Sálová aukce 43 / Filatelie / ČSR II. / Filatelistické obory / FDC
3262
1961 FDC Pof.1217-1225, sestava 3ks FDC s vylepenou kompletní sérií Motýli, všechny s podpisem autora M. Švabinský; poštovně neprošlé, hodnota 15h II. typ!
Vyvolávací cena: Kč
3263
1978 ministerská M B/78, Společný let, rozměr 190x115mm, patina + příležitostná obálka P B/78 + PA/78 s podpisem Vladimíra Remka; zajímavá sestava
Vyvolávací cena: Kč