Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jindřichův Hradec

63969
1914 Jarošov nad Nežárkou - čb 8-okénková pohlednice, mj. mlékárna, hostinec, fara aj., použitá, zachovalá, vyvolávací cena:
62547
1900 Jindřichův Hradec - litografická koláž, zimní pohledy, bruslaři na zamrzlém rybníku; DA, prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena:
62001
1904 Jindřichův Hradec - pohled přes řeku, tlačená, široký ozdobný zlacený rámeček; DA, prošlá, odřené růžky, vyvolávací cena:
62003
1904 Jindřichův Hradec (Neuhaus) - 2okénková koláž, litografie; DA, prošlá, dobrý stav, vyvolávací cena: