Písemná aukce 16 / Ostatní sběratelské obory

48767 - 1905 sestava 14ks leteckých nálepek Flugsport-Serie z Něm
1905 sestava 14ks leteckých nálepek Flugsport-Serie z Německa, 2x poškození v okraji
Vyvolávací cena:
49936 - 1919 sestava 6ks sérií v různých barvách po 6ks různý
1919 sestava 6ks sérií v různých barvách po 6ks různých nálepek pro oběti postižené válkou s nápisem "Wir sterben!" (umíráme), uloženo na výmětovém listu
Vyvolávací cena:
49732 - 1933 Rakousko, sestava 8ks původních 10-bloků v různých
1933 Rakousko, sestava 8ks původních 10-bloků v různých barvách zobrazujících 10 různých způsobů poštovního doručování, vydáno k výstavě WIPA 1933, s přetiskem "Verband Österreichischer Philatelisten Vereine Verbandsheimspende"; různá kvalita
Vyvolávací cena:
52492 - 1900 sestava 12ks propagačních nálepek spolku Bund Deutsc
1900 sestava 12ks propagačních nálepek spolku Bund Deutsch Nordmähren hodnoty 2h s erby měst, lakované s lepem s výrobní zn. L.U.Enderes Kunstanstalt Neutitschein; luxusní
Vyvolávací cena:
52493 - 1900 sestava 12ks propagačních nálepek spolku Bund Deutsc
Vyvolávací cena:
50189 - 1970 tiskový list s 16ks nálepkami lokomotivy maďarských
1970 tiskový list s 16ks nálepkami lokomotivy maďarských železnic, perforované s lepem
Vyvolávací cena:
48539 - 1899-1904 USA,  10ks nálepek Old Home Week
1899-1904 USA, 10ks nálepek Old Home Week
Vyvolávací cena:
50677 - 1932 Ilustrovaný filmový kurýr č. 104, Růžové kombin
1932 Ilustrovaný filmový kurýr č. 104, Růžové kombiné, komedie, režie: Leo Marten, hrají: Lída Baarová, Truda Grosslichtová, Josef Rovenský, Alois Dvorský, Jaroslav Marvan, Otto Rubík
Vyvolávací cena:
51652 - 1910 Ilustrovaný odborný ceník firmy Jan Grafnetter, Brno
1910 Ilustrovaný odborný ceník firmy Jan Grafnetter, Brno - továrna na hasičské čepice a přilby, formát A5, otvory z pořadače
Vyvolávací cena:
51657 - 1913 ilustrovaný vídeňský hodinářský průmysl, Jakub
1913 ilustrovaný vídeňský hodinářský průmysl, Jakub König, Wien, 16-stránkový brožovaný ceník, formát A5, bez poškození
Vyvolávací cena:
51656 - 1925 plakát Zemědělské prodejny dobytka v Brně na výku
1925 plakát Zemědělské prodejny dobytka v Brně na výkup dobytka, jednobarevný, formát A1, přeloženo, v přehybu 1x natrženo
Vyvolávací cena:
51659 - 1900 reklamní plakát s ceníkem firmy na hromosvody Josef
1900 reklamní plakát s ceníkem firmy na hromosvody Josef Motka - Litovel, rozměr 42x52cm složené s přehyby, zajímavé, dekorativní bez poškození
Vyvolávací cena:
50435 - 1930-45 sestava 7ks filmových a koncertních programů: ame
1930-45 sestava 7ks filmových a koncertních programů: americké filmy Zasněžená romance a Perutě pomsty, Charlie Chaplin: Diktátor, Laurel a Hardy studují, Laurel a Hardy na moři, Vlasta Burian: Přednosta stanice a pozvánka na společný koncert Rafaela a Jana Kubelíkových
Vyvolávací cena:
51355 - 1900 vkládaná knižní příloha Ptáci, barevná litograf
1900 vkládaná knižní příloha Ptáci, barevná litografie, rozměr 37x27cm
Vyvolávací cena:
50328 - 1891 Austrálie,  reprodukce divadelního plakátu (nudle) s
1891 Austrálie, reprodukce divadelního plakátu (nudle) s představením Sarah Bernardt v Sydney, přeloženo
Vyvolávací cena:
50182 - 1900? sestava 3ks různých barevných litografických nále
1900? sestava 3ks různých barevných litografických nálepek s motivy města Reichenberg, na zadní straně lehké skvrny v papíru
Vyvolávací cena:
49051 - 1896 plesová pozvánka, Ples vojenských vysloužilců v No
1896 plesová pozvánka, Ples vojenských vysloužilců v Novém Bydžově hraběte J. Harracha, tlačený obraz, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
52006 - 1910 pozvánka na bál veteránů z Valtic (Feldsberg) pro k
1910 pozvánka na bál veteránů z Valtic (Feldsberg) pro knížete Liechtensteina; dekorativní
Vyvolávací cena:
50546 - 1942 novoročenky čs. letectva RAF ve Velké Britanii, 3 ks
1942 novoročenky čs. letectva RAF ve Velké Britanii, 3 ks, rozevírací, každá jiná, zachovalé
Vyvolávací cena:
52296 - 1941 pozvánka na Representační večer filmových umělců
1941 pozvánka na Representační večer filmových umělců pořádaný Filmovým ústředím pro Čechy a Moravu v Lucerně 1.III.1941, grafický návrh A. Wenig; bezvadné
Vyvolávací cena:
50464 -  sestava 10ks pozvánek na sokolské plesy, tiskařský vzor
sestava 10ks pozvánek na sokolské plesy, tiskařský vzorník, luxusní
Vyvolávací cena:
50406 - 1884 šibřinky Sokola choceňského dne 13. ledna 1884, sto
1884 šibřinky Sokola choceňského dne 13. ledna 1884, stopy po uložení, odřené rohy
Vyvolávací cena:
49518 - 1907 pozvánka TJ Sokol v Polné na Mikulášskou zábavu, v
1907 pozvánka TJ Sokol v Polné na Mikulášskou zábavu, vyobrazení sv. Mikuláše, čerta a anděla; pomačkané okraje
Vyvolávací cena:
47919 - 1844 vstupenka na maškarní ples s loterií vídeňského m
1844 vstupenka na maškarní ples s loterií vídeňského magistrátu, svisle přeloženo, stopy stáří
Vyvolávací cena:
49038 - 1906 DOPISNÍ PAPÍRY  zdobené dopisní papíry, částečn
1906 DOPISNÍ PAPÍRY zdobené dopisní papíry, částečně zlacený a tlačený ozdobný papír s motivem fialek a mořského pobřeží, použitý, malá skvrna v pravém okraji
Vyvolávací cena:
49042 - 1905 DOPISNÍ PAPÍRY  zdobené dopisní papíry, ozdobný p
1905 DOPISNÍ PAPÍRY zdobené dopisní papíry, ozdobný papír s motivem fialek, použitý, natržený pravý dolní růžek
Vyvolávací cena:
49044 - 1900 DOPISNÍ PAPÍRY  zdobené dopisní papíry, zlacený a
1900 DOPISNÍ PAPÍRY zdobené dopisní papíry, zlacený a tlačený a lakovaný ozdobný papír s motivem ptáčků, použitý, skvrna v textu
Vyvolávací cena:
49034 - 1900 DOPISNÍ PAPÍRY  zdobené dopisní papíry, zlacený a
1900 DOPISNÍ PAPÍRY zdobené dopisní papíry, zlacený a tlačený ozdobný papír s motivem dětí a holubiček, použitý, natržený v dolním okraji
Vyvolávací cena:
50192 - 1930 jízdenky ČSD,  sestava 15ks jízdenek převážně na
1930 jízdenky ČSD, sestava 15ks jízdenek převážně na Tatranskou elektrickou vicinální dráhu
Vyvolávací cena:
50588 - 1925 kovová psí známka č.205, registr. v Tuřanech, pol.
1925 kovová psí známka č.205, registr. v Tuřanech, pol. okr. Brno, používaná, zachovalá
Vyvolávací cena:
50196 - 1940 propagandistická miniaturní brožurka Des Führers Ka
1940 propagandistická miniaturní brožurka Des Führers Kampf in Norwegen, foto H.Hoffmann, utržený kus přebalu na zadní straně
Vyvolávací cena:
50441 - 1930 sestava 3ks obálek brněnských lékáren s recepisy
1930 sestava 3ks obálek brněnských lékáren s recepisy
Vyvolávací cena:
52519 - 1927-47 SKAUTING  sestava 3ks dokumentů, 1x potvrzení o re
1927-47 SKAUTING sestava 3ks dokumentů, 1x potvrzení o registraci s přilepenými 3ks kontrolních zn., 1x plakát výstavy skautských fotoamatérů, 1x dopis na hlavičkovém papíru; přehyby a drobná poškození
Vyvolávací cena:
50553 - 1946 2ks čb fotografií z I. Mezinárodního leteckého dne
1946 2ks čb fotografií z I. Mezinárodního leteckého dne v Praze Ruzyni, záběry na přední části stojících letadel, piloti, na obloze letecké formace, velikost 9x13cm, foto Hanka, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
50567 - 1915-17 2ks fotografií krajiny pořízené z letadel, vzadu
1915-17 2ks fotografií krajiny pořízené z letadel, vzadu údaje z podmínek letu aj., velikost cca 18x13cm a 8x7cm, razítka KuK Fliegerkompagnie Nr.14 nebo 3, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
50558 - 1945 3ks čb fotografií příslušníků 311. čs. bombardo
1945 3ks čb fotografií příslušníků 311. čs. bombardovací perutě v Anglii, mj. Kostohryz, Šedivý, Šnajdr, fota u příležitosti dekorování, nositelé DFC, velikost 8x13cm, pěkná kvalita
Vyvolávací cena:
49997 - 1900? kabinetní fotografie poštovního oficiála Dubišár
1900? kabinetní fotografie poštovního oficiála Dubišára z Brna, ateliér Rafael Brno, dobře zachovalé, velikost cca 8x10cm
Vyvolávací cena:
50563 - 1943 příjezd tanků pro čs. samostatnou obrněnou brigád
1943 příjezd tanků pro čs. samostatnou obrněnou brigádu v Anglii, fotografie nalepena na registrační kartě, cenzura MNO, velikost fota 11x8cm, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
49046 - 1905 rakouský voják na koni, foto: Fr. Petr, Hradec Králo
1905 rakouský voják na koni, foto: Fr. Petr, Hradec Králové, tvrdá lepenka, odřený růžek
Vyvolávací cena:
50666 - 1937 sestava 30ks fotografií vztahujících se k úmrtí TG
1937 sestava 30ks fotografií vztahujících se k úmrtí TGM
Vyvolávací cena:
50667 - 1968 sestava 9ks fotografií vztahujících se k osobě Alex
1968 sestava 9ks fotografií vztahujících se k osobě Alexandera Dubčeka
Vyvolávací cena:
49541 - 1963 BOUDA Cyril: PF 1963 pro Františka Kozáka, signováno
1963 BOUDA Cyril: PF 1963 pro Františka Kozáka, signováno, velikost obrazové části 16x10,5cm
Vyvolávací cena:
49543 - 1964 BOUDA Cyril: PF 1964 pro Františka Kozáka, signováno
1964 BOUDA Cyril: PF 1964 pro Františka Kozáka, signováno, velikost obrazové části 16x10,5cm
Vyvolávací cena:
51381 - 1982-88 FAJT Václav, autorský tisk A.S.Puškin podle nám
1982-88 FAJT Václav, autorský tisk A.S.Puškin podle námětu K.Svolinského, vlastní autoportrét ve skice, obojí signované, výstavní aršík Pof.A2861 s podpisem a věnovací dopis, pěkná kvalita
Vyvolávací cena:
51385 - 1986 HEGAR Milan, malíř a grafik, také autor některých
1986 HEGAR Milan, malíř a grafik, také autor některých pošt. známek, dva jeho grafické listy (mědirytiny) z r. 1986 a dopis manželky, pěkná kvalita
Vyvolávací cena:
51359 - 1930 HELOVSKÝ (?), vyřezávaná silueta z černého papír
1930 HELOVSKÝ (?), vyřezávaná silueta z černého papíru, signováno, rozměr 17x23cm
Vyvolávací cena:
51360 - 1930 HELOVSKÝ (?), vyřezávaná silueta z černého papír
Vyvolávací cena:
49711 - 1975? HERČÍK Josef: Praha, Malá Strana, nedatováno, ocel
1975? HERČÍK Josef: Praha, Malá Strana, nedatováno, ocelorytina, 206x148mm, bezvadné
Vyvolávací cena:
52336 - 1970-90 HERČÍK, SVOLINSKÝ, sestava 7ks drobných grafik a
1970-90 HERČÍK, SVOLINSKÝ, sestava 7ks drobných grafik autorů Svolinského a Herčíka; na ručním papíru, podpisy
Vyvolávací cena:
51291 - 1937 HOJDEN Karel, grafický list Horník, suchá jehla na r
1937 HOJDEN Karel, grafický list Horník, suchá jehla na ručním japonském papíru s podpisem, rozměr 11x21cm
Vyvolávací cena:
49684 - 1931 KULHÁNEK Stanislav: PF1931 s vlastnoručním podpisem
1931 KULHÁNEK Stanislav: PF1931 s vlastnoručním podpisem
Vyvolávací cena:
51649 - 1980 MATAL Bohumír: Kytice, čb. litografie na ručním pap
1980 MATAL Bohumír: Kytice, čb. litografie na ručním papíru, rozměr 12x15cm
Vyvolávací cena:
50688 - 1981 Švengsbír Jiří, PRAGA, soubor 12ks volných grafick
1981 Švengsbír Jiří, PRAGA, soubor 12ks volných grafických listů v obálce a s doprovodným vícejazyčným textem
Vyvolávací cena:
50443 - 1909 mapa Čech s rozmístěním všech pošt, poštoven, te
1909 mapa Čech s rozmístěním všech pošt, poštoven, telegrafních stanic apod., velmi zajímavé, zachovalé, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
50678 - 1931 Museum odboje Špilberk, Brno, stručný nástin bojů
1931 Museum odboje Špilberk, Brno, stručný nástin bojů za svobodu a soupis sbírek, poškozená obálka
Vyvolávací cena:
51298 - 1940 železniční mapa protektorátu ČaM, měřítko 1:400
1940 železniční mapa protektorátu ČaM, měřítko 1:400.000, složená, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
51989 - 1941 školní mapa Protektorátu Čechy a Morava, 1:900.000,
1941 školní mapa Protektorátu Čechy a Morava, 1:900.000, natržené okraje, přehyby s přelepením páskou
Vyvolávací cena:
51290 - 1948 Silniční a železniční mapa ČSR s reklamou J.Proch
1948 Silniční a železniční mapa ČSR s reklamou J.Procházka - Brno, měřítko 1:900.000, složeno, bez poškození
Vyvolávací cena:
49698 - 1901 Rýnské panorama od Mohuče ku Kolínu (Rhein-Panorama
1901 Rýnské panorama od Mohuče ku Kolínu (Rhein-Panorama von Mainz bis Cöln), zajímavé obrazy, litografie, tvrdé desky, zachovalé
Vyvolávací cena:
50675 - 1930? Jugoslovenska rečna plovidba, propagační sešit s m
1930? Jugoslovenska rečna plovidba, propagační sešit s množstvím fotografií a mapou, text v češtině
Vyvolávací cena: