odznak absolventa vojenské akademie po roce 1960, punc Ag 925 z toho 1x nesmaltovaný, Kremnica, Krubl tab. 5/8 + 1x smalt, Zukov Praha, Krubl tab. 5/9 + odznak absolventa vojenské akademie, barevný federální znak, bílý kov, Silka, Jablonec nad Nisou + odznak absolventa pěchotního učiliště, č. 5932, bílý kov, Krubl tab. 7a/7; zajímavá sestava
Vyvolávací cena:
153562 - 1960- odznak pilota po roce 1968, pozlacený a postříbřen
1960- odznak pilota po roce 1968, pozlacený a postříbřený obecný kov, č. 0698, upínání na 3 úchyty, Krubl tab. 14/5 + odznak leteckého mechanika po roce 1960, postříbřený obecný kov, č. 4604, Kremnica
Vyvolávací cena:
153494 - 1968- Medaile Za statečnost, 2. vydání, stříbro, punc 9
1968- Medaile Za statečnost, 2. vydání, stříbro, punc 959, č. 1033, stužka, originální etue; VM 35-II
Vyvolávací cena:
153523 - 1970 Medaile Za upevňování přátelství ve zbrani, 2. +
1970 Medaile Za upevňování přátelství ve zbrani, 2. + 3. třída, VM 55
Vyvolávací cena:
153544 - 1948- [SBÍRKY]  POLICIE  sestava 9ks medailí, obsahuje Odz
1948- [SBÍRKY] POLICIE sestava 9ks medailí, obsahuje Odznak absolventa Vysokej školy Zboru narodnej bezpečnosti, nečíslovaný, bronz, smalt, ŠM Kremnica + pamětní medaile 30 let SNB + varianta je s nápisem SNB, pozlaný obecný kov, medaile SNB Za dlouholetou práci, postříbřený obecný kov + medaile SNB Za službu v SNB, postříbřený obecný kov + Čestný odznak SNB, jednostranný + Medaile Pomocné stráže VB, postříbřená + připínací odznak PÚVB Z vlast za socialismus + Připínací odznak PÚVB, prolamovaný; zajímavá sestava
Vyvolávací cena:
153546 - 1948- Čestný odznak Vzorný pohraničník, č. 03348, Zuko
1948- Čestný odznak Vzorný pohraničník, č. 03348, Zukov Praha; Krubl tab. 25/12
Vyvolávací cena:
153547 - 1948- Odznak za ochranu hranic, I. stupeň
1948- Odznak za ochranu hranic, I. stupeň
Vyvolávací cena:
153548 - 1948- Odznak za ochranu hranic, II. stupeň
1948- Odznak za ochranu hranic, II. stupeň
Vyvolávací cena:
153549 - 1948- Odznak za ochranu hranic, III. stupeň
1948- Odznak za ochranu hranic, III. stupeň
Vyvolávací cena:
153545 - 1948- Záslužná medaile Sboru nápravné výchvy, bronz, j
Vyvolávací cena:
153560 -  Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in
Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in Böhmen připínací kruhový odznak Für 25jähr. Feuerwehrdienste, bílý kov, ráhenkový závěs
Vyvolávací cena:
153559 -  Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in
Vyvolávací cena:
153557 -  Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in
Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in Böhmen připínací odznak Für 25jähr. Mitgliedschaft, zlacený bronz, smalt, vodorovná jehlice, vyrobil Albert Selisko, Oberwölsdorf, Böhmen
Vyvolávací cena:
153558 -  Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in
Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in Böhmen připínací odznak Für 50jähr. Mitgliedschaft, zlacený bronz, smalt, vodorovná jehlice
Vyvolávací cena:
153554 -  sestava 4ks medailí Za 20, 30, 40 a 50 let činnosti ve Sv
sestava 4ks medailí Za 20, 30, 40 a 50 let činnosti ve Svazu dobrovolného hasičstva československého, vše pozlacený bronz, Šmakal Praha
Vyvolávací cena:
153215 -  Zlatý kříž Za vynikající zásluhy a úkony ve služb
Zlatý kříž Za vynikající zásluhy a úkony ve službě hasičsko-samaritské, zlacený bronz s převýšením, červená stuha, ráhenko
Vyvolávací cena:
153550 - 1925- Zemská hasičská jednota slezská, připínací odzn
1925- Zemská hasičská jednota slezská, připínací odznak Za zásluhy, zlacený bronz, smalt; vpravo svislá zapínací jehlice
Vyvolávací cena:
153553 - 1928- Medaile Na paměť 10 let trvání Čs. republiky 1918
Vyvolávací cena:
153551 - 1948- Medaile Za hrdinský čin, pozlacený bronz, stužka
1948- Medaile Za hrdinský čin, pozlacený bronz, stužka
Vyvolávací cena:
153552 - 1948- Odznak připínací Za zásluhy, č. 5886, částečn
1948- Odznak připínací Za zásluhy, č. 5886, částečně stříbřený
Vyvolávací cena:
153556 - 1948- Sbor požární ochrany ČSR / ČSSR   sestava 3ks př
Vyvolávací cena:
153555 - 1948- Sbor požární ochrany ČSR / ČSSR  medaile Za pří
Vyvolávací cena:
153580 - 1993- čestný pamětní odznak 50. Výročí vzniku čs. v
1993- čestný pamětní odznak 50. Výročí vzniku čs. výsadkového vojska, bronz; VRV s. 54-55
Vyvolávací cena:
153577 - 1993- čestný pamětní odznak Z službu míru, na stuze, p
1993- čestný pamětní odznak Z službu míru, na stuze, pozlacený bronz, průměr 35mm, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, avers UN FORCES/ ČESKÁ REPUBLIKA; plexi pouzdro; VRV s. 32-33
Vyvolávací cena:
153578 - 1993- čestný pamětní odznak Za službu v misi IFOR, bron
1993- čestný pamětní odznak Za službu v misi IFOR, bronz; VRV s. 34-35
Vyvolávací cena:
153677 - 1993- Medaile Za zranění, patonvaný bronz; VRV, s. 24-25
1993- Medaile Za zranění, patonvaný bronz; VRV, s. 24-25
Vyvolávací cena:
153678 - 1993- Odznak absolventa Vojenské akademie Armády ČR, bíl
1993- Odznak absolventa Vojenské akademie Armády ČR, bílý kov, část podložena červeným smaltem, šroub značen Silko Jablonec nad Nisou + miniatura na jehlový úchyt 2ks + připínací odznak UNPROFOR /2 CZECH BATT., zlatě eloxovaný plech, barevný potisk, lakováno, 50x35mm, dva jehlové úchyty
Vyvolávací cena:
153679 - 1993- Pamětní medaile Vojenského záchranného útvaru Bu
1993- Pamětní medaile Vojenského záchranného útvaru Bučovice, obecný kov, patinován na staré stříbro, stužka, luxusní etue
Vyvolávací cena:
153675 - 1993- Služební medaile Armády ČR 1. stupeň, v barvě ko
1993- Služební medaile Armády ČR 1. stupeň, v barvě kovu zlata; VRV s. 28-29
Vyvolávací cena:
153676 - 1993- Služební medaile Armády ČR 2. a 3. stupeň, v barv
1993- Služební medaile Armády ČR 2. a 3. stupeň, v barvě kovu stříbra a v bronzu; VRV s. 28-29
Vyvolávací cena:
153576 - 1993- Záslužná medaile Armády ČR na stuze s trikolórou
1993- Záslužná medaile Armády ČR na stuze s trikolórou, pozlacený tombak, průměr 35mm, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, plexi pouzdro
Vyvolávací cena:
153575 - 1993- Záslužná medaile Armády ČR, nenositelná, postř
1993- Záslužná medaile Armády ČR, nenositelná, postříbřená, průměr 40mm, mincovní ražba Proof, značeno Vitanovský, avers: český heraldický lev, revers Jan Lucemburský na koni, podpisy, plexi pouzdro + Pamětní mírová medaile, nenositelná, postříbřená, průměr 40mm, mincovní ražba Proof, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, plexi pouzdro
Vyvolávací cena:
153581 - 1993- Záslužný kříž Armády ČR, I. stupeň, v barvě
1993- Záslužný kříž Armády ČR, I. stupeň, v barvě kovu zlata; VRV s. 22-23
Vyvolávací cena:
153582 - 1993- Záslužný kříž Armády ČR, II. stupeň, v barvě
1993- Záslužný kříž Armády ČR, II. stupeň, v barvě kovu stříbra; VRV s. 22-23
Vyvolávací cena:
153583 - 1993- Záslužný kříž Armády ČR, III. stupeň, v barv
1993- Záslužný kříž Armády ČR, III. stupeň, v barvě bronzu; VRV s. 22-23
Vyvolávací cena:
153579 - 1999- čestný pamětní odznak 50 let NATO 1949-1999, bronz
1999- čestný pamětní odznak 50 let NATO 1949-1999, bronz, značeno Vitanovský; VRV s. 36-37 + čestný pamětní odznak Za službu v mírové misi na Balkáně; VRV s. 58-59
Vyvolávací cena:
153248 - 1945 Řád práce, 2. třída
1945 Řád práce, 2. třída
Vyvolávací cena:
153249 - 1945 Řád praporu
1945 Řád praporu
Vyvolávací cena:
153247 - 1945 Řád Skandenberga, 2. třída; v etui
1945 Řád Skandenberga, 2. třída; v etui
Vyvolávací cena:
153250 - 1965 Řád Naima Frešeriho za zásluhy o kulturu
1965 Řád Naima Frešeriho za zásluhy o kulturu
Vyvolávací cena:
153251 - 1965 Řád Za obranu socialistické vlasti 2. a 3. třída
1965 Řád Za obranu socialistické vlasti 2. a 3. třída
Vyvolávací cena:
153265 -  Kříž za 10 let výtečné služby pro důstojníky
Kříž za 10 let výtečné služby pro důstojníky
Vyvolávací cena:
153262 -  Medaile Za zásluhy - Ferdinandovská bronzová
Medaile Za zásluhy - Ferdinandovská bronzová
Vyvolávací cena:
153261 -  Medaile Za zásluhy - Ferdinandovská stříbrná
Medaile Za zásluhy - Ferdinandovská stříbrná
Vyvolávací cena:
153253 - 1880 Řád za chrabrost, IV. stupeň, 2. třída, 1. emise;
1880 Řád za chrabrost, IV. stupeň, 2. třída, 1. emise; vpravo malá oprava smaltu
Vyvolávací cena:
153252 - 1881- Řád sv. Alexandra s meči, V. stupeň
1881- Řád sv. Alexandra s meči, V. stupeň
Vyvolávací cena:
153258 - 1900- Řád Za občanské zásluhy, IV. stupeň; origináln
1900- Řád Za občanské zásluhy, IV. stupeň; originální etue
Vyvolávací cena:
153259 - 1900- Řád Za občanské zásluhy, V. stupeň; originální
1900- Řád Za občanské zásluhy, V. stupeň; originální etue
Vyvolávací cena:
153260 - 1900- Řád Za občanské zásluhy, VI. stupeň na dámské
1900- Řád Za občanské zásluhy, VI. stupeň na dámské stuze
Vyvolávací cena:
153263 - 1910-1918 Medaile Za zásluhy - Borisovská bronzová s koru
1910-1918 Medaile Za zásluhy - Borisovská bronzová s korunou + bez koruny + Pamětní medaile na válku 1915-1918; 3ks medailí
Vyvolávací cena:
153254 - 1915 Vojenský znak Za chrabrost, IV. stupeň
1915 Vojenský znak Za chrabrost, IV. stupeň
Vyvolávací cena: