Písemná aukce 16 / Ostatní sběratelské obory
3725
1905 sestava 14ks leteckých nálepek Flugsport-Serie z Německa, 2x poškození v okraji
Vyvolávací cena: Kč
3726
1919 sestava 6ks sérií v různých barvách po 6ks různých nálepek pro oběti postižené válkou s nápisem "Wir sterben!" (umíráme), uloženo na výmětovém listu
Vyvolávací cena: Kč
3727
1933 Rakousko, sestava 8ks původních 10-bloků v různých barvách zobrazujících 10 různých způsobů poštovního doručování, vydáno k výstavě WIPA 1933, s přetiskem "Verband Österreichischer Philatelisten Vereine Verbandsheimspende"; různá kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3728
1900 sestava 12ks propagačních nálepek spolku Bund Deutsch Nordmähren hodnoty 2h s erby měst, lakované s lepem s výrobní zn. L.U.Enderes Kunstanstalt Neutitschein; luxusní
Vyvolávací cena: Kč
3729
Vyvolávací cena: Kč
3730
1970 tiskový list s 16ks nálepkami lokomotivy maďarských železnic, perforované s lepem
Vyvolávací cena: Kč
3732
1932 Ilustrovaný filmový kurýr č. 104, Růžové kombiné, komedie, režie: Leo Marten, hrají: Lída Baarová, Truda Grosslichtová, Josef Rovenský, Alois Dvorský, Jaroslav Marvan, Otto Rubík
Vyvolávací cena: Kč
3733
1910 Ilustrovaný odborný ceník firmy Jan Grafnetter, Brno - továrna na hasičské čepice a přilby, formát A5, otvory z pořadače
Vyvolávací cena: Kč
3734
1913 ilustrovaný vídeňský hodinářský průmysl, Jakub König, Wien, 16-stránkový brožovaný ceník, formát A5, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3735
1925 plakát Zemědělské prodejny dobytka v Brně na výkup dobytka, jednobarevný, formát A1, přeloženo, v přehybu 1x natrženo
Vyvolávací cena: Kč
3736
1900 reklamní plakát s ceníkem firmy na hromosvody Josef Motka - Litovel, rozměr 42x52cm složené s přehyby, zajímavé, dekorativní bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3737
1930-45 sestava 7ks filmových a koncertních programů: americké filmy Zasněžená romance a Perutě pomsty, Charlie Chaplin: Diktátor, Laurel a Hardy studují, Laurel a Hardy na moři, Vlasta Burian: Přednosta stanice a pozvánka na společný koncert Rafaela a Jana Kubelíkových
Vyvolávací cena: Kč
3739
1891 Austrálie, reprodukce divadelního plakátu (nudle) s představením Sarah Bernardt v Sydney, přeloženo
Vyvolávací cena: Kč
3740
1900? sestava 3ks různých barevných litografických nálepek s motivy města Reichenberg, na zadní straně lehké skvrny v papíru
Vyvolávací cena: Kč
3741
1896 plesová pozvánka, Ples vojenských vysloužilců v Novém Bydžově hraběte J. Harracha, tlačený obraz, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3742
1910 pozvánka na bál veteránů z Valtic (Feldsberg) pro knížete Liechtensteina; dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
3743
1942 novoročenky čs. letectva RAF ve Velké Britanii, 3 ks, rozevírací, každá jiná, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3744
1941 pozvánka na Representační večer filmových umělců pořádaný Filmovým ústředím pro Čechy a Moravu v Lucerně 1.III.1941, grafický návrh A. Wenig; bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3746
1884 šibřinky Sokola choceňského dne 13. ledna 1884, stopy po uložení, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
3747
1907 pozvánka TJ Sokol v Polné na Mikulášskou zábavu, vyobrazení sv. Mikuláše, čerta a anděla; pomačkané okraje
Vyvolávací cena: Kč
3748
1844 vstupenka na maškarní ples s loterií vídeňského magistrátu, svisle přeloženo, stopy stáří
Vyvolávací cena: Kč
3749
1906 DOPISNÍ PAPÍRY zdobené dopisní papíry, částečně zlacený a tlačený ozdobný papír s motivem fialek a mořského pobřeží, použitý, malá skvrna v pravém okraji
Vyvolávací cena: Kč
3750
1905 DOPISNÍ PAPÍRY zdobené dopisní papíry, ozdobný papír s motivem fialek, použitý, natržený pravý dolní růžek
Vyvolávací cena: Kč
3751
1900 DOPISNÍ PAPÍRY zdobené dopisní papíry, zlacený a tlačený a lakovaný ozdobný papír s motivem ptáčků, použitý, skvrna v textu
Vyvolávací cena: Kč
3752
1900 DOPISNÍ PAPÍRY zdobené dopisní papíry, zlacený a tlačený ozdobný papír s motivem dětí a holubiček, použitý, natržený v dolním okraji
Vyvolávací cena: Kč
3753
1930 jízdenky ČSD, sestava 15ks jízdenek převážně na Tatranskou elektrickou vicinální dráhu
Vyvolávací cena: Kč
3754
1925 kovová psí známka č.205, registr. v Tuřanech, pol. okr. Brno, používaná, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
3755
1940 propagandistická miniaturní brožurka Des Führers Kampf in Norwegen, foto H.Hoffmann, utržený kus přebalu na zadní straně
Vyvolávací cena: Kč
3757
1927-47 SKAUTING sestava 3ks dokumentů, 1x potvrzení o registraci s přilepenými 3ks kontrolních zn., 1x plakát výstavy skautských fotoamatérů, 1x dopis na hlavičkovém papíru; přehyby a drobná poškození
Vyvolávací cena: Kč
3758
1946 2ks čb fotografií z I. Mezinárodního leteckého dne v Praze Ruzyni, záběry na přední části stojících letadel, piloti, na obloze letecké formace, velikost 9x13cm, foto Hanka, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3759
1915-17 2ks fotografií krajiny pořízené z letadel, vzadu údaje z podmínek letu aj., velikost cca 18x13cm a 8x7cm, razítka KuK Fliegerkompagnie Nr.14 nebo 3, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3760
1945 3ks čb fotografií příslušníků 311. čs. bombardovací perutě v Anglii, mj. Kostohryz, Šedivý, Šnajdr, fota u příležitosti dekorování, nositelé DFC, velikost 8x13cm, pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3761
1900? kabinetní fotografie poštovního oficiála Dubišára z Brna, ateliér Rafael Brno, dobře zachovalé, velikost cca 8x10cm
Vyvolávací cena: Kč
3762
1943 příjezd tanků pro čs. samostatnou obrněnou brigádu v Anglii, fotografie nalepena na registrační kartě, cenzura MNO, velikost fota 11x8cm, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3763
1905 rakouský voják na koni, foto: Fr. Petr, Hradec Králové, tvrdá lepenka, odřený růžek
Vyvolávací cena: Kč
3766
1963 BOUDA Cyril: PF 1963 pro Františka Kozáka, signováno, velikost obrazové části 16x10,5cm
Vyvolávací cena: Kč
3767
1964 BOUDA Cyril: PF 1964 pro Františka Kozáka, signováno, velikost obrazové části 16x10,5cm
Vyvolávací cena: Kč
3768
1982-88 FAJT Václav, autorský tisk A.S.Puškin podle námětu K.Svolinského, vlastní autoportrét ve skice, obojí signované, výstavní aršík Pof.A2861 s podpisem a věnovací dopis, pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3769
1986 HEGAR Milan, malíř a grafik, také autor některých pošt. známek, dva jeho grafické listy (mědirytiny) z r. 1986 a dopis manželky, pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
3770
1930 HELOVSKÝ (?), vyřezávaná silueta z černého papíru, signováno, rozměr 17x23cm
Vyvolávací cena: Kč
3771
Vyvolávací cena: Kč
3772
1975? HERČÍK Josef: Praha, Malá Strana, nedatováno, ocelorytina, 206x148mm, bezvadné
Vyvolávací cena: Kč
3773
1970-90 HERČÍK, SVOLINSKÝ, sestava 7ks drobných grafik autorů Svolinského a Herčíka; na ručním papíru, podpisy
Vyvolávací cena: Kč
3774
1937 HOJDEN Karel, grafický list Horník, suchá jehla na ručním japonském papíru s podpisem, rozměr 11x21cm
Vyvolávací cena: Kč
3776
1980 MATAL Bohumír: Kytice, čb. litografie na ručním papíru, rozměr 12x15cm
Vyvolávací cena: Kč
3777
1981 Švengsbír Jiří, PRAGA, soubor 12ks volných grafických listů v obálce a s doprovodným vícejazyčným textem
Vyvolávací cena: Kč
3778
1909 mapa Čech s rozmístěním všech pošt, poštoven, telegrafních stanic apod., velmi zajímavé, zachovalé, lehké skvrny
Vyvolávací cena: Kč
3779
1931 Museum odboje Špilberk, Brno, stručný nástin bojů za svobodu a soupis sbírek, poškozená obálka
Vyvolávací cena: Kč
3780
1940 železniční mapa protektorátu ČaM, měřítko 1:400.000, složená, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
3781
1941 školní mapa Protektorátu Čechy a Morava, 1:900.000, natržené okraje, přehyby s přelepením páskou
Vyvolávací cena: Kč
3782
1948 Silniční a železniční mapa ČSR s reklamou J.Procházka - Brno, měřítko 1:900.000, složeno, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
3783
1901 Rýnské panorama od Mohuče ku Kolínu (Rhein-Panorama von Mainz bis Cöln), zajímavé obrazy, litografie, tvrdé desky, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3784
1930? Jugoslovenska rečna plovidba, propagační sešit s množstvím fotografií a mapou, text v češtině
Vyvolávací cena: Kč