Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres České Budějovice

62566 - 1900 České Budějovice - litografická koláž, městský znak; DA
1900 České Budějovice - litografická koláž, městský znak; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
61934 - 1902 České Budějovice - litografie, náměstí; DA, prošlá, leh
1902 České Budějovice - litografie, náměstí; DA, prošlá, lehký lom růžku
Vyvolávací cena:
64816 - 1904 České Budějovice - pivovar, 2-okénková koláž, DA, prošl
1904 České Budějovice - pivovar, 2-okénková koláž, DA, prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
62523 - 1920 České Budějovice (Budweis) - stará ulička; bez adresníc
Vyvolávací cena:
65503 - 1919 Nové Hrady (Gratzen) - náměstí s kočáry před hotelem Ce
1919 Nové Hrady (Gratzen) - náměstí s kočáry před hotelem Cernitzky, prošlé bez poškození, dekorativní
Vyvolávací cena: