Písemná aukce 19 / Filatelie / Zábory / Sudety

70206 - 1938 RUMBURK, Mi.49, 42ks blok s horním a dolním okrajem z
1938 RUMBURK, Mi.49, 42ks blok s horním a dolním okrajem zn. 50h Doss Alto, obsahuje 7x spojené typy přetisku (vykřičník); natržení v jedné krajové zn., kat. jen spojené typy Trojan 12.600Kč, celkem kat. 1680€
Vyvolávací cena:
66372 - 1938 RUMBURG  Mi.51, 50h Plzeň, 50-blok, celá levá polovi
1938 RUMBURG Mi.51, 50h Plzeň, 50-blok, celá levá polovina PA, zajímavý studijní materiál, svěží, kat. 500€
Vyvolávací cena:
68956 - 1938 2x zasílaný firemní R dopis z Banské Štiavnice do
1938 2x zasílaný firemní R dopis z Banské Štiavnice do Weiprt zaslaný v období mobilisace(!), poprvé vyfr. zn. Pof.303 3x, s DR ze dne 22.IX.38, přeškrtnuté modrou rudkou, doplněno Zpět a vzadu Zabráno, podruhé vyfr. zn. Pof.308, 341 s DR ze dne 20.X.38, příchozí DR Weiprt 26.10.38; svislý přehyb a drobná natržení a skvrny v okrajích
Vyvolávací cena:
68803 - 1938 6ks filatelistických lístků, provizorní propagandis
1938 6ks filatelistických lístků, provizorní propagandistická razítka jako Aš + vyfr. přetiskovou zn. Mi.4, Hilberten, Brünlitz, Wachtl, Reichenau b. Gablonz, Ober Wernersdorf; vše bez poškození
Vyvolávací cena:
69196 - 1938 fotopohlednice Ústí vyfr. 2-páskou zn. Hindenburg 3P
1938 fotopohlednice Ústí vyfr. 2-páskou zn. Hindenburg 3Pf - 1x přetisk Aussig ist Frei, znehodnoceno fialovým provizorním raz. Aussig/ Wir sind frei/ 17.X.1938; bez poškození
Vyvolávací cena:
69197 - 1938 obchodní lístek vyfr. 2-páskou zn. Hindenburg 3Pf (c
1938 obchodní lístek vyfr. 2-páskou zn. Hindenburg 3Pf (chybí 2 zoubky) s provizorním černým raz. Orlice se svastikou/ Wier sind frei!/ 10.X.38, Wegstädtl
Vyvolávací cena:
68829 - 1938 pohlednice zaslaná na Moravu, vyfr. zn. 6Pf, vyznačen
1938 pohlednice zaslaná na Moravu, vyfr. zn. 6Pf, vyznačeno doplatné 80h, dopl. známky vylepeny na obrazové straně, DR Sternberg Odergeb./ 4.12.38 + červený příležitostný kašet s datem, přích. Olomouc/ 5.XII.38
Vyvolávací cena:
69297 - 1938-41 sestava 3ks firemních R dopisů s DR Rumburg, Bense
1938-41 sestava 3ks firemních R dopisů s DR Rumburg, Bensen, Reichenberg + 2ks obyčejných dopisů, 1x s čs. cenzurou, 1x SR Karlsbad; zachovalé, pouze 1 obálka silný přehyb
Vyvolávací cena:
68838 - 1939 lokální přetisk Moravská Ostrava, filatelisticky mo
1939 lokální přetisk Moravská Ostrava, filatelisticky motivovaná celistvost zaslaná jako tiskopis, vyfr. smíšenou frankaturou čs. zn. Znak 20h + 10h s přetiskem Wir saind Frei!, Mi.2, zkoušeno, DR Moravská Ostrava 25.III.39 doplněné o červené propagandistické kašety; bez poškození
Vyvolávací cena:
68844 - 1939 R dopis vyfr. zn. s přetiskem Wir sind frei! Moravská
1939 R dopis vyfr. zn. s přetiskem Wir sind frei! Moravská Ostrava, Mi.7, 9, 31, vše zkoušeno, DR Moravská Ostrava 21.III.39, doplněno červenými propagandistickými kašety; obálka svisle přeložena a otevřena ze 2 stran, kat. 260€
Vyvolávací cena: