Sálová aukce 43 / Filatelie / ČSR II. / Filatelistické obory

163922 - 1946 Maxa B53, firemní lístek vyfr. zn. TGM 1,20K s perfin
1946 Maxa B53, firemní lístek vyfr. zn. TGM 1,20K s perfinem "B.K." fy Bratří Janouškové, DR PRAHA 6.II.46; bez poškození
Vyvolávací cena:
165848 - 1974 SUEZ  2ks dopisů odeslaných z čs. lodi M/S LEDNICE u
1974 SUEZ 2ks dopisů odeslaných z čs. lodi M/S LEDNICE uvízlé při arabsko - izraelské válce v Suezském průplavu, vylepené propagační nálepky s otisky propagačních kašetů na zadních stranách; bez poškození
Vyvolávací cena:
165805 - 1992-95 [SBÍRKY]   OSN  sestava 39ks celistvostí zaslanýc
1992-95 [SBÍRKY] OSN sestava 39ks celistvostí zaslaných od a na čs. příslušníky misí OSN v zahraničí - Angola UNAVEM II, Chorvatsko a Srbsko UNPROFOR, část vyfr. zn. OSN, doplněno 11ks nepoužitých formulářů; zachovalé
Vyvolávací cena:
132183 - 1991 KURÝRNÍ POŠTA   dopis ze 2. dne provozu oficiální
1991 KURÝRNÍ POŠTA dopis ze 2. dne provozu oficiální Poštovní kurýrní služby České pošty (!), vyfr. zn. Pof.2927 3x, řádkové raz. ŘEDITELSTVÍ POŠT PRAHA/ Poštovní kurýrní služba/ 2.7.1991 s rozlišovacím písmenem "A", pořadové číslo 1(!), příchozí DR PRAHA 612/ 2.7.91 vzadu; přepravených zásilek ze 2. dne je velmi malé množství (viz Filatelie č. 4/2010); před časem v zásilkové službě PROFIL podobný dopis za 2.498Kč; ojedinělá nabídka, pěkný stav, zajímavá cena
Vyvolávací cena:
162555 - 1960 NEVYPLACENÝ  R-dopis odeslaný manželkou prezidenta r
1960 NEVYPLACENÝ R-dopis odeslaný manželkou prezidenta republiky A. Novotného, DR PRAHA 012/ 11.1.60, malý formát 7x11cm, vč. obsahu - PF 1960, chybí jakýkoliv údaj o tom jakým způsobem bylo zapraveno poštovné, doplatné nebylo rozhodně vybráno (!); zajímavé, pěkný stav, bližší viz Filatelie č.3/2008, str. 37
Vyvolávací cena:
165511 - 1961 FDC Pof.1217-1225, sestava 3ks FDC s vylepenou kompletn
1961 FDC Pof.1217-1225, sestava 3ks FDC s vylepenou kompletní sérií Motýli, všechny s podpisem autora M. Švabinský; poštovně neprošlé, hodnota 15h II. typ!
Vyvolávací cena:
164163 - 1978 ministerská M B/78, Společný let, rozměr 190x115mm,
1978 ministerská M B/78, Společný let, rozměr 190x115mm, patina + příležitostná obálka P B/78 + PA/78 s podpisem Vladimíra Remka; zajímavá sestava
Vyvolávací cena:
165800 - 1953 sestava 10ks R dopisů vyplacených hotově z období m
1953 sestava 10ks R dopisů vyplacených hotově z období měnové reformy adresovaných na prezidentskou kancelář + 10ks pohlednic vyplacených taktéž v hotovosti, vše různé druhy výpomocných razítek a rukopisných záznamů, bez poškození
Vyvolávací cena:
165475 - 1953 sestava 4ks dopisů, z toho 1ks zaslaný jako R-, DR GO
1953 sestava 4ks dopisů, z toho 1ks zaslaný jako R-, DR GOTTWALDOV 2.VI.53
Vyvolávací cena:
165799 - 1953 [SBÍRKY]   sestava 50ks dopisů z období měnové ref
1953 [SBÍRKY] sestava 50ks dopisů z období měnové reformy adresovaných na prezidentskou kancelář z toho 25ks jako R, řada dopisů odeslaných ze Slovenska mj. ŠAFÁRIKOVO, ŠAĹA, NOVÁ BAŇA, několik kusů nedostatečně vyfr.; zachovalé, zajímavá sestava
Vyvolávací cena:
165798 - 1953 [SBÍRKY]  sestava 50ks celistvostí z období měnové
1953 [SBÍRKY] sestava 50ks celistvostí z období měnové reformy, různé frankatury, 2x jako R dopis, 1x hotově zaplacené smuteční oznámení, násobné frankatury, obchodní korespondence, různá data, zachovalé
Vyvolávací cena:
165498 - 1951 JINDŘICŮV HRADEC  německá dopisnice 10Pf zaslaná d
1951 JINDŘICŮV HRADEC německá dopisnice 10Pf zaslaná do okresní soudní věznice Jindřichův Hradec, dofr. výplatní zn. 10Pf, DR KARLSRUHE 9.4.51, prošlé cenzurou, červené řádkové raz. VELITEL STANICE SVS; zachovalé
Vyvolávací cena:
165010 - 1953 PLZEŇ - BORY  propouštěcí list zemědělce z Hořov
1953 PLZEŇ - BORY propouštěcí list zemědělce z Hořovic z vězení s podpisem a razítkem náčelníka, formát A5, přeloženo
Vyvolávací cena: