1956 CDV131/1-8, Velká cena Československa, kompletní série, č.3 poštovně prošlá do Německa, dofr. 15h vzadu, DR BRNO 2/ 28.VIII.56, PR k této akci BRNO-AUTOPOŠTA 26.VIII.56 na přední straně; bezvadné
Vyvolávací cena: 700Kč+271,4 %
Vydraženo za: 2 600 Kč
2078
1 100Kč
1968 ZT CDV161, Praha 30h hnědá, ve fialové barvě na žlutém papíru; bez poškození, ojedinělé
Vyvolávací cena: 1 000Kč+10,0 %
Vydraženo za: 1 100 Kč
2079
1 600Kč
1975 ZT známky pro CDV168, Kongres patologické fyziologie 4,40Kčs, zkusmý otisk definitivní rytiny v původních barvách na silném kartonu se širokými okraji, signováno J. Herčík; bezvadné