Sálová aukce 40 / Faleristika
1121
1948 Pamětní medaile strojírenské samostatné roty dopravní vlakové dílny čs. vojska na Rusi; VM 98
Vyvolávací cena: Kč
1122
1948- čestný odznak Vzorný řidič, č. 01060, Zukov Praha; Krubl tab. 24/10
Vyvolávací cena: Kč
1123
1948- čestný odznak Vzorný střelec, č. 46321, Zukov Praha; Krubl tab. 24/12
Vyvolávací cena: Kč
1124
1948- čestný odznak Vzorný technický pracovník, č. 05908, Zukov Praha; Krubl tab. 25/3 + odznaky cvičení 1972 + 1984
Vyvolávací cena: Kč
1125
1948- Pamětní medaile IV. Pluku Stráže svobody, bronzová + stříbrná; VM 70, 71
Vyvolávací cena: Kč
1127
1954 Čestný odznak Vzorný voják týlu, č. 01249, Zukov Praha; Krubl tab. 25/4
Vyvolávací cena: Kč
1128
1954 Odznak absolventa Vojenské technické akademie 1954, č. 426, punc Ag, Zukov; Krubl tab. 5/3
Vyvolávací cena: Kč
1129
1960- 2x odznak absolventa vojenské akademie po roce 1960, punc Ag 925 z toho 1x nesmaltovaný, Kremnica, Krubl tab. 5/8 + 1x smalt, Zukov Praha, Krubl tab. 5/9 + odznak absolventa vojenské akademie, barevný federální znak, bílý kov, Silka, Jablonec nad Nisou + odznak absolventa pěchotního učiliště, č. 5932, bílý kov, Krubl tab. 7a/7; zajímavá sestava
Vyvolávací cena: Kč
1130
1960- odznak pilota po roce 1968, pozlacený a postříbřený obecný kov, č. 0698, upínání na 3 úchyty, Krubl tab. 14/5 + odznak leteckého mechanika po roce 1960, postříbřený obecný kov, č. 4604, Kremnica
Vyvolávací cena: Kč
1131
1968- Medaile Za statečnost, 2. vydání, stříbro, punc 959, č. 1033, stužka, originální etue; VM 35-II
Vyvolávací cena: Kč
1133
1948- [SBÍRKY] POLICIE sestava 9ks medailí, obsahuje Odznak absolventa Vysokej školy Zboru narodnej bezpečnosti, nečíslovaný, bronz, smalt, ŠM Kremnica + pamětní medaile 30 let SNB + varianta je s nápisem SNB, pozlaný obecný kov, medaile SNB Za dlouholetou práci, postříbřený obecný kov + medaile SNB Za službu v SNB, postříbřený obecný kov + Čestný odznak SNB, jednostranný + Medaile Pomocné stráže VB, postříbřená + připínací odznak PÚVB Z vlast za socialismus + Připínací odznak PÚVB, prolamovaný; zajímavá sestava
Vyvolávací cena: Kč
1134
1948- Čestný odznak Vzorný pohraničník, č. 03348, Zukov Praha; Krubl tab. 25/12
Vyvolávací cena: Kč
1138
Vyvolávací cena: Kč
1139
Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in Böhmen připínací kruhový odznak Für 25jähr. Feuerwehrdienste, bílý kov, ráhenkový závěs
Vyvolávací cena: Kč
1140
Vyvolávací cena: Kč
1141
Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in Böhmen připínací odznak Für 25jähr. Mitgliedschaft, zlacený bronz, smalt, vodorovná jehlice, vyrobil Albert Selisko, Oberwölsdorf, Böhmen
Vyvolávací cena: Kč
1142
Deutscher Landesverband für Fuerwehr und Rettungswesen in Böhmen připínací odznak Für 50jähr. Mitgliedschaft, zlacený bronz, smalt, vodorovná jehlice
Vyvolávací cena: Kč
1143
sestava 4ks medailí Za 20, 30, 40 a 50 let činnosti ve Svazu dobrovolného hasičstva československého, vše pozlacený bronz, Šmakal Praha
Vyvolávací cena: Kč
1144
Zlatý kříž Za vynikající zásluhy a úkony ve službě hasičsko-samaritské, zlacený bronz s převýšením, červená stuha, ráhenko
Vyvolávací cena: Kč
1145
1925- Zemská hasičská jednota slezská, připínací odznak Za zásluhy, zlacený bronz, smalt; vpravo svislá zapínací jehlice
Vyvolávací cena: Kč
1146
Vyvolávací cena: Kč
1149
Vyvolávací cena: Kč
1150
Vyvolávací cena: Kč
1151
1993- čestný pamětní odznak 50. Výročí vzniku čs. výsadkového vojska, bronz; VRV s. 54-55
Vyvolávací cena: Kč
1152
1993- čestný pamětní odznak Z službu míru, na stuze, pozlacený bronz, průměr 35mm, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, avers UN FORCES/ ČESKÁ REPUBLIKA; plexi pouzdro; VRV s. 32-33
Vyvolávací cena: Kč
1153
1993- čestný pamětní odznak Za službu v misi IFOR, bronz; VRV s. 34-35
Vyvolávací cena: Kč
1155
1993- Odznak absolventa Vojenské akademie Armády ČR, bílý kov, část podložena červeným smaltem, šroub značen Silko Jablonec nad Nisou + miniatura na jehlový úchyt 2ks + připínací odznak UNPROFOR /2 CZECH BATT., zlatě eloxovaný plech, barevný potisk, lakováno, 50x35mm, dva jehlové úchyty
Vyvolávací cena: Kč
1156
1993- Pamětní medaile Vojenského záchranného útvaru Bučovice, obecný kov, patinován na staré stříbro, stužka, luxusní etue
Vyvolávací cena: Kč
1157
1993- Služební medaile Armády ČR 1. stupeň, v barvě kovu zlata; VRV s. 28-29
Vyvolávací cena: Kč
1158
1993- Služební medaile Armády ČR 2. a 3. stupeň, v barvě kovu stříbra a v bronzu; VRV s. 28-29
Vyvolávací cena: Kč
1159
1993- Záslužná medaile Armády ČR na stuze s trikolórou, pozlacený tombak, průměr 35mm, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, plexi pouzdro
Vyvolávací cena: Kč
1160
1993- Záslužná medaile Armády ČR, nenositelná, postříbřená, průměr 40mm, mincovní ražba Proof, značeno Vitanovský, avers: český heraldický lev, revers Jan Lucemburský na koni, podpisy, plexi pouzdro + Pamětní mírová medaile, nenositelná, postříbřená, průměr 40mm, mincovní ražba Proof, značeno MV (Michal Vitanovský) a Minc. Kremnica, plexi pouzdro
Vyvolávací cena: Kč
1161
1993- Záslužný kříž Armády ČR, I. stupeň, v barvě kovu zlata; VRV s. 22-23
Vyvolávací cena: Kč
1162
1993- Záslužný kříž Armády ČR, II. stupeň, v barvě kovu stříbra; VRV s. 22-23
Vyvolávací cena: Kč
1163
1993- Záslužný kříž Armády ČR, III. stupeň, v barvě bronzu; VRV s. 22-23
Vyvolávací cena: Kč
1164
1999- čestný pamětní odznak 50 let NATO 1949-1999, bronz, značeno Vitanovský; VRV s. 36-37 + čestný pamětní odznak Za službu v mírové misi na Balkáně; VRV s. 58-59
Vyvolávací cena: Kč
1173
1880 Řád za chrabrost, IV. stupeň, 2. třída, 1. emise; vpravo malá oprava smaltu
Vyvolávací cena: Kč
1178
1910-1918 Medaile Za zásluhy - Borisovská bronzová s korunou + bez koruny + Pamětní medaile na válku 1915-1918; 3ks medailí
Vyvolávací cena: Kč