Aukce 67 / Filatelie / ČSR II. / Celiny ČSR II.

2077
224054 - 1956 CDV131/1-8, Velká cena Československa, kompletní sé
1956 CDV131/1-8, Velká cena Československa, kompletní série, č.3 poštovně prošlá do Německa, dofr. 15h vzadu, DR BRNO 2/ 28.VIII.56, PR k této akci BRNO-AUTOPOŠTA 26.VIII.56 na přední straně; bezvadné
Vyvolávací cena: 700  +271,4 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
2078
225911 - 1968 ZT  CDV161, Praha 30h hnědá, ve fialové barvě na ž
1968 ZT CDV161, Praha 30h hnědá, ve fialové barvě na žlutém papíru; bez poškození, ojedinělé
Vyvolávací cena: 1 000  +10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
2079
230301 - 1975 ZT  známky pro CDV168, Kongres patologické fyziologie
1975 ZT známky pro CDV168, Kongres patologické fyziologie 4,40Kčs, zkusmý otisk definitivní rytiny v původních barvách na silném kartonu se širokými okraji, signováno J. Herčík; bezvadné
Vyvolávací cena: 1 500  +6,7 %
Vydraženo za: 1 600 Kč
2080
230366 - 1977 ZT  COB51, Výstava Socfilex v Berlíně, sestava 4ks z
1977 ZT COB51, Výstava Socfilex v Berlíně, sestava 4ks zkusmých tisků, 3x přitištěné zn. 6Kčs, z toho 1x otisk rytiny v definitivních barvách, 2x v hnědé a černé barvě, 1x zkusmý tisk přítisku na obálce, doplněno standardní obálkou, vše na kartonovém papíru se širokými okraji; bez poškození
Vyvolávací cena: 5 000
2081
230302 - 1975 ZT  COB44, Výstava Socfilex v Moskvě, sestava 4ks zku
1975 ZT COB44, Výstava Socfilex v Moskvě, sestava 4ks zkusmých tisků, 3x přitištěné zn. 6Kčs, z toho 1x otisk rytiny v definitivních barvách, 2x v šedofialové a černé barvě, 1x zkusmý tisk přítisku na obálce, doplněno standardní obálkou, vše na kartonovém papíru se širokými okraji; bez poškození
Vyvolávací cena: 3 000
2082
230111 - 1955-1992 [SBÍRKY]  CELINOVÉ OBÁLKY + PŘÍTISKY /  velk
1955-1992 [SBÍRKY] CELINOVÉ OBÁLKY + PŘÍTISKY / velká obchodní zásoba celinových obálek, desítky stovek kusů, 50. léta po několika kusech, další v desítkách kusů, oficiální COB + obálky se soukromými přítisky výstav a událostí, část s PR, doplněno krabicí anketa MF + nálepní listy Socfilex; pozůstalost, 15kg materiálu k dalšímu zpracování, uloženo v Ikea krabici, POZOR POUZE OSOBNÍ ODBĚR!
Vyvolávací cena: 5 000
2083
19 000
230170 - 1952 CPH51/1-18, Kroje a písně, kompletní sada 18 celinov
1952 CPH51/1-18, Kroje a písně, kompletní sada 18 celinových pohlednic; celkově pěkná kvalita, pouze lehce omačkané levé horní růžky, luxusní kvalita, kat. 8.100Kč
Vyvolávací cena: 2 400  +691,7 %
Vydraženo za: 19 000 Kč
2084
224086 - 1947 CZL4A, Hlinka 1,30Ks fialová s červeným přetiskem
1947 CZL4A, Hlinka 1,30Ks fialová s červeným přetiskem ČESKOSLOVENSKO, délka adresní linky 111,5mm, DR BRATISLAVA 18.9.47, příchozí válečkové raz. PRAHA 19.9.47 vzadu; včetně všech okrajů, adresát V. Nebeský, dobrý stav
Vyvolávací cena: 500  +300,0 %
Vydraženo za: 2 000 Kč
2085
3 800
230141 - 1945-1992 [SBÍRKY]  PRIVÁTNÍ PŘÍTISKY + DOPISNICE / obc
1945-1992 [SBÍRKY] PRIVÁTNÍ PŘÍTISKY + DOPISNICE / obchodní zásoba stovek dopisnic CDV a několika CPH, převažují soukromé přítisky, množství různých vydání CDV Praha a Bratislava, vady, papíry, vždy ve více kusech; vše ve velmi dobrém stavu, vysoký katalog, pozůstalost
Vyvolávací cena: 3 000  +26,7 %
Vydraženo za: 3 800 Kč
2086
230115 - 1968-1978 [SBÍRKY]  BALONOVÉ A VRTULNÍKOVÉ LETY / sestav
1968-1978 [SBÍRKY] BALONOVÉ A VRTULNÍKOVÉ LETY / sestava 38ks dopisů a celinových obálek a aerogramů přepravených lety balonů nebo vrtulníků na výstavách PRAGA 68, PRAGA 78, Lipník nad Bečvou 70, INCHEBA 72 a BRNO 74, obsahuje COB23, COB31-36, COB53, COB55 a COB56; bez poškození
Vyvolávací cena: 1 000  +0,0 %
Vydraženo za: 1 000 Kč
2087
230098 - 1980-1992 [SBÍRKY]  sestava celinových obálek a dopisnic
1980-1992 [SBÍRKY] sestava celinových obálek a dopisnic s přítisky, převážně nepoužité, doplněno dopisnicemi s PR; vše v menší krabičce
Vyvolávací cena: 600