Písemná aukce 19 / Ostatní sběratelské obory / Blahopřání a plesové pozvánky
3314
1875-1910 Varnsdorf, sestava 5ks pozvánek a tiskovin, Turnverein Warnsdorf
Vyvolávací cena: Kč
3315
18?? Pozvání k mládeneckému věnečku, nevyplněné, zlatotisk, formát 13x9cm, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
3316
1893 Waidmann´s Heil!, dobová novoročenka - stylizovaná žena jako myslivec s puškou a se psem, signováno c.Köis Trend, roměr 8x16 cm; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč