Písemná aukce 18 / Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jindřichův Hradec

  Ostatní kategorie
< okres Jihlava okres Jindřichův Hradec lázně Karlovy Vary >
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-4 z 4]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
2467
63969 / 2467 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jindřichův Hradec
1914 Jarošov nad Nežárkou - čb 8-okénková pohlednice, mj. mlékárna, hostinec, fara aj., použitá, zachovalá
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jindřichův Hradec,
200
🔒 Pouze po přihlášení
2468
62547 / 2468 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jindřichův Hradec
1900 Jindřichův Hradec - litografická koláž, zimní pohledy, bruslaři na zamrzlém rybníku; DA, prošlá, dobrý stav
🔒 Pouze po přihlášení
2469
62001 / 2469 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jindřichův Hradec
1904 Jindřichův Hradec - pohled přes řeku, tlačená, široký ozdobný zlacený rámeček; DA, prošlá, odřené růžky
340
🔒 Pouze po přihlášení
2470
62003 / 2470 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jindřichův Hradec
1904 Jindřichův Hradec (Neuhaus) - 2okénková koláž, litografie; DA, prošlá, dobrý stav
🔒 Pouze po přihlášení

18.09.2018 18:20