Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jindřichův Hradec

Aktuálně běží Aukce 74, kde můžete najít podobné položky a dražit!
63969 - 1914 Jarošov nad Nežárkou - čb 8-okénková pohlednice,
1914 Jarošov nad Nežárkou - čb 8-okénková pohlednice, mj. mlékárna, hostinec, fara aj., použitá, zachovalá
Vyvolávací cena:
62547 - 1900 Jindřichův Hradec - litografická koláž, zimní poh
1900 Jindřichův Hradec - litografická koláž, zimní pohledy, bruslaři na zamrzlém rybníku; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
62001 - 1904 Jindřichův Hradec - pohled přes řeku, tlačená, š
1904 Jindřichův Hradec - pohled přes řeku, tlačená, široký ozdobný zlacený rámeček; DA, prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
62003 - 1904 Jindřichův Hradec (Neuhaus) - 2okénková koláž, li
1904 Jindřichův Hradec (Neuhaus) - 2okénková koláž, litografie; DA, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena: