Sálová aukce 43 / Filatelie / ČSR II. / Filatelistické obory / FDC

165511 - 1961 FDC Pof.1217-1225, sestava 3ks FDC s vylepenou kompletn
1961 FDC Pof.1217-1225, sestava 3ks FDC s vylepenou kompletní sérií Motýli, všechny s podpisem autora M. Švabinský; poštovně neprošlé, hodnota 15h II. typ!
Vyvolávací cena:
164163 - 1978 ministerská M B/78, Společný let, rozměr 190x115mm,
1978 ministerská M B/78, Společný let, rozměr 190x115mm, patina + příležitostná obálka P B/78 + PA/78 s podpisem Vladimíra Remka; zajímavá sestava
Vyvolávací cena: